Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

Thorns of Grief

#1

yog 4 lata temu

Obrazek
Już wkrótce, bo 15 czerwca - premiera rodzimego funeralnego doomu o mianie Thorns of Grief. Za autorstwo odpowiedzialny jest tajemniczy lider Mystic Rites, który na tym wydawnictwie zawarł 5 hymnów ku swym szczątkom, resztkom, albo czemuś równie deprymującemu, uświadamiającemu nam, jak marny i jałowy jest żywot każdego z nas.

Przed Wami pierwsza próbka smaku skłębionej w mroku duszy:



Wydawnictwo wyłoni się z ciemności z winy Satanath Records, przy współudziale Dying Sun Records.

Skład:
Nebiros - Everything Mystic Rites

Dyskografia:
2019 - Anthems to My Remains



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Th ... 3540454194
BC: https://thornsofgrief.bandcamp.com/music
BC: https://satanath.bandcamp.com/music
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#2

Belzebóbr 4 lata temu

Ale jaki tajemniczy jak każda pani w Żabce wie, że to ten młody od maślanki.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Nebiros 4 lata temu

Tajemniczo-srajemniczy projekt wysrał oficjalnie dzisiaj debiut, jak ktoś lubi powolne Evoken'owe gniecenie jajców w gaciach, z prędkością stosunku płciowego ślimaków, to cała płyta do odsłuchu poniżej:



Joł!
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus 4 lata temu

yog pisze: Za autorstwo odpowiedzialny jest tajemniczy lider Mystic Rites
Od dzisiaj będę się do niego zwracał "Wasza Tajemniczość"... ;)

Po krótkim i pobieżnym rozpoznaniu organoleptycznym można stwierdzić, że materiał całkiem udany. Będzie słuchane. :)
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Nebiros 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Po krótkim i pobieżnym rozpoznaniu organoleptycznym można stwierdzić, że materiał całkiem udany. Będzie słuchane. :)
Pewno wszyscy co słuchali i im się podobało to pozery :P
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#6

Vexatus 4 lata temu

Mi się płyta podoba. Jedyne co mi się nie podoba to ten krótki przerywnik "A Longing", bo jakoś nie pasuje mi do całości i trochę psuje monolityczny charakter tego materiału.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#7

Vortex 4 lata temu

Mnie nie specjalnie to spasowało, a lubię taką stylistykę, tym razem mnie to nie porwało w czeluści piekielne.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Nebiros 4 lata temu

Po "lekkim" opoźnieniu ze strony producenta, płytka na CD. :)

Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#9

Nebiros 4 lata temu

Dla zainteresowanych, "Anthems..." pojawiła się u fanatyków z Old Temple.

https://www.shop.oldtemple.com/thorns-o ... -2509.html
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#10

dj zakrystian 4 lata temu

Bedzie jakas kontynuacja, czy to jednorazowy wyskok? Bo chyba Nebi sie wkrecil w te funerale sadzac po wpisach na forum ;)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#11

Nebiros 4 lata temu

dj zakrystian pisze:
4 lata temu
Bedzie jakas kontynuacja, czy to jednorazowy wyskok?
Będzie kontynuacja, nawet prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#12

Nebiros 4 lata temu

Się pochwalę, że ToG doczekał się recki pisanej w ojczystym języku, wrzucam co by nie było, że mam wyjebane na - jakże ważną - autopromocję :v

Częściowo już też zebrałem dupę do wałkowania ciasta na kolejnego mini-mateksa, który możliwe, że się nawet jeszcze upiecze w tym roku :)

https://kvlt.pl/recenzje/thorns-of-grie ... ains-2019/
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#13

Hajasz 4 lata temu

Uhuhu ohoho zespół naszego kolegi o niewielkim wzroście porównany do starego Cathedral !!! Ja już bym kręcił makowca i zawijał w obie strony.

Nonono myślę, że powinniśmy o tym podyskutować w Byczynie przy piwku, które postawisz.

Kurde a ja ciągle tego nie słyszałem i nie mam wytłumaczenia why.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#14

dj zakrystian 4 lata temu

Ja tam nie wnikam chłopaki, ale Hajasz chyba zaprasza Nebirosa na randkę? :D
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#15

Blind 4 lata temu

Randki z Nebirosem są spoko
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#16

Nebiros 3 lata temu

Cycki Rozpaczy doczekały się swojej pierwszej recki debiutu z 2019r. na MA:

https://www.metal-archives.com/reviews/ ... ns/1104766

Ze spraw bieżących, to w tym roku można się spodziewać co najmniej ogłoszenia szczegółów dotyczących wydania następnego materiału, bo ten jest już prawie cały napisany. :)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#17

mork 3 lata temu

90%, gratki. Odświeżę sobie debiut bo dawno już nie słuchałem a kojarzę, że odczucia były bardzo na plus. W międzyczasie czekam na nową płytę.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#18

yog 3 lata temu

Słuchałem sobie wczoraj ponownie, trochę nudne, jak to funeral doom, ale przyjemne granko ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#19

Nebiros 3 lata temu

mork pisze:
3 lata temu
90%, gratki. Odświeżę sobie debiut bo dawno już nie słuchałem a kojarzę, że odczucia były bardzo na plus. W międzyczasie czekam na nową płytę.
Niezmiernie mi miło! Niebawem wincyj info.
yog pisze: Słuchałem sobie wczoraj ponownie, trochę nudne, jak to funeral doom, ale przyjemne granko ;)
Ja bym powiedział nawet, że nudne jak cały metal :D
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć

Wróć do „Doom / Stoner / Sludge Metal”