Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

Wasze kolekcje

#1

STALOWY SYLWEK 6 lata temu

Dziś przy układaniu kaset (wcześniej były w kartonowym pudle) wpadłem na pomysł takiego wątku. Koniec pieprzenia, lecimy.

Obrazek

Na chwilę obecną 184 CD. Planuję zainwestować w jakieś ładniejsze stojaki z płyty laminowanej. Kilka płyt które mam na sprzedaż trzymam w innym miejscu.

Obrazek

Kasety w ilości 95 sztuk (w tym 37 wydań MG,TAKT, BARON). Gdyby nie wielka czystka to miałbym ich teraz ok 200. Po lewej w pozycji leżącej są kasety z łagodniejszym graniem:

NIRVANA - in utero
QUENN - greatest hits I + II
KULT - tata 2

Po środku leży sobie MALOVELENT CREATION - retribution i czeka na decyzję o swoim dalszym losie. Po prawej widać 3 płyty które ze względu na swój gabaryt wylądowały w szafie:

CULTES DES GHOULES - coven
AUTOPSY - all tomorrow's funerals
MASTER - master

Pierwsze koty za płoty. Czekam na wasze fotki :mrgreen:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#2

DiabelskiDom 6 lata temu

Ja to jakoś mega dużo nie mam, niecałe 300 pozycji. Nic wielkiego. Ale cały czas powiększam :D

Obrazek
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Belzebóbr 6 lata temu

Ja pierdole jaki fajny sztuczny kot.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#4

deathwhore 6 lata temu

Jak mi się uda to wrzucę fotę. Generalnie trochę tego mam, nie pałuję się jak niektórzy, że kupują tylko jakieś tam wybitne płyty w określonych wydaniach, ja często biorę w ciemno, po okładce, nazwie. Więc jest i trochę szrotu, ale ja lubię czasem i średnie płyty czasem. Tzn jak wiem, że coś średnie, to nie wezmę, ale czasem... skąd mam wiedzieć? :)

W dwóch mieszkaniach łącznie ok 1200 tytułów teraz przechowuję.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

#5

STALOWY SYLWEK 6 lata temu

Oczywiście kupowanie w ciemno ma swój urok. Nutka ekscytacji bo niewiadomo do ostatniej chwili co się usłyszy, no i na przesyłkę czeka się z większym wytęsknieniem. Jednak ja nauczony doświadczeniem zawsze przesłuchuję materiał przed zakupem - nawet w przypadku zaufanych kapel. Chcę być pewny zakupu.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#6

DiabelskiDom 6 lata temu

Belzebóbr pisze:
6 lata temu
Ja pierdole jaki fajny sztuczny kot.
No przecież autor wątku napisał, że "pierwsze koty za płoty" to chciałem się wpasować w trend :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#7

synu 6 lata temu

Obrazek

u mnie, podobnie jak u @DD +/- 3 setki płyt. Pod ostatnią widoczną półką jest kolejna, na której coś tam jeszcze leży.

Jak na zbieractwo uskuteczniane od kilku lat nie jest najgorzej, choć biorąc pod uwagę, że kolekcje z prawdziwego zdarzenia zaczynają się od jakiegoś tysiąca pozycji, dorobek siłą rzeczy nie robi wielkiego wrażenia 8-)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 6 lata temu

Liczy się jakość, a nie ilość. Za jeden zagraniczny winyl pewnie można pół dyskografii Ironów kupić na cd :P ja mam póki co najmniej, bo ze 100 cd i z 20 winyli ;p foty zrobić póki co nie mogę
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#9

synu 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Liczy się jakość, a nie ilość.
Oczywista oczywistość, choć z drugiej strony nie da się ukryć, że gdyby człowiek kupował wszystko co jest warte zakupu, to w krótkim czasie spokojnie uzbierałby 3x tyle. Tylko skąd brać hajsy na takie zachcianki 8-)
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#10

deathwhore 6 lata temu

STALOWY SYLWEK pisze:
6 lata temu
Dziś przy układaniu kaset (wcześniej były w kartonowym pudle) wpadłem na pomysł takiego wątku. Koniec pieprzenia, lecimy.

Obrazek

Na chwilę obecną 184 CD. Planuję zainwestować w jakieś ładniejsze stojaki z płyty laminowanej. Kilka płyt które mam na sprzedaż trzymam w innym miejscu.

