Metalowy kocioł - pozostałe podgatunki metalu
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Re: Slipknot

Post Blind » 3 mies. temu

Płyta wyciekła i se posłuchałem. Cóż, dupa, a nie ciężar Iowa. Słodkie refreny, słodkie balladowe momenty - sporo tego. Tak czy siak, w swojej kategorii całkiem przyjemna ta płyta. Na pewno jest lepsza niż poprzednia. Do surfowania po necie może być, ale dupy nie rozjebało.

Tagi:
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 2 mies. temu

Ten nowy Slipknot to bodaj pierwsza metalowa plyta nr 1 na liscie Bilboard od czasu Hardwire Mety, czyli komercyjnie hajs sie zgadza.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » 2 mies. temu

Strasznie cienki ten nowy album, sprawdziłem właśnie z ciekawości. Nie znalazłem ani jednego kawałka, który określiłbym jako bdb. Paradoksalnie wydaje się, że ten wałek "All Out Life", co jako pierwszy wyszedł i później się do pełnej płyty nie załapał (znaczy się jest jako bonus do Japońskiej edycji płyty), jest lepszy niż jakikolwiek z "We Are Not Your Kind". A parę fragmentów w podobie do "Iowa" nie ratuje całości. Tak jak pisałem wcześniej, mam nadzieję, że to już ich ostatni album i sobie odpuszczą i zakończą karierę, choć niestety czuję, że polecą na fali, żeby hajs się zgadzał, bo skoro sprzedaż idzie pełną parą to można na kolejnych dzieciakach tłuc go jak najwięcej.

Powiem więcej, to najsłabszy album jaki Slipknot wydał (wliczając w to "Mate.Feed.Kill.Repeat").
Odium Humani Generis
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 2 mies. temu

Darskiemu sie podoba ta plyta. Ma nawet focie z plackiem ostatniego Slipgniota z autografami. Gra trase z clownami jako support. Swoja droga to zadziwiajace jak dlugo potrafia sie utrzymac na szczycie. Moga stawac w szranki z Meta, jeszcze Pantera dawniej miala nr1 na liscie Billboard, ale nawet oni nie powtorzyli tego wyczynu dwa razy. Hajs sie zgadza, wiec pewno beda grali tak dlugo, az liczba 6 zer bedzie na bankowym koncie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 2 mies. temu

Już dawno mają 6 zer na koncie, jak nie z płyt i koncertów to z całej reszty, pajacowatej otoczki merchu itd. itp.
dj zakrystian pisze:
2 mies. temu
Darskiemu sie podoba ta plyta. Ma nawet focie z plackiem ostatniego Slipgniota z autografami. Gra trase z clownami jako support.
Clown gra z clownami :)
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 mies. temu

Wędrowycz pisze:
2 mies. temu
Strasznie cienki ten nowy album, sprawdziłem właśnie z ciekawości. Nie znalazłem ani jednego kawałka, który określiłbym jako bdb. Paradoksalnie wydaje się, że ten wałek "All Out Life", co jako pierwszy wyszedł i później się do pełnej płyty nie załapał (znaczy się jest jako bonus do Japońskiej edycji płyty), jest lepszy niż jakikolwiek z "We Are Not Your Kind". A parę fragmentów w podobie do "Iowa" nie ratuje całości. Tak jak pisałem wcześniej, mam nadzieję, że to już ich ostatni album i sobie odpuszczą i zakończą karierę, choć niestety czuję, że polecą na fali, żeby hajs się zgadzał, bo skoro sprzedaż idzie pełną parą to można na kolejnych dzieciakach tłuc go jak najwięcej.

Powiem więcej, to najsłabszy album jaki Slipknot wydał (wliczając w to "Mate.Feed.Kill.Repeat").
Często się Janek zgadzam z Tobą, ale tutaj nie mogę. Na początku też cienka ta płyta mi się wydawała a później nawet nie zauważyłem kiedy mi się tak cholernie mocno wkręciła. Red Flag i Solway Firth - spróbuj chociaż do tych kawałków wrócić. Toż to wpierdol jest! :)
A poza tym, wiadomo to już nie debiut ani Iowa - nie te lata, NIE TEN SKŁAD. Szkoda, ale zadowalam się i tym co wydają. Ja za najgorszą w dyskografii uważam All Hope Is Gone. Chociaż jest tam kilka bardzo dobrych utworów. Sulfur, Gematria, Gehenna czy tytułowy :p
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

Post CzłowiekMłot » 2 mies. temu

Blind pisze:
2 mies. temu
Ja za najgorszą w dyskografii uważam All Hope Is Gone. Chociaż jest tam kilka bardzo dobrych utworów. Sulfur, Gematria, Gehenna czy tytułowy :p
Osobiście jako najgorszą uważam "5: The Grey Chapter", na której nie znajduje niczego dobrego. Album z 2008 jest równie dobry co "Vol 3", jeśli nie lepszy.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Post Vortex » 2 mies. temu

Przesłuchałem i zapomniałem nic naprawdę nic ciekawego.
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Metalownia”