Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

Rotheads

#1

yog 6 lata temu

Obrazek
Tegoroczny debiutant Rotheads wywodzi się z rumuńskiego Bukaresztu i od 2014 roku gra death metal oślizgły, nieco zatęchły i oparty na schizowych riffach. UGH! zapewnione w gratisie.

W 2016 roku kapela wydała EP-kę, a długograj Sewer Fiends, choć od premiery minął ledwie tydzień - wzbudza zachwyt maniaków podgniłego, staroszkolnego łojenia z nowoczesnym twistem. Okładka budzi lekko skojarzenia z Rottrevore i choć nie jest to aż tak brutalna muza, to riffowanie się tu odbywa równie ambitne. Dość techniczne granie, ale to technika użyta z rozmysłem, jako środek do stworzenia odpowiedniej atmosfery ciekłego rozkładu. Lekkie opętanie na wokalu. Przestrzenne te bukareszteńskie kanały mają, da się zauważyć w brzmieniu. Brzmi to w chuj analogowo.

Obrazek
Przypuszczam, że ta płytka się kilku osobom spodoba w chuj i ciut ciut. Póki co, album wyszedł na CD, na bandcampie całość będzie 22 lutego, na dziś dzień udostępniono ledwie 2 kawałki, ale za to jakie!

Polecam gorąco zwolennikom szacownego death metalu. I riffów. Dobrych riffów. W dużych ilościach. Bez pierdolenia.



Dyskografia:
2016 - Unfazed by Death [EP]
2018 - Sewer Fiends

Skład:
Spurcăciune - Bass (?-2016), Guitars, Vocals Void Forger
Bîrsatan - Bass (2014-2015, 2016-present)
Potaie - Drums (2016-present) ex-Spinecrusher
Omu' Rău - Guitars (2016-present)
▼ Byli muzycy
Dávid - Drums, Vocals (?-2016) Against Darkness, ex-Void Forger
▼ Muzycy koncertowi
Yunus - Bass (2016)
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ro ... 3540410933
BC: https://rotheads.bandcamp.com/music
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#2

Endymion 6 lata temu

Piękna płyta, old-school pełną gębą! Słychać amerykańską szkołę grania, ale na szczęście Rumuni nie zaserwowali zryzki, tylko bardzo dobry materiał podparty bardzo dobrym brzmieniem. Polecam wszystkim lubiącym oldskulowy death metal, zwłaszcza @HUMANowi.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#3

HUMAN 6 lata temu

dobrze , ze @ yog założył profesjonalnie temat , płyta warta polecenia , trochę w wolniejszych fragmentach skojarzenia z angielskim BINAH miałem . Wielce prawdopodobne , ze w przyszłym tygodniu będę słuchał z oryginalnego nośnika , rozmowy trwają . Młody zespół wiec naprawdę warto posłuchać , bo pomysłów i umiejętności Panom nie brakuje no i z czerpią z najstarszej szkoły death metalu i zbrutalizowanego thrashu końcówki lat 80-tych .
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Pioniere 6 lata temu

@yoguś nie przesadzasz z tą popularnością? Płytę, jak widać na BC, wsparła dopiero jedna osoba, demo pomimo upływowi czasu też niewiele — nawet komentarzy jeszcze żadnych nie dorobili się, a ty tu o jakimś wszechobecnym zachwycie. Ja pomimo tego, że widziałem hasło OS DM, jakoś ją olałem — pomyślałem, że skoro jeszcze nie ma całości na BC, to sprawdzę ja jakoś później, jak już będzie.

Pisze tu to specjalnie, coby nie zapomnieć o nich ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 6 lata temu

Pioniere pisze:
6 lata temu
@yoguś nie przesadzasz z tą popularnością? Płytę, jak widać na BC, wsparła dopiero jedna osoba, demo pomimo upływowi czasu też niewiele — nawet komentarzy jeszcze żadnych nie dorobili się, a ty tu o jakimś wszechobecnym zachwycie. Ja pomimo tego, że widziałem hasło OS DM, jakoś ją olałem — pomyślałem, że skoro jeszcze nie ma całości na BC, to sprawdzę ja jakoś później, jak już będzie.