Obrazek

Kasety w ilości 95 sztuk (w tym 37 wydań MG,TAKT, BARON). Gdyby nie wielka czystka to miałbym ich teraz ok 200. Po lewej w pozycji leżącej są kasety z łagodniejszym graniem:

NIRVANA - in utero
QUENN - greatest hits I + II
KULT - tata 2

Po środku leży sobie MALOVELENT CREATION - retribution i czeka na decyzję o swoim dalszym losie. Po prawej widać 3 płyty które ze względu na swój gabaryt wylądowały w szafie:

CULTES DES GHOULES - coven
AUTOPSY - all tomorrow's funerals
MASTER - master

Pierwsze koty za płoty. Czekam na wasze fotki :mrgreen:
Zaniechaj tych stojaków, są tragiczne. Płyty tylko kurz łapią. Pewnie je kupujesz za 5zł, ale nie warto. Lepiej pobawić się w stolarza albo, jak ktoś nie ma zdolności, to zainwestować kilka złotych w solidną półkę.
STALOWY SYLWEK pisze: Oczywiście kupowanie w ciemno ma swój urok. Nutka ekscytacji bo niewiadomo do ostatniej chwili co się usłyszy, no i na przesyłkę czeka się z większym wytęsknieniem. Jednak ja nauczony doświadczeniem zawsze przesłuchuję materiał przed zakupem - nawet w przypadku zaufanych kapel. Chcę być pewny zakupu.
A ja po prostu nie lubię słuchać muzyki z internetu, nie wiedzieć czemu - jakoś nic mi się wtedy nie podoba ;)
yog pisze: Liczy się jakość, a nie ilość. Za jeden zagraniczny winyl pewnie można pół dyskografii Ironów kupić na cd :P ja mam póki co najmniej, bo ze 100 cd i z 20 winyli ;p foty zrobić póki co nie mogę
A powiem szczerze, że zależy jaki winyl, to musiałoby być coś niesamowitego i jednocześnie niedostępnego w innej formie. Kupić coś takiego dla samego posiadania i snobizmu bym nie kupił, tak samo jak czegoś dla samej formy wydania. No i wolę na winylu muzykę, która z myślą o winylu była robiona. No i nie mam wypasionego gramofonu i przedwzmacniacza, żeby naprawdę poczuć frajdę z nośnika.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#11

yog 6 lata temu

cd ironów = 15/20 zeta (albo przepłaciłeś), winyl z zachodu minimum 150 i już masz pół dyskografii za to
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#12

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Jak boga kocham, zazdroszczę tych kolekcji! Miałem dwa miesiące temu przeprowadzkę, z piwnicy u Araba pod most. Czuję większy komfort pod mostem, jest większa cyrkulacja powietrza. Ale wracając do ilości płyt, to miałem więcej przypraw do koziego mięsa i karpia po żydowsku w siatkach z Lidla.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#13

deathwhore 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
cd ironów = 15/20 zeta (albo przepłaciłeś), winyl z zachodu minimum 150 i już masz pół dyskografii za to
Nie załapałeś o co mi chodziło. W dupie mam czy to winyl z zachodu, dopóki sama muzyka nie będzie tego warta. Na przykład: wolę pół dyskografii Iron Maiden na CD, niż Blood Incantation na zachodnim winylu :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

#14

STALOWY SYLWEK 6 lata temu

Też nie lubię słuchać muzyki z internetu. Robię to tylko dla pewności zakupu.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#15

Ryszard 6 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
6 lata temu
Obrazek
Mr. Telefunken,

Na przyszłość proszę tak rażąco nie zmieniać treści swoich postów. Swoją drogą ile tych empetrójek w kolekcji?

Moderator Pan Ryszard :)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 6 lata temu

Ten dysk na obrazku ma 500GB pojemności, więc chyba nie za dużo tych empetrójek.

@deathwhore jakbym kupił 1000 płyt bez sprawdzenia muzy, to też bym sobie tak tłumaczył, żeby mniej żałować kasy wydanej na szmelc :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#17

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Moze i fajnie i lekko i jakos tam byloby wpierdolic do kieszeni dwa,trzy dyski zajebane plikami.Z tym ze wtedy to juz nie bylaby kolekcja.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#18

deathwhore 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Ten dysk na obrazku ma 500GB pojemności, więc chyba nie za dużo tych empetrójek.

