Castor
Posty: 2
Rejestracja: 6 lata temu

Slipknot

Castor 6 lata temu

Obrazek
wikipedia pisze:Slipknot - amerykańska grupa wykonująca muzykę z pogranicza heavy, nu i metalu alternatywnego.
Początki zespołu datowane na rok 1995. Obszerny dziewięcioosobowy skład, maski i 5 studyjnych albumów na koncie (6 wliczając "Mate. Feed. Kill. Reapeat.). Zespół i ich muzykę charakteryzuje ekspresja i siła przekazu.

Obrazek
Przez lata niesłusznie jak się okazało, olewany przeze mnie zespół, zaskoczył i totalnie rozjebał mnie swym ostatnim albumem .5: The Gray Chapter, który zaskakuje świeżością, dojrzałością i chuj wie czy jeszcze. Dla mnie rewelacja.

Dziś każdy ich album uważam za minimum dobry/b. dobry.

A Wy co sądzicie??

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Nigdy mi się ich muza nie podobała, nawet jak jeszcze słuchałem Kornów itp. wynalazków. Jedyne, czego jako tako dawałem radę słuchać to Wait and Bleed. Za dużo groove w tej ich agresji na moje gusta.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4455
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Zawsze i wszędzie jebany będzie!!!!!!!!!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2979
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 6 lata temu

Dla mnie zawsze to było coś na nie, ale po minionej już sławie i booooomu na te wszystkie kapele tego pokroju, już tak nie krzywię miny tak jak kiedyś, aczkolwiek do lubienia mi naprawdę daleko.
"Between Shit and Piss we are Born"
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 6 lata temu



Jest jeden kawałek który do dziś mną poniewiera.... People równa się Shit.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

"IOWA" to najlepszy materiał jaki wydali i jedyny który nic a nic się u mnie nie zestarzał, choć i tak bardzo rzadko już do ich muzyki wracam, to jednak się czasem zdarza. Slipknot jak i reszta kapel tego typu dobrze wchodzą w młodym wieku, a w miarę jak lat przybywa już jakoś się dezaktualizują mocno.
Odium Humani Generis
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 6 lata temu

U mnie nie co jest odwrotnie... im człowiek starszy, tym bardziej smakuje twórczość SLIPKNOT. Pewnie sentyment za młodymi latami mego nędznego życia przemawia za tym faktem... ale to tylko 2 pierwsze albumy SLIPKNOT. Później nawet nie wiem co tam wydawali i w jakiej kolejności. Po prostu nie znam...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6299
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

W całości znam chyba tylko pierwszą płytę i "Mate.Feed.Kill.Repeat", czyli ten materiał wcześniej nagrany, ale chyba nie jest uznawany za oficjalny debiut czy jakoś tak. Z reszty płyt też całkiem sporo słyszałem, bo mój kolega jest zakochany w brzmieniu ich gitar i przez wiele lat molestował ich kawałkami wszystkich dookoła. :)

Dla mnie to zawsze był taki nieco sztuczny twór wymyślony na potrzeby konkretnego rynku, niż normalny zespół, ale w ich historię się nie zagłębiałem, bo niewiele mnie to obchodzi. Niektóre kawałki mają nawet całkiem niezłe i nawet da się tego słuchać, ale to zdecydowanie nie moja bajka. Muszę sobie odświeżyć ten ich debiut, bo właściwie niewiele z niego pamiętam. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 6 lata temu

A ja dla odmiany lubię. Najlepsze zdecydowanie debiut, wyjątkowo psychodeliczny, pokręcony, rozpięty pomiędzy death/thrash, industrialem a glam metalem, i Iowa, utrzymana w death metalowej konwencji, ustawiona na skrajnie rozbudowanej sekcji rytmicznej brzmi świetnie. Vol.3 też ma coś pociągającego w tej depresyjnej aurze. All Hope Is Gone to już zmiana kursu na bardziej przystępne granie, posiada fajne przebojowe numery, w domu niekoniecznie, ale do jazdy rowerem czy biegania sprawdza się wyśmienicie.

Do ostatniej nie mogę się przekonać, imo to taki rozwodniony Slipknot. Chociaż The Negative One jest fajny.