Pisze tu to specjalnie, coby nie zapomnieć o nich ;)
Nie masz fejsbuka, to nie wiesz może o zachwytach, a ja mam :) Polskie środowisko kolekcjonerskie bardzo zachwycone.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Pioniere 6 lata temu

To fakt, Pejsbook jest dla żydków, nie używam. A kto to jest polskie środowisko kolekcjonerskie? Mam nadzieję, że nasz Koneser R. doń nie należy.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#7

deathwhore 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Pioniere pisze:
6 lata temu
@yoguś nie przesadzasz z tą popularnością? Płytę, jak widać na BC, wsparła dopiero jedna osoba, demo pomimo upływowi czasu też niewiele — nawet komentarzy jeszcze żadnych nie dorobili się, a ty tu o jakimś wszechobecnym zachwycie. Ja pomimo tego, że widziałem hasło OS DM, jakoś ją olałem — pomyślałem, że skoro jeszcze nie ma całości na BC, to sprawdzę ja jakoś później, jak już będzie.

Pisze tu to specjalnie, coby nie zapomnieć o nich ;)
Nie masz fejsbuka, to nie wiesz może o zachwytach, a ja mam :) Polskie środowisko kolekcjonerskie bardzo zachwycone.
Polskie środowisko kolekcjonerskie :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 6 lata temu

;) ;) ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#9

deathwhore 6 lata temu

Przestałem się tam udzielać, bo straszne bezguścia nadają tam ton. To tutaj z opisu może być spoko, ale polecanki, że na metal erektors się tym jarają działa raczej zniechęcająco.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 6 lata temu

No średnia polecanka może, ale to nie jest gruz 5/10 wychwalany pod niebiosa akurat :) Kilka osób tam pojęcie ma, znacznie więcej - nie bardzo :)

Jak napisałem pionierowi na shoucie, to takie okolice: Autopsy, Obituary, stare death/thrashe i ładna, przestrzenna produkcja bez cyfry.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#11

deathwhore 6 lata temu

Posłuchałem chwilę i chyba mamy zbyt różne gusta. Tzn niezłe to, ale takie góra 7/10, za melodyjne, brakuje mi w tym solidnego pierdolnięcia. Takie dla widzewiaków, co jak jest oldskul def poznany tydzień temu i przepłacony na discogs to już jest geniusz i objawienie, hehe.

O płytę bym się nie zabijał, ale kilka złotych może bym i za nią dał. Szybciej, wścieklej, więcej szaleństwa a mniej kombinowania, a będzie spoko.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog 6 lata temu

Że dla Ciebie będzie zbyt melodyjnie, to akurat się spodziewałem
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#13

HUMAN 6 lata temu

dziwne kurwa ze mi kumple na koncercie Execreation o tym bandzie wspominali , ja poznałem trochę wcześniej . Jak się nie podoba to się nie wypowiadać , jeszcze niektórzy ludzie maja pojęcie o dobrej muzie , nikt nie ma prawa być alfa i omega i krytykować entuzjazm innych
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#14

Ryszard 6 lata temu

😁😁😁😁POLSKIE ŚRODOWISKO KOLEKCJONERSKIE😂🤣😁😅😆😉🤗🤓😌😲🤤 Ło kurwa.

Zaraz przerwę genialną polską płytę z PMki i śe aż sprawdzę zespół z tematu.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#15

HUMAN 6 lata temu

posłuchaj , najwyżej zmarnujesz trochę czasu , ale chyba warto
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#16

Ryszard 6 lata temu

E tam. Wyłączyłem w połowie kawałka. Takie nic. Pizdowate trochę. Może gdyby wydać to w 1996..... pasowało by do tych overlord-ow demise-ow Sprawdź se stary split cicatrix / heresy. O ile pamiętam podobna półka a 20 lat starsze...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#17

HUMAN 6 lata temu

znam
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#18

pp3088 6 lata temu

Ryszard pisze:
6 lata temu
😁😁😁😁POLSKIE ŚRODOWISKO KOLEKCJONERSKIE😂🤣😁😅😆😉🤗🤓😌😲🤤 Ło kurwa.

Zaraz przerwę genialną polską płytę z PMki i śe aż sprawdzę zespół z tematu.
O kurwa zgniłem. Muszę to zobaczyć.

