Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Morbid Angel

dj zakrystian rok temu

Ale IDI to szanować trzeba, za pójście Pod Prąd, jak KSU śpiewali. K poprawne i tyle.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

Zastanawiam się czy w elektronikę wepchnął mnie ten krążek czy Efil :geek: A może to kolejna naturalna droga rozwoju poznania muzycznego?

Jedno niewątpliwie jest faktem, że Pit potrafi w ambient. To chyba on ich wszystkich pisarz/współtwórca

Co do najlepszych i gorszych albumów to polemizować można, opinie mieć wypada. No ale jak obiektywnie jest to nie powiem.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
A ja Koźle będę K jak Konkret bronił tego wydawnictwa. Jest to mocne i konsekwentne rozwinięcie motywów z F.
Tak, choć według moich uszu, K jest mimo wszystko trochę gorsza. Z drugiej jednak strony, też będę tej płyty bronił, bo to nadal pierwsza liga death metalu i życzyłbym sobie, żeby takie albumy wychodziły częściej. Mam wrażenie, że wiele osób krytykujących tę płytę nie poświęciło jej należytej uwagi - ona wszystkie karty odkrywa po większej ilości sesji. Czekamy na L. Niech Trey udowodni niedowiarkom, że Morbid Angel wciąż jest na górze, razem z Immolation czy Incantation.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Aż włączyłem sobie ten Kingdom.... Bedę tu pewnie jednym z nielicznych "wyznawców", ale po prostu uwielbiam ten album. Nic nie odkrywa, nie oczekuję więcej niż niesamowity klimat połączony z brutalnością nieco zawoalowaną.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 149
Rejestracja: 6 lata temu

pampa rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Aż włączyłem sobie ten Kingdom.... Bedę tu pewnie jednym z nielicznych "wyznawców", ale po prostu uwielbiam ten album. Nic nie odkrywa, nie oczekuję więcej niż niesamowity klimat połączony z brutalnością nieco zawoalowaną.
Mam podobnie bardzo dobry album ostatnio też często wracam do niego
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

Wróciłem z roboty i włączyłem. Piosenka Paradigms Warped. Myślę, by podziękować.

Rzadko próbuję, a tym razem czuje bardzo wymęczony album i to słychać. Poza typowymi pomysłami Treya tej płycie brakuje wszystkiego. :D

Muzycznie z grubsza, riffy i kilka lav Treya. Sekcja rytmiczno-atak-melodyjna nie istnieje. Tak jakby średnio popularna kapela dm-owa postanowiła napisać album pod morbidów. Album u mnie stracił niestety. :(

:D A Tucker z IDI się wyśmiewał...

Turris Babylonica e stercore facta est.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 199
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw rok temu

Ta ,,ożarta" dyskusja skłania do ponownego zapoznawania się z ,,K". Co robić. Zatem najpierw na bani, potem na kacu, potem na trzeźwo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

No ja też machnąłem sobie i tylko się mogę dalej przekomarzać. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Słucham K po dłuższej przerwie i nadal mi się podoba ten album. Jest kilka zapychaczy jak Declaring New Law czy Paradigms Warped, ale są też Architect and Iconoclast, For No Master i From the Hand of Kings, gdzie znaleźć można wszystko co najlepsze w tym zespole.

Szkoda, że Sandoval nie obsługuje perkusji, bo byłoby znacznie lepiej. Są takie momenty (np. w For No Master) gdzie słuchając odnosi się wrażenie, że Sandoval dodałby swoimi przejściami, chaosem i rwanymi zmianami tempa jeszcze większej zajebistości. A tak po prostu jest typowa death metalowa perkusja.

Co do brzmienia to podtrzymuję opinię jeszcze z czasów premiery. Szkoda, że gitar nie dano trochę bardziej do przodu, bo to jeden z większych mankamentów. Czasem za bardzo na przód wychodzi sekcja rytmiczna, a jednak nie oszukujmy się - to Trey jest wisieńką na torcie, i zawsze był.
Doczekamy się nowego albumu czy nie?
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Musimy się doczekać, bo ja K bardzo sobie cenię. Wiadomo, że ABCD to kult etarnal, ale ja totalnie uwielbiam F, G i K. I liczę na coś nowego. A może Vinent coś tu pokaże? Nie będę gdybał.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu

Przypadkiem włączyłem sobie literkę "I" i kurczę po latach stwierdzam, że taki "Radicult" brzmiący niczym M.Manson na sterydach, rozbudził mnie po złym, wcześniejszym muzycznym wyborze (debiut Łomu). 10 More Dead też po długim czasie nie słuchania na plus, nie inaczej "Destructos vs The Earth/Attack". Może i nie są to morbidowe kawałki marzeń, lecz nadal ciekawsze niż pseudosmaczki z "H". Kiedyś byłem zniesmaczony, a teraz dam 7/10. Lepsze od "K" moim skromnym zdaniem.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Na starym forum napisałem reckę IDI i też dałem 7. Te eksperymentalne kawałki są hiciarskie i wprawiają w dobry nastrój, część death metalowa co najmniej dobra. Blades for Baal i Nevermore to klasyczne morbidowe numery. Widzę, że IDI trafiło Cię przypadkowo jak upaińska rakieta w Polin😉
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

UGH!

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Zajebiste czasy Morbidów. Kult męskości, gdy zwykłe szowinistyczne plakaty były normalne. teraz każdy napisze, że to kicz i inne jebane poprawne teksty.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Miałem ten plakat w formacie A0 kupiony wiele lat temu w jedynym wtedy sklepie muzycznym w Opolu o nazwie Coda.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Zajebiste czasy Morbidów. Kult męskości, gdy zwykłe szowinistyczne plakaty były normalne. teraz każdy napisze, że to kicz i inne jebane poprawne teksty.
Mnie w tych plakatach zawsze bawiło do łez, że dupencje się do nich kleja a oni mają miny, jakby się wysrac nie mogli zamiast podziwiać ładne dziewczyny. :D
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Sierra pisze:
rok temu
Zsamot pisze:
rok temu
Zajebiste czasy Morbidów. Kult męskości, gdy zwykłe szowinistyczne plakaty były normalne. teraz każdy napisze, że to kicz i inne jebane poprawne teksty.
Mnie w tych plakatach zawsze bawiło do łez, że dupencje się do nich kleja a oni mają miny, jakby się wysrac nie mogli zamiast podziwiać ładne dziewczyny. :D
Problem w tym, że te panie wcałe ładne nie są więc lepiej zachować powagę i spoglądać w dal niż zesrać się na rzadko na widok modelek z lokalnego LZS-u.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Sierra pisze:
rok temu
Zsamot pisze:
rok temu
Zajebiste czasy Morbidów. Kult męskości, gdy zwykłe szowinistyczne plakaty były normalne. teraz każdy napisze, że to kicz i inne jebane poprawne teksty.
Mnie w tych plakatach zawsze bawiło do łez, że dupencje się do nich kleja a oni mają miny, jakby się wysrac nie mogli zamiast podziwiać ładne dziewczyny. :D
Bo oni takich szmat mają na pęczki. Zatem postawa lekceważąca. Bogowie nie zachwycają się niewolnicami. ;-)
Hajasz pisze:
rok temu
Sierra pisze:
rok temu
Zsamot pisze:
rok temu
Zajebiste czasy Morbidów. Kult męskości, gdy zwykłe szowinistyczne plakaty były normalne. teraz każdy napisze, że to kicz i inne jebane poprawne teksty.
Mnie w tych plakatach zawsze bawiło do łez, że dupencje się do nich kleja a oni mają miny, jakby się wysrac nie mogli zamiast podziwiać ładne dziewczyny. :D
Problem w tym, że te panie wcałe ładne nie są więc lepiej zachować powagę i spoglądać w dal niż zesrać się na rzadko na widok modelek z lokalnego LZS-u.
E, bez przesady, są w estetyce lat 80-90-tych. Tapir itp. Myślę, że w innej prezentacji sporo by zyskały.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Tak jak @Zsamot pisze - tapir rzecz normalna w tamtych czasach i estetyce przede wszystkim modelingu. Ale ciała za to mają ładne, zero sztucznych cyców, rzęs jak szczotka do kibla i war jak ponton bojowy Formozy. Wolę ówczesne kanony piękna niż wykolczykowane, nabotoksowane obojnaki chude tak, że lepiej kościotrupa ruchać, bo nie gada w trakcie.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Otóż to. Ciała jak ze Słonecznego patrolu, tylko słońce w zaniku. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Również nie rozumiem co miałoby być nie tak z tymi paniami. Najwyraźniej Hajasz trzydzieści lat temu w opolskim miewał lepsze. :)
A fotkę traktuję jako dopełnienie klipu do kawałka tytułowego z Blessed Are The Sick.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 918
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Otóż to. Ciała jak ze Słonecznego patrolu, tylko słońce w zaniku. ;-)