Tak jak nie jestem w stanie słuchać groove metalu, tak elementy tegoż w ich muzyce mi pasują. Kwestia wykorzystania.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6299
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Zainfekowaliście mnie tym Slipknotem i debiut już kilka razy dzisiaj przesłuchałem. Tak jak pisałem wyżej - jest tu kilka całkiem spoko kawałków.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Haghi
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 6 lata temu

Haghi 6 lata temu

Lubię debiut oraz "Iowa". Te albumy do mnie trafiają. Dalsze dokonania były już mniej przyjemne w odsłuchu dlatego dałem sobie z panami przebierańcami spokój. Ale np. Stone Sour i "Come What(ever) May" do samochodu na długa trasę - jak najbardziej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 6 lata temu

All Hope is Gone lubię najbardziej z tego ich grania. Debiut i Iowa też cenię za pełną kurwę i jednocześnie oryginalność. Jedyna wpadka to vol 3 jakieś wymęczone i wyraznie parcie na szkło, chociaż i tam jest kilka fajnych motywów. Ich image jest tak śmieszkowy jak większości kapel trv black metalowych.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

Adi666 6 lata temu

Ze Slipknota najbardziej lubię Iowa. Debiut również w porządku. Wydawnictwa po 2003 wprawdzie zdarzało mi się tykać, choć nie są już tak dobre jak pierwsza dwójka.
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 6 lata temu

Debiut najlepszy, bo ma wyjątkowy klimat, który potem jeszcze trochę czuć na Iowie, choć nie do końca. Na tych płytach przede wszystkim było szczere wkurwienie. Na rynku zaistnieli, bo mieli oryginalny image i pisali zajebistą muzykę. Po Vol.3 coś się zaczęło jebać niestety i zaczęło się to robić coraz słodsze. Nie dałbym chyba rady przesłuchać All Hope is Gone i Vol.5 w całości, choć naturalnie są tam fajne utwory, choć to też nie świadczy dobrze, bo są TYLKO FAJNE. Coś jakby pop obrać w metalowe ciuchy. W tej estetyce dają radę, bo mają głowy do pisania chwytliwych kawałków, ale brakuje tego rozkurwu z lat 99-2001.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

Adi666 6 lata temu

Myślę, że ten spadek formy Slipknota po 2001 spowodowany był sukcesem Stone Sour. Corey uznał, że ludzi podnieca tego typu granie i na Vol 3 Slipknot poszedł właśnie w takim kierunku :)
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 6 lata temu

Coreyowi to w ogóle w głowie się zaczęło pierdolić. Jestem wręcz pewien, że za wywalenien Joeya stał on. Na Vol.3 jeszcze umieli przyjebać, ale też znalazły się i gorzko-słodkie kawałki ;) Generalnie to zgadzam się raczej. Ta teza ze Stone Sour wydaje się sensowna ;p
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Blind pisze:
6 lata temu
Generalnie to zgadzam się raczej. Ta teza ze Stone Sour wydaje się sensowna ;p
Gimby gdybajo widzę. Oczywiście, że tak było. Jak ktoś w tamtych czasach tego słuchał to nie miał najmniejszych wątpliwości.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

Adi666 6 lata temu

Blind pisze:
6 lata temu
Coreyowi to w ogóle w głowie się zaczęło pierdolić. Jestem wręcz pewien, że za wywalenien Joeya stał on. Na Vol.3 jeszcze umieli przyjebać, ale też znalazły się i gorzko-słodkie kawałki ;) Generalnie to zgadzam się raczej. Ta teza ze Stone Sour wydaje się sensowna ;p
Corey od zawsze był popierdolony, tylko dopiero teraz zaczęło to wpływać w sposób negatywny na twórczość zespołów w których występuje. Joey może i się pochorował, ale raczej to nie od niego zależała decyzja o opuszczeniu Slipknota.
yog pisze:
6 lata temu
Gimby gdybajo widzę. Oczywiście, że tak było. Jak ktoś w tamtych czasach tego słuchał to nie miał najmniejszych wątpliwości.
Jakoś teraz zainteresował mnie temat tej płyty, mam prawo być do tyłu z takimi oczywistościami.
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 6 lata temu