@deathwhore jakbym kupił 1000 płyt bez sprawdzenia muzy, to też bym sobie tak tłumaczył, żeby mniej żałować kasy wydanej na szmelc :)
Żałuję może że 20 tytułów, a do niektórych przeciętnych wracam czasem po kilku latach i często lepiej robią niż nowa internetowa rewelacja. Innych dla odmiany mógłbym się pozbyć, ale bardziej z racji przestrzeni, która jest ograniczona.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#19

TITELITURY 6 lata temu

W potównaniu z majsterfulami wypadamy jak pozerzy, jeśli wierzyć np. takiej Konopnickiej, która twierdzi, że ma płyty skatalogowane w ekselu, czy tam excelu, nie pamiętam nazwy, i trzyma je w pudłach. ;) Mi by się jakieś dwie stówy uzbierały, no może trzy, ale wypadam bladziuchno przy kumplu, który miesięcznie wydaje na to koło 500 zł, w większości na zwykłe wydania po 30 - 40 zł. U mnie zawsze wygrywają nowości i tylko 2 - 3 płyty w miesiącu wpadają, a bywa że i żadna. Książki zawsze wygrywają, ostatnio trafiłem na białego kruka i tu wyłożyłem 250 zł bez szemrania. Tyle tylko mogę siebie pochwalić, że nie mam muzy na mp3. Korzystam z tego formatu, żeby poznać muzykę. Potem kupuję płytę i usuwam pliki.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#20

yog 6 lata temu

Oj tam, taki Pioniere czy HUMAN też pewnie składują płyty w piwnicy, w garażu i na strychu :P Mi się wydaje kupowanie dajmy na to 300 płyt rocznie lekką przesadą, chyba nawet na obejrzenie książeczki czasu nie starczy. Wygląda to bardziej na uzależnienie, niż faktyczne słuchanie (także o przypadku Marii mówię, ale on chyba sobie zdaje sprawę ze swojego pierdolca).

Mi się rozjebały wszystkie napędy/odtwarzacze cd w mieszkaniu i tylko w samochodzie mogę teraz z płyt słuchać. Dlatego, chwilowo, only analog is real!!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#21

Marduk666 6 lata temu

@yog ja podobnie jak Ty - 100 cd, 30 winyli i 20 kaset. Wydaje mi się, że jak na 3 lata zbierania to i tak dobry wynik. Pewnie gdyby nie te winyle to cd miałbym już drugie tyle, a może lepiej?
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#22

dj zakrystian 6 lata temu

Na kasetach około 500 tytułów, płyt CD około 100, do tego sporo empechujek w 300 kb/s, czyli jak wujek Efil :D
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

#23

STALOWY SYLWEK 6 lata temu

Miałem jednego winyla. Kupiłem kiedyś w przypływie dobrych chęci. Jednak stary gramofon który miałem w domu nie był w najlepszym stanie technicznym i na tym moje szaleństwo z czarnymi krążkami się skończyło. Może kiedyś odbije mi palma i zacznę kolekcjonować. Docelowo chcę też zamienić kasety na wydania CD.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#24

dj zakrystian 6 lata temu

STALOWY SYLWEK pisze:
6 lata temu
Miałem jednego winyla. Kupiłem kiedyś w przypływie dobrych chęci. Jednak stary gramofon który miałem w domu nie był w najlepszym stanie technicznym i na tym moje szaleństwo z czarnymi krążkami się skończyło. Może kiedyś odbije mi palma i zacznę kolekcjonować. Docelowo chcę też zamienić kasety na wydania CD.
Też mam jednego winyla, którego nie mam na czym słuchać, bo patefon zdechł. Jest to Helloween - Keeper of the Seven Keys 1, wydanie Polskie Nagrania 1988.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#25

yog 6 lata temu

To Wam powiem, że sam miałem przez 6 lat Omnious Doctrines... Inquisition tylko (kosztowało może 15 zeta więcej niż cd) i mi na starość odjebało na tyle, że raczej nie planuję zakupów cd w najbliższym czasie (oprócz umówionych Cenotaphów/Exciterów z defhorem, jak nam się kiedyś uda zgrać). Pewnie czasem coś wpadnie rzadszego za dobrą cenę, żeby w samochodzie posłuchać, ale obok tych wszystkich Slayerów, Megadethów itd. za 20 zł przechodzę już obojętnie, choć kilka miesięcy temu jeszcze mnie bardzo kusiło.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#26

Ryszard 6 lata temu

A ja może tak. W ostatnich powiedzmy 10-15 latach kupiłem z 1000 CD z czego z 500 poszło się jebać wymienione na placki które kupuje tak od 5-6 lat. Gdzieś tam mam z 50 kaset. Co jeszcze, lata temu jak wyjeżdżałem za granicę oddałem za friko 2 reklamówki kaset z mojej młodzieńcze kolekcji. Tak więc praktycznie zacząłem od zera a oficjalne kompakty zajęły miejsce spaczolin od Takt i MG.