Posłuchałem chwilę bohaterów tematu, nic specjalnego tam nie słyszę. Fajna muza, ale nic specjalnego.

CZYM JEST KuRWAPOLSKIE ŚRODOWISKO KOLEKCJONERSKIE. Wyczuwam sztosa!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#19

yog 6 lata temu

no masz taką śmieszną grupę na fejsie METAL COLLECTORS POLSKA, gdzie się nad nowym Watainem każdy spuszcza, wszystkie Deicide zajebiste itp :P Ale generalnie można jako tako wybadać tam jakieś nowe hajpy, ja tam sobie takie obserwacje rynku prowadzę przynajmniej ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#20

Ryszard 6 lata temu

W większości chyba zwyczajni jak my kolesie co w życiu kolekcji nie widzieli. Takie kozacko przemianowane kupiłem i się pochwalę.

Trochę metal hammerowców z zabójczym staffem... Sam coś kiedyś tam wsadziłem a potem przestałem.... :)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#21

yog 6 lata temu

Przypuszczam, że 99.9% przy zobaczeniu zbiorów Pioniera czy Hajasza by tam padło z udarem. Sporo tam, że tak to ujmę, "ilościowców", co każde gówno kupią, byle by dyskografia była kompletna albo biorą jak leci, bo gruz lub true black.

Wracając do bohaterów tematu - słucham sobie właśnie drugi raz całej płytki w powalającej jakości youtubowej. Dalej ZAJEEEBISTEE! Ale panowie powyżej, wyłączający po 30 sekundach pewnie wiedzą lepiej ode mnie :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#22

Ryszard 6 lata temu

Musialbym wpierw zobaczyc te ich kolekcje... @Pioniere , @Hajasz Macie chlopaki jakie kolekcje? Ile tysiecy sztuk?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#23

Pioniere 6 lata temu

Nie wiem skąd @yog wziął te info, bo ja tam do żadnych wielgachnych kolekcji się nie przyznaje. Owszem mam trochę płyt trochę więcej winyli i jeszcze więcej demosów, ale nie mam się czym chwalić, jeśli chodzi o ilość (może, gdybym się hurtowo nie wyprzedawał przed laty, to byłoby tego i w tysiącach), co innego, jeśli chodzi o rzadkość niektórych z posiadanych materiałów.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#24

yog 6 lata temu

Kolekcja to dla mnie nie 10000 płyt, tylko rzadkie wydawnictwa. A do najrzadszych należą demosy. Teraz takie Darkthrony chodzą po 50 euro. Za dziesięć lat to będzie 150-200 euro. Wspomnijcie wtedy moje słowa :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#25

Pioniere 6 lata temu

Znajomy słuchający Industrialu i podobnych ekstremalnych odpałów ma właśnie podobną kolekcję, sięgającą wyżej podanej liczby i z tego, co wiem, spora jej ilość to rzadkie wydania.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#26

deathwhore 6 lata temu

Maciuś, posłuchaj sobie w wolnej chwili Reptilian, jeżeli ci anemicy robią Ci taką krzywdę, to chłopcy norwegowcy ubiją na miejscu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#27

Pioniere 6 lata temu

Słuchał już, podrzucałem mu to jeszcze na poprzednim forum.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#28

pp3088 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Przypuszczam, że 99.9% przy zobaczeniu zbiorów Pioniera czy Hajasza by tam padło z udarem. Sporo tam, że tak to ujmę, "ilościowców", co każde gówno kupią, byle by dyskografia była kompletna albo biorą jak leci, bo gruz lub true black.

Wracając do bohaterów tematu - słucham sobie właśnie drugi raz całej płytki w powalającej jakości youtubowej. Dalej ZAJEEEBISTEE! Ale panowie powyżej, wyłączający po 30 sekundach pewnie wiedzą lepiej ode mnie :)
Na starym forum był gość o nicku MemoriaVetus co kupował każdy polski black w każdym dostępnym formacie. I tylko polski black. Podziwiam za wspieranie podziemia, ale to było momentami kuriozalne.