Debiut się zestarzał, Iowa najlepszy album jednak już sporo tego nie słuchałem. Nowe płyty wypadały coraz gorzej Balladki się w Stone Souer przyjęły to i w Slipknocie zaczęli je grać od vol3 poczynając. Dalej już było słabiutko, a Slipknocie coraz więcej Stone Sour było słychać. Także może jakaś fuzja SSS hehe. Zawsze Slipknot szedł ramię w ramię w nu metalu z Kornem. Z perspektywy czasu to Korn wyszedł obronną ręką i to go stawiam zdecydowanie wyżej.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Castor
Posty: 2
Rejestracja: 6 lata temu

Castor 6 lata temu

Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

mork 6 lata temu

Czasu nu metalu wspominam z lekką nostalgią ale jak to mówią "A kto umarł, ten nie żyje".
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

EdusPospolitus 5 lata temu

Nowy wałek od nich, chyba też jakieś płyciwo ma być:

I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

ptrknknc 5 lata temu

To od tego zespołu zacząłem słuchać metalu, ale od długiego czasu mi z nimi nie po drodze. Wydaje mi się, że to taki bezpieczny zespół dla smutnych licealistów. Ale nie powiem, początki to było coś.
Prawda to Metal. I piwko.
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

Ania86 5 lata temu



Nowy Slipknot, taki bezpieczny rock czy metal w pracy i na treningu. No trochę przynudzają, ale przyznam, że Corey ma dobry wokal i nie fałszuje.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6299
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 5 lata temu

Maski im robią coraz bardziej beznadziejne. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

ptrknknc 5 lata temu

Ten teledysk wygląda jak fanowski trailer do piętnastego sezonu American Horror Story. Muzycznie... no błagam.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Marduk666 5 lata temu

Fajni byli na debiucie i dwójeczce - ta ich psychodeliczno-satanistyczna otoczka to całkiem fajna była. Potem chuj.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 5 lata temu

O kurwa. Klip gówniany, ale i kawałek słabiutki. Mam nadzieję, że jak już wypuszczą nowy album, to definitywnie się rozpadną. Mówię to z perspektywy wieloletniego fana kapeli, od czasów debiutu "Slipknot".
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
O kurwa. Klip gówniany, ale i kawałek słabiutki. Mam nadzieję, że jak już wypuszczą nowy album, to definitywnie się rozpadną. Mówię to z perspektywy wieloletniego fana kapeli, od czasów debiutu "Slipknot".
Slipknot to w zasadzie druga ich plyta, bo do debiutu nagranego z innym wokalista sie nie przyznaja, niczym Pantera do swoich heawi metalowych pudli z lat 80-tych. Z tego co pamietam to motywy z tego nieoficjalnego debiutu pojawily sie na Slipknot i Iowa w innych aranzach. Calkiem dobra to byla plyta, nie nu metalowa.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 5 lata temu

Mnie się ten nowy numer podoba, video też całkiem fajne. Do zajebistości dwóch pierwszych płyt już raczej nie wrócą, ale chyba też nie o to im chodzi, bardzo dobrze sprawdzają się w tych melodyjno-depresyjnych piosenkach, i zdaje się pasuje im to.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4650
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 5 lata temu

Ten knot w slipach, to był dla mnie zawsze taki trochę trędowaty dziad pośród przekup na rynku. Reszta w miarę tam coś opyla, a ten chce przykuć uwagę ropiejącymi ranami. I jakkolwiek to porównanie może wydawać się na plus, wcale takie nie jest, bo knot w slipach, to ktoś, kto próbuje nabrać klienta na swój rzekomy ekstremizm muzyczny, tak jak ten dziad próbuje przykuć uwagę brzydotą. Tam jest bodajże 8 gości napierdalających w różne rzeczy, od instrumentów po beczki i nic, absolutnie nic z tego nie wynika. Agresji w tym zero, ani to ekstremalne, ani mocne, wręcz przeciwnie. Byle zespół war metalowy uzyskuje lepszy efekt przy użyciu dwóch gitar i perkusji. Gardzę jak seksem analnym; padaka totalna.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 5 lata temu