Wspomniany koleś z Masterfulla to typowy kolektor niekoniecznie słuchacz a to różnica. Wiem coś o tym bo połowę swoich winylowych upgrejdow nawet jeszcze nie słuchałem ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#27

Wędrowycz 6 lata temu

Obrazek

Moja kolekcja to mniej więcej 580 cedeków i kilka cd-rów które leżą u mnie, do tego 15-20 kaset i ok 50 bootlegów różnego rodzaju które leżą u rodziców. Jeżeli chodzi o mpchujki, bo też mam ich sporo, to wychodzi jakieś 616 GB łącznie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#28

yog 6 lata temu

Czy tam się odbywa jakaś zbrodnia typu cd-ry leżące na winylach? :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#29

Wędrowycz 6 lata temu

Nie mam winyli, a cd-ry to są normalnie w żydelkejsach, to co leży, to szpula z różnymi koncertami itp. ponagrywanymi (ich nie liczyłem do kolekcji, tak samo jak różnych pirackich cedeków zalegających u rodziców), a leżą na części kolekcji periodyków muzycznych. To co wydaje się być winylem, to wydanie (piękne!) Archgoat "The Aeon Of The Angelslaying Darkness", również wydanie 2 cd.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#30

yog 6 lata temu

Zrobiłem małe porządki i przy okazji cyknąłem fotkę skromnych zbiorów, ale zapomniałem wyjąć 7''. Światło reflektorów pada na dwa najlepsze wydawnictwa krzyżaków i arcturusowe Constellation oraz Asperę. Fota spod sufitu bez patrzenia na ekran, więc jest jak jest.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#31

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Poszedlem po wino na wieczor,ide,ide i widze nowo otwarty sklep plytowy.No to wjazd.Machanie paluszkiem.No i znalazlem dwa albumiska Electric Wizard.Tak wiec leje mi sie smola z glosnikow.Zdjec nie bedzie bo nie bedzie.

Milej zabawy i duzo fajnej MUZY w Nowym Kroku.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#32

Vexatus 6 lata temu

U mnie jest taka dziwna sytuacja, że mi się ten mój zbiór różnych nośników w ciągu ostatnich kilku lat dość mocno skurczył. Kiedyś bardziej celowałem w Death i Thrash, ale 95% zespołów z tych gatunków i okolic po latach mi się strasznie osłuchało - pozbyłem się zdecydowanej większości i niewiele z tego zostało.

Od bardzo długiego czasu jestem bardziej zorientowany na różne odmiany Black Metal, Grind/Crust, industriale, nojsy i eksperymenty. :) Wciąż kupuję różne wydawnictwa na różnych nośnikach i powoli sobie ten mój mały zbiór ponownie powiększam - z narażeniem życia, bo mi żona wierci drugą dziurę w dupie za każdym razem jak się jakaś większa ilość nowych płyt pojawia. :)

W dodatku jeszcze nie zdążyłem rozpakować niektórych pudeł po przeprowadzce i nawet nie jestem pewien co dokładnie u mnie teraz zalega. :) Muzyki słucham i tak głównie z kompa i wiele z moich płyt nigdy nie wylądowało w odtwarzaczu. :)

Chyba zrobię jutro mały przegląd i sprawdzę co ja tam właściwie mam ciekawego. Pewnie szału nie będzie. :)
synu pisze:
yog pisze:
6 lata temu
Liczy się jakość, a nie ilość.
Oczywista oczywistość, choć z drugiej strony nie da się ukryć, że gdyby człowiek kupował wszystko co jest warte zakupu, to w krótkim czasie spokojnie uzbierałby 3x tyle. Tylko skąd brać hajsy na takie zachcianki 8-)
Brak funduszy faktycznie może być problem - u mnie też różnie z tym bywa. :)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#33

