Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1843
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Batushka

#101

Blind 6 lata temu

A ja Batuszki nie lubię, bo to koniunkturalne granie, a jak widać religijny black metal nadal się dobrze sprzedaje, mimo iż rzekomo skończył się kilka lat temu. Poza tym, mam wrażenie, że to podróbka Cult of Fire ;)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Tagi:
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#102

Marduk666 6 lata temu

Jesteście wszyscy hipokryci bo wytykacie, że nuda i że chujnia, a sami nudzicie jak sam skurwesyn! Założyłby kto temat o Infernal War? Ja nie umiem ładnych wstępów pisać, albo mi się nie chce.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6244
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#103

Vexatus 6 lata temu

Nie ma tematu o Infernal War? To się zrobi zaraz... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#104

Wędrowycz 6 lata temu

Marduk666 pisze:
6 lata temu
Jesteście wszyscy hipokryci bo wytykacie, że nuda i że chujnia, a sami nudzicie jak sam skurwesyn! Założyłby kto temat o Infernal War? Ja nie umiem ładnych wstępów pisać, albo mi się nie chce.
:D ten post poprawił mi humor, dzięki

Dobra ja już kończę się udzielać w temacie bo to co miałem powiedzieć już zrobiłem.

PS: bardzo dobra uwaga, żeby założyć temat o Infernalach, ciekawe ile postów tam natłuczemy, bo w Batiuszce, jak na zespół tak nielubiany tu na forum, to postów najebaliśmy co nie miara ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#105

Marduk666 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
:D ten post poprawił mi humor, dzięki
Spoko ;)
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1496
Rejestracja: 7 lata temu

#106

pp3088 6 lata temu

DiabelskiDom pisze:
6 lata temu
Ej, ale co jest nie tak z Iperytem?
Obiektywnie rzecz mówiąc nic specjalnego. Tylko, że wielokrotnie widzę posty w stylu "Jebana furia, mgla, Batuszka, zamiast tego gówna mogliby promować takie kapele jak Iperyt lub Infernal War! Polski black metal stronk". No i mnie to niezmiernie śmieszy, bo przecież target tych zespółów różni się jak target Opeth i Dismember. Prawie zero punktów wspólnych.

Subiektywnie - ktoś mi polecił Iperyt jako totalną annihilację i końcowy produkt brutalności. Ten śmieszny miks speedcore`u z 3-ligowym blackiem mnie nieźle wtedy uśmiał, nawet nie pamiętam który materiał to był, coś z początków. Może się poprawili.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#107

yog 6 lata temu

@pp3088 pewnie się nie przebiłeś przez totalnie kuriozalne brzmienie werbla na pierwszym Infernal War, Terrorfront :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1843
Rejestracja: 7 lata temu

#108

Blind 6 lata temu

Werbel na Terrorfront rządzi, ogólnie brzmienie mi pasi. Czuć siarkę, czyli tak jak w takim black metalu być powinno. EPka Particular Hatred od Iperyt to też pyszny wjeb. Tytułowy ma w sobie całą masę nienawiści, morduje przy samej dupie. Debiut jest ok, ale f chuj dawno go nie słuchałem.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1496
Rejestracja: 7 lata temu

#109

pp3088 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
@pp3088 pewnie się nie przebiłeś przez totalnie kuriozalne brzmienie werbla na pierwszym Infernal War, Terrorfront :)
Jak to już Blind gdzieś napisał - czytaj dokładnie : ) Infernal War jest nawet spoko, nie jestem fanem blasturbacji, ale mogę stwierdzić że umieją to robić i grają bez wiochy. Natomiast o Iperyt mam zdanie j/w.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#110

yog 6 lata temu

a, to jak kolega @Blind wspomniał - Particular Hatred to przyjemne, zwięzłe wydawnictwo ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1843
Rejestracja: 7 lata temu

#111

Blind 6 lata temu

nie podrywajcie mnie!!!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#112

yog 6 lata temu

nie dziękujcie

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#113

Metalized 6 lata temu

o Kał w uszka- widziałem w Pradze... Most Karola haha. Ale jebnięcie na merch było srogie- brały te europejczyki płyty, szmaty jak pojebione. A że kilku Polakom sie nie podoba- tym lepiej dla nich. Zamiast Brakłóżka była wtedy Piwuszka, Jedzeniuszka na zajebistym zreszta festiwalu.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#114

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Babuszka.

Sraczuszka.