Twoją miarodajność dyskwalifikuje słuchanie typów w kolorowych swetrach i corpsepaincie.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Ten knot w slipach, to był dla mnie zawsze taki trochę trędowaty dziad pośród przekup na rynku. Reszta w miarę tam coś opyla, a ten chce przykuć uwagę ropiejącymi ranami. I jakkolwiek to porównanie może wydawać się na plus, wcale takie nie jest, bo knot w slipach, to ktoś, kto próbuje nabrać klienta na swój rzekomy ekstremizm muzyczny, tak jak ten dziad próbuje przykuć uwagę brzydotą. Tam jest bodajże 8 gości napierdalających w różne rzeczy, od instrumentów po beczki i nic, absolutnie nic z tego nie wynika. Agresji w tym zero, ani to ekstremalne, ani mocne, wręcz przeciwnie. Byle zespół war metalowy uzyskuje lepszy efekt przy użyciu dwóch gitar i perkusji. Gardzę jak seksem analnym; padaka totalna.
Jak to mawiał klasyk:
9 pedałów biega po scenie, sra, pierdzi, wali się w kapsko, szkoda tylko, że brak w tym muzyki.
No i niestety muszę się z tym zgodzić :D Jakby porównać ich z takim Godfleshem gdzie dwóch typa robi całą paletę dźwięków to normalnie aż żałość bierze, że 9 typa jest na scenie.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4650
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 5 lata temu

PanLisek pisze:
5 lata temu
Twoją miarodajność dyskwalifikuje słuchanie typów w kolorowych swetrach i corpsepaincie.
Ale widzisz, oni to robią z premedytacją, a ci tutaj na poważnie. Zasadnicza różnica, która sprawia, że tamci są ok, a tych jebał pies, jebała cała wieś.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 5 lata temu

Raczej odwrotnie, ci tu nie robią tego do końca na poważnie, a tamci z powagą godną lepszej sprawy, dlatego ci wyglądają śmiesznie, a tamci idiotycznie.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4650
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 5 lata temu

Mylisz się młodzieńcze.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 5 lata temu

Chyba Ty
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4650
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 5 lata temu

Ja się tylko mylę, gdy mam jaja w tyle.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 5 lata temu

No to masz
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 4 lata temu



grindcore

NIE MA NIC PIĘKNIEJSZEGO NIŻ BÓL DUPSKA HEJTERÓW :D
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6299
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

Całkiem niezły i przyjemny kawałek. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
demonized
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu

demonized 4 lata temu

Witam. Uwielbiam wszystkie płyty Slipknot i nie rozumiem, jak maniak deathmetalu może nie lubić tej grupy. Przeciez oni słuchają death, a nawet blackmetalu - o czym mówili nieraz w wywiadzie. Może to przez image, ale on jest tylko wisienką ta torcie tej muzycznej doskonałości.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4455
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 lata temu

Rozumiem, że fani Madonny powinni napierdalać płyty Throneum, bo Tomasz w wywiadach opowiadał kiedyś jak lubi tę piosenkarkę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6299
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

demonized pisze:
4 lata temu
nie rozumiem, jak maniak deathmetalu może nie lubić tej grupy.
Serio?
demonized pisze:
4 lata temu
Przeciez oni słuchają death, a nawet blackmetalu - o czym mówili nieraz w wywiadzie.
Ale co ma jedno do drugiego? Nie jest ważne czego słuchają tylko co grają...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 4 lata temu

Bo death metalu w Slipknot jest tyle co kot naplakal... i to po kilku dniach odwodnienia. Slipknot mozna posluchac, bo jak sie nie jest ultra mega ortodoxem, to calkiem fajne rzeczy mozna na ich plytach wylapac. Jednak ta ich inspiracja death metalem, to jednak umowna.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 4 lata temu



Zapowiada się o wiele lepsza płyta niż ostatnia. Gitary miód.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5505
Rejestracja: 6 lata temu

pit 4 lata temu

Teledysk promuje jakiś film?
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 4 lata temu

"Solway Firth” | New song & video out now, featuring footage from the new Amazon Original series The Boys created with Uproxx and Amazon Prime Video.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 4 lata temu



Udało im się trochę nabrać klimatu rodem z Iowa. Dziwny to kawałek, ale podoba mi się.

Straciłem nimi zainteresowanie już dawno temu, a tutaj dają mi powody do sprawdzenia płyty, która już jutro ma premierę.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

mork 4 lata temu

Patrzę, że ich DJ coraz więcej płacht i szalików na siebie narzuca. Niedługo wystąpi chyba w skafandrze space marines z Dawn of War. Slipknot'em już dawno straciłem zainteresowanie ale z każdym albumem dają radę, to muszę im przyznać.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease

Wróć do „Metalownia”