Wędrowycz 6 lata temu

Vexatus pisze:
6 lata temu
synu pisze: Oczywista oczywistość, choć z drugiej strony nie da się ukryć, że gdyby człowiek kupował wszystko co jest warte zakupu, to w krótkim czasie spokojnie uzbierałby 3x tyle. Tylko skąd brać hajsy na takie zachcianki 8-)
Brak funduszy faktycznie może być problem - u mnie też różnie z tym bywa. :)
No z tym różnie, u mnie wszystko działa na zasadzie priorytetów, jak zarabiałem elegancko i nie wynajmowałem mieszkania/nie mieszkałem z kobietą (:D) to zakupy szły co miesiąc i to w dużych ilościach. Ostatnie 2-3 lata to już sporadzycznie pojedyncze cedeki kupuję. Zapewne jak się pojawi dziecko to jeszcze inne priorytety się pojawią. Taki jest lajf ;) nie mniej jednak się nie przejmuję, bo wiem że przyjdzie jeszcze napewno czas że i faza zakupowa u mnie zagości na powrót. Zresztą, już coraz mniej takich płyciw których mi bardzo brakuje w kolekcji.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#34

Belzebóbr 6 lata temu

Ja mam flaki, a to jak cd bez pedalskiego plastiku.
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

#35

STALOWY SYLWEK 6 lata temu

Planowałem zakupić jakieś eleganckie stojaki ale ich ceny są wręcz absurdalne. Dlatego też złożyłem zamówienie na regał w pobliskim meblowym. Jak wszystko będzie gotowe zamieszczę stosowne foto.
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

#36

STALOWY SYLWEK 6 lata temu

Dzisiejsze popołudnie spędziłem na skręcaniu regału i układaniu kolekcji. Obecnie tak to się prezentuje:

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#37

yog 6 lata temu

Pomaluj to drewno na żywsze kolorki ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#38

Wędrowycz 6 lata temu

Jak za jakieś 2 miesiące wyjdę na prostą finansowo, to chyba znowu pomału wznowię zakupy, do czasu jak mi się potomek nie trafi :P hehe

W sumie to jest trochę płyt 10/10 lub 9/10 których dalej nie mam w kolekcji ;)
Odium Humani Generis
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#39

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

STALOWY SYLWEK pisze:
6 lata temu
Dzisiejsze popołudnie spędziłem na skręcaniu regału i układaniu kolekcji. Obecnie tak to się prezentuje:

Obrazek
Pusto trochę. Najebałbyś trochę skarpet albo parę pudelek herbaty na dolne półki i od razu byłoby piękniej.
Awatar użytkownika
gervantusarz
Posty: 43
Rejestracja: 7 lata temu

#40

gervantusarz 6 lata temu

U mnie ok. 120 brutal Cd-eków ( cały czas rośnie ) +ok. 20 kaseciaków z czasów studenckich :)
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#41

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Wkurwilem sie i probuje poukladac placki anal fabetycznie.Nie wiem czy dam rade dojsc do 'y' bo mam smaczne winko :D
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#42

Ryszard 6 lata temu

A ja do daty nazbierałem tyle.

Obrazek
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#43

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

A-D jebniete na cacy :D
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#44

Ryszard 6 lata temu

Allahakbar
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#45

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Jeden regal made in Ikea zajebany.Startuje z drugim.Startuje od 'I'.Startuje od debiutu Iron Maiden.Zasluzyli sobie ;)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#46

Wędrowycz 6 lata temu

Bardzo ładne kolekcje panowie :) miło popatrzeć, choć cieszę się że nie zbieram placków :D to wszystko musiało niezłą fortunę kosztować. Już moja kolekcja cedeków sporo kosztowała, a te Wasze to wolę nie myśleć.
Odium Humani Generis
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#47

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
Bardzo ładne kolekcje panowie :) miło popatrzeć, choć cieszę się że nie zbieram placków :D to wszystko musiało niezłą fortunę kosztować. Już moja kolekcja cedeków sporo kosztowała, a te Wasze to wolę nie myśleć.
Pieniądz rzecz nabyta ;)

Parę miesięcy temu miałem przeprowadzkę, masakra kurwa!!!

Dzisiejsze układanie też kurwa mnie już męczy.

Pierdole, idę do sklepu po kolejne winko :D
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#48

DiabelskiDom 6 lata temu

Efil, doskonała wykładzina.
Panzer Division Nightwish
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#49

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

DiabelskiDom pisze:
6 lata temu
Efil, doskonała wykładzina.
Podziękować. Własność właścicielki mieszkania. Ogólnie to ta wykładzina daje radę bo jest zajebistym ustrojem akustycznym.

Jestem na 'M'.
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#50

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Obrazek
Obrazek

Do tego jeszcze trochę kaset i garstka dvd.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF

Wróć do „Dyskusje muzyczne”