Ototo, ta pierwsza z prawej to nawet taka Erika Eleniak z twarzy (a może to i ona? 🤔)
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Otóż to. Ciała jak ze Słonecznego patrolu, tylko słońce w zaniku. ;-)
Bo słońce nie było trve :D
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

yog pisze:
rok temu
UGH!

Obrazek
ale glam to już gejoza... skoro tapir jest cool to prosiłbym o konsekwencje...
Dodam że ładne zdjęcie, kiedyś, za nastolatka mnie podniecało. Lepsze niż makijaże i siekiery w lesie czy tam parku.
Gdzie wasze odpowiedniki powyższej sesji pany? 😂
Zsamot pisze:
rok temu
Otóż to. Ciała jak ze Słonecznego patrolu, tylko słońce w zaniku. ;-)
to słoneczny patrol był all natural? pierwsze słyszę
Turris Babylonica e stercore facta est.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN rok temu

Mega foto , piękne kobiety i Majestat Bogów po grób . Dzisiaj wieczór z ukochanym Morbid fucking Angel o22 start .
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Chodzi o gładkość skóry itp. Nie marudź Koźle.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Nathas pisze:
rok temu
Zsamot pisze:
rok temu
Otóż to. Ciała jak ze Słonecznego patrolu, tylko słońce w zaniku. ;-)

taka Erika Eleniak z twarzy
Erika Eleniak to jak leci w telewizorze to mi w piwnicy samo się drzewo rąbie i układa.
GRINDCORE FOR LIFE
Speedy Gonzales
Posty: 17
Rejestracja: 2 lata temu

Speedy Gonzales rok temu

Bogowie, nie bogowie, nawet śmierćmetalowe chłopaczki chcieli byś jak KISS. Foto zajebiste, estetyka zajebista, panie... rowniez zajebiste.
Oczywiście zawsze można hasać z plastikową bronią po lesie jak zjeb i deklarować się że metal to coś więcej niż dobra zabawa. Ale wtedy raczej skończysz jako idol 15stu stulejarzy i samotny koniobijca.
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Chodzi o gładkość skóry itp. Nie marudź Koźle.
Gładkość skóry, kształty i ładne twarze, nie to, co obecnie - ryj jak maska z kośćmi policzkowymi podniesionymi prawie pod oczodoły i wyglądajacymi jak zrobione majzlem i młotkiem. Pomijając bujnośc tapiru, panie pozujące z tamtych lat były naprawdę ładne.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 199
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw rok temu

Były naprawę ładne, przemijanie .....
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Speedy Gonzales pisze:
rok temu
Bogowie, nie bogowie, nawet śmierćmetalowe chłopaczki chcieli byś jak KISS. Foto zajebiste, estetyka zajebista, panie... rowniez zajebiste.
Oczywiście zawsze można hasać z plastikową bronią po lesie jak zjeb i deklarować się że metal to coś więcej niż dobra zabawa. Ale wtedy raczej skończysz jako idol 15stu stulejarzy i samotny koniobijca.
Amen
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

ale jak kiedyś napisałem że Morbid Angel to Guns n Roses death metalu to scyzoryki wszystkim się otworzyły....
Cieszę się że powoli dorastacie :mrgreen:
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
MaKuMa123
Posty: 6
Rejestracja: rok temu

MaKuMa123 rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
ale jak kiedyś napisałem że Morbid Angel to Guns n Roses death metalu to scyzoryki wszystkim się otworzyły....
Cieszę się że powoli dorastacie :mrgreen:
No ja nie wiem co jest dorosłego w porzucaniu najlepszego zespołu z klasyki gatunku...
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