@Jeżeli o mnie mowa to spoko, bo ja z death metalu to lubię death doom, gruzowiska no i trochę klasyki. Od death thrashu uciekam w siną dal przeważnie.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#29

yog 6 lata temu

deathwhore pisze:
6 lata temu
Maciuś, posłuchaj sobie w wolnej chwili Reptilian, jeżeli ci anemicy robią Ci taką krzywdę, to chłopcy norwegowcy ubiją na miejscu.
Przecież ja ich na 2 miejcu czy tam 3cim w dorocznym podsumowaniu stawiałem. To są typy z Inculter :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#30

DiabelskiDom 6 lata temu

Wtrącę się z off-topem. Na MC największą bolączką są nie ilościowcy tylko tacy, którzy chwalą się nowo kupionym remasterem Sepultury za 19,99 w MediaMarkcie tudzież winyla Czarnej Mety za 49,99 w Biedronce ;) Dużo ludzi sensownych stamtąd poodchodziło, ale ja siedzę i czasem nawet coś wrzucę, jakiegoś rara którego uda mi się zanabyć tak jak choćby pierwsze wydanie "Electric Doom Synthesis" dzisiaj czy "Geist ist Teufel" jakiś czas temu.

A co do bohaterów wątku to hajpowane już widziałem w paru miejscach (poza MC). Jak mi się znudzi słuchanie Non Opus Dei, Darkspace i Perverted Ceremony to może sobie zapodam ;)
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#31

deathwhore 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
deathwhore pisze:
6 lata temu
Maciuś, posłuchaj sobie w wolnej chwili Reptilian, jeżeli ci anemicy robią Ci taką krzywdę, to chłopcy norwegowcy ubiją na miejscu.
Przecież ja ich na 2 miejcu czy tam 3cim w dorocznym podsumowaniu stawiałem. To są typy z Inculter :)
Tematy z podsumowaniami w większości wypadków po prostu zaklikuję :)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#32

deathwhore 6 lata temu

DiabelskiDom pisze:
6 lata temu
Wtrącę się z off-topem. Na MC największą bolączką są nie ilościowcy tylko tacy, którzy chwalą się nowo kupionym remasterem Sepultury za 19,99 w MediaMarkcie tudzież winyla Czarnej Mety za 49,99 w Biedronce ;) Dużo ludzi sensownych stamtąd poodchodziło, ale ja siedzę i czasem nawet coś wrzucę, jakiegoś rara którego uda mi się zanabyć tak jak choćby pierwsze wydanie "Electric Doom Synthesis" dzisiaj czy "Geist ist Teufel" jakiś czas temu.
Ja bym powiedział, że raczej te mądrale z gejdoliny :)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#33

yog 6 lata temu

co to są mądrale z gejdoliny? czy może lepiej, jak nie wiem?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#34

Hajasz 6 lata temu

U Karola z Selfmadegod leży ta płyta. Czy to taki cios nie wiem bo nie słyszałem jeszcze.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#35

deathwhore 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
co to są mądrale z gejdoliny? czy może lepiej, jak nie wiem?
Takie forum o metalu było. Gejdolin się nazywało. Grzęda admin tam. Nigdy nie pisałem, brzydziłem się.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#36

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Jaki ruch w temacie.Az kliknalem co by sluchnac.1/10.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#37

Czit 6 lata temu

Patrze taka wrzawa, co to kurwa może być... a tu OS DM jakich milion pięćset sto dziewięćset co każdy rok.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#38

yog 6 lata temu

z tą różnicą, że połowa os dm-ów nie wie, co to riff :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#39

HUMAN 6 lata temu

u tu mamy wzorowe zerzniecie nawet riffa w utworze 'Rats In the Walls" Rumunów z "Staring Through The Eyes Of The Dead" Cannibal Corpse
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#40

Hajasz 5 lata temu

A ja dopiero dzisiaj słuchałem tą płytę bo dopiero co pojawiła się w porządnej jakości i jakiejś rewelacji nie usłyszałem.