Jeden z najwiekszych gniotow w historii muzyki metalowej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5476
Rejestracja: 6 lata temu

#115

pit 6 lata temu

Metalized pisze:
6 lata temu
o Kał w uszka- widziałem w Pradze... Most Karola haha. Ale jebnięcie na merch było srogie- brały te europejczyki płyty, szmaty jak pojebione. A że kilku Polakom sie nie podoba- tym lepiej dla nich. Zamiast Brakłóżka była wtedy Piwuszka, Jedzeniuszka na zajebistym zreszta festiwalu.
Bo to dla nich egzotyka. Sam nie słyszałem nawet nuty, więc nie oceniam.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 867
Rejestracja: 6 lata temu

#116

mork 6 lata temu

Prosty człowiek jestem - mi podeszło, bardzo. Zabawne, że jest naprawdę sporo osób które nie wiedzą, że to religijny black metal i bez znajomości tekstów myślą, że na koncertach dzieje się deprawacja i bluźnierstwo. Trzeba jednak przyznać, że przygotowali sobie dobry grunt na promocję bo marketingowo uderzyli w punkt.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5285
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#117

Hajasz 6 lata temu

mork pisze:
6 lata temu
Trzeba jednak przyznać, że przygotowali sobie dobry grunt na promocję bo marketingowo uderzyli w punkt.
No i to właśnie tak bardzo wszystkich boli kiedy czyta się o zespole, gdzie o muzyce przeważnie standard czyli podoba się, nie podoba się a druga część to zwykłe pierdolenie z elementem zazdrości, że wydają to, wydają tamto na wielu nośnikach, sto koszulek no i kurwa dlaczego im się udało 8-)
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#118

Marduk666 6 lata temu

No i w ogóle to swój sklep otworzyli, w którym można sobie kupić czapkie ;)

https://www.batushkastore.com/
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 867
Rejestracja: 6 lata temu

#119

mork 6 lata temu

Czapeczka wymiata :)
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#120

Nikt 6 lata temu

Jakby taki szalik odjebali, to bym pewnie kupił, ale wtedy wyglądał bym jak student z Gryffindoru ;_; (podobna kolorystyka)
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#121

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Marduk666 pisze:
6 lata temu
No i w ogóle to swój sklep otworzyli, w którym można sobie kupić czapkie ;)

https://www.batushkastore.com/
Rzucilem okiem.Nie ma papieru toaletowego.Jaka szkoda.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#122

Marduk666 6 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
6 lata temu
Marduk666 pisze:
6 lata temu
No i w ogóle to swój sklep otworzyli, w którym można sobie kupić czapkie ;)

https://www.batushkastore.com/
Rzucilem okiem.Nie ma papieru toaletowego.Jaka szkoda.
Zawsze możesz kupić kilka cedeków, wyjąć książeczki, wymiętosić i się kulturalnie podetrzeć. Wersja winylowa nie ma książeczki, ale ma plakat jednak się nie nadaje bo za gruby papier. ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#123

yog 6 lata temu

Chciałbym zauważyć, że box z pierwszego wydania jest drewniany, więc pewnie da się go przerobić na papier toaletowy.

Z tymi kolorami Gryffindoru to bez kitu. Co do samego batushkastore bym doradzał ostrożność, bo Witching Hour to sobie dobrej marki ostatnio nie robi, a coś wątpię, by się tym kto inny zajmował.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#124

Marduk666 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Z tymi kolorami Gryffindoru to bez kitu. Co do samego batushkastore bym doradzał ostrożność, bo Witching Hour to sobie dobrej marki ostatnio nie robi, a coś wątpię, by się tym kto inny zajmował.
@yog znasz może kogoś kto kupował na nowym sklepie wh?? Ciekawym wrażeń ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#125

yog 6 lata temu

chyba nie, bo za każdym razem jak kto wspomina o kupowaniu batuszki itp. to zachęcam, aby tam nie kupował :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#126

Marduk666 6 lata temu

Ja tam kupowałem często bo te promocje srogie czasem były. Jednak na mastefulu srogie narzekania były pod koniec kariery starego sklepu. Teraz to nie wiem czy się ktokolwiek skusił, ja sam się trochę boję ;)

A żeby nie było bo offtop jak skurwesyn. Niedawno szlifowałem winylka i nadal płytka daje radę. Niedowiarkom proponuję zluzować poślady i posłuchać sobie jeszcze raz. Nic szczególnego, ale tremola i klimacik całkiem przyjemne, odsłuch wskazany nocą.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6244
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#127

Vexatus 6 lata temu

Marduk666 pisze:
6 lata temu
No i w ogóle to swój sklep otworzyli, w którym można sobie kupić czapkie ;)

https://www.batushkastore.com/
Ale ostro jadą z merchem...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#128

Czit 6 lata temu

Zapoznałem