STALOWY SYLWEK rok temu

Eee co Ty gościu pierdolisz? Umisz czytać ze zrozumieniem?
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
ale jak kiedyś napisałem że Morbid Angel to Guns n Roses death metalu to scyzoryki wszystkim się otworzyły....
Cieszę się że powoli dorastacie :mrgreen:
Bo jedno zdjęcie??? Analogia jak śrubki do gwoździa.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Nie takie jedno, oni na każdej focie z tego czasu wyglądają jak gwiazdy rocka.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

No a Brunellemu to założyć cylinder, szlug w japę i Slash jak marzenie. Klacior też elegancko owłosiony.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Kozioł pisze:
rok temu
ale jak kiedyś napisałem że Morbid Angel to Guns n Roses death metalu to scyzoryki wszystkim się otworzyły....
Cieszę się że powoli dorastacie :mrgreen:
Bo jedno zdjęcie??? Analogia jak śrubki do gwoździa.
I mniej kasy na sesje w Brawo czy inszym gawnie, dziwki i koks. Ale idąc tropem tapiru, to wszyscy byli Guns'n'Roses.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere rok temu

Speedy Gonzales pisze:
rok temu
Bogowie, ... chcieli być jak KISS.
O i to stwierdzenie trafia w sedno, nawiązując poniekąd do ich młodzieńczych fascynacji do tejże grupy..
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

Pioniere pisze:
rok temu
Speedy Gonzales pisze:
rok temu
Bogowie, ... chcieli być jak KISS.
O i to stwierdzenie trafia w sedno, nawiązując poniekąd do ich młodzieńczych fascynacji do tejże grupy..
u treya jeszcze van Halen. zresztą gra jak death metalowy Eddie.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Gdzieś mi ostatnio informacja mignęła, że trasa po Stanach będzie (mniej istotna informacja) i na 2023/2024 planowana nowa płyta (bardzo istotna informacja). Czas najwyższy, bo Trey na pewno jeszcze ostatniego słowa nie powiedział.

Edit. https://www.ultimate-guitar.com/news/ge ... error.html
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Powiedzieć, że czekam, to nic nie powiedzieć. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN rok temu

Czekam !!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Ciekawe czy obecny stan Morbid Pędzel jest jeszcze w stanie nagrać coś na miarę GtA?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Ciekawe czy obecny stan Morbid Pędzel jest jeszcze w stanie nagrać coś na miarę GtA?
Nie jest w stanie a nawet powiem coś gorszego nawet nie jest w stanie nagrać albumu w stylu IDI.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
dj zakrystian pisze:
rok temu
Ciekawe czy obecny stan Morbid Pędzel jest jeszcze w stanie nagrać coś na miarę GtA?
Nie jest w stanie a nawet powiem coś gorszego nawet nie jest w stanie nagrać albumu w stylu IDI.
Ja akurat IDI lubię, nawet często gości w odtwarzaczu. To po prostu fajne granie, choć mam świadomość, że nie o fajność w Morbid Pędzel chodzi. No jest przebojowo a te def metylowe numery, to sztosy i chyba tylko głuchy fan raw black metalu nie doceni takiego Blades for Baal, czy Nevermore. To klasyczny Pędzel po prostu.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN rok temu

Latami bo właściwie od premiery wzbraniam się przed zapoznaniem z albumem na literę "I" . Dzisiaj się przełamię i posłucham chociaż z netu , pamiętam de deathowe utwory były bardzo dobre tylko za mało .
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu

Warto posłuchać, bo te nie deathmetalowe również ciekawe, na poziomie, jedynie otwieracz taki sobie.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Czyli jeszcze grają, ale poza USA to chyba już nie uda im się wyjechać. Nowy pałker na pokładzie - Charlie Koryn (ASCENDED DEAD, INCANTATION, FUNEBRARUM, SKELETAL REMAINS).
https://blabbermouth.net/news/morbid-an ... 3-u-s-tour
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

Szajtan pisze:
rok temu
Czyli jeszcze grają, ale poza USA to chyba już nie uda im się wyjechać. Nowy pałker na pokładzie - Charlie Koryn (ASCENDED DEAD, INCANTATION, FUNEBRARUM, SKELETAL REMAINS).
https://blabbermouth.net/news/morbid-an ... 3-u-s-tour
na stare lata, to chyba jedynie tribute zespół, skoro reaktywowana pantera 🤔 Jak przystało na bogów, mają już dwa 😂

Turris Babylonica e stercore facta est.

Wróć do „Death Metal”