Takie dobre deathowe granie co jak na rumuńskie warunki to i tak wysoko. Kilka fajnych kawałków owszem ale też i drugie tyle przynudzaczy albo zwykłego kręcenia się wokół jednego motywu. Jest też parę momentów a nawet jeden cały kawałek na riffie umpa, umpa co zapewne objawiło się brakiem pomysłu aby zapełnić te 40 min. Co mnie wkurwia to mocno nagłośnione solówki i generalnie wjazdy gitarowe a pan gitarzysta wirtuozem nie jest więc nie wiem czym to spowodowane. No i ok ktoś z Rumunii założył dobry zespół więc ten naród w końcu będzie miał jakiegoś konkretnego zespoła bo i chyba w innych gatunkach a nawet popelinie Rumki nic nie osiągnęli.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#41

yog 4 lata temu

Nowy kawałek od hitu jednego tygodnia, zwiastujący splicik z tak znanymi nazwami, jak Vorus, Engrossed czy Eruptive.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#42

TITELITURY 4 lata temu

Ale jebnięte wpisów. To musi być dobry zespół. Też sprawdzę, ale teraz nie mogę, bo black metalu słucham. Nie wiem, co to ci kolektorsi, znaczy się wiem, ale omijam szerokim łukiem, gdyż ponieważ że mierżą mnie zachowania stadne, jednak pisanie przez Jogiego:
biorą jak leci, bo gruz
Trąci mi hipokryzją!
:D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#43

yog 4 lata temu

Ale czemu? Toć ja gruzów prawie nie słucham!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#44

TITELITURY 4 lata temu

No tak, zapomniałem, że mamy inne poczucie, że tak powiem, gruzu. Tetragramacyd, to pewnie pedalskie melodie.

A WY PIERDOLICIE, HIPOLICIE jebane niewolniki swoich chujowych, muzycznych gustów. Super zespół kurwo ! Różnorodna płyta, raz tak, raz siak, nastrojowe zwolnienia, solóweczki, aż żałuję, że nie mam cipki, bo bym się wilgotny zrobił od tego grania. Coś się na tej płycie dzieje, tej zielonej, a nie tylko "uuu-uuu-uuu-aaahhh" i przesterowane gitary, a na zdjęciach przygłupy w kapturach. Jakis Rumun przestał wreszcie żebrać na Mercedesda, i pogłówkował nad napisaniem kawałków, dając słuchaczom płytę w pytkę. HUMAN się poznał, Jogi się poznał, a reszta może co najwyżej possać Szczuce paukę.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#45

yog 4 lata temu

A widzisz, Rotheads nawet nagrał tę płytę w studiu, w którym Teitanblood nagrywa ;)

Tetragrammacide to jedno, ale właśnie dla mnie już taki Untergang, a nawet i Tomb Mold to za duże gruzowisko ;p A z war metalu to sobie sprawdź Blood Revolt od typów z Revenge z Alanem z Primordial na wokalu ;) Zajebiście tam ukazano taki lone-wolf terrorism, że tak to nazwę ;) Z tym, że właśnie gruzem też bym tego nie nazwał, bo gruz to raczej jakie Cruciamentum, a jak i na black metale tę nazwę przenosić, to może jakie Black Witchery?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#46

TITELITURY 4 lata temu

Na Charnel Passages za dużo się dzieje, żeby to nazwać gruzem. Uwielbiam tę płytę. Gruz, to jest dla mnie Portal, Mitochodrion, pochodne, war meetal, to tez jest dla mnie gruz. Om Teitanblood, Proclamation, to jest gruz. a Cruciamentum jest wysublimowana muzyką, w którą należy się wsłuchać. ;)
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#47

yog 4 lata temu

O, no Mitochondrion to jak najbardziej, Cruciamentum to taki przystępniejszy gruz, dlatego fajne, ale Phrenelith jeszcze przystępniejszy i dla mnie jeszcze fajniejszy ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#48

Pioniere 4 lata temu

Obrazek
To jest gruz i od tego @yogi mógłbyś wychodzić z pojmowaniem gruzowiska, gdyż twe jego pojęcie jest mocno spaczone i doszukuje się go tam, gdzie nie trzeba.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#49

yog 4 lata temu

Że drugi Abyssal to gruz to akurat oczywiste i nie ma w tej kwestii żadnej dysputy :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#50

Ryszard 4 lata temu

A pierwszy i trzeci to co, mały gruzek? Grysik?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Wróć do „Death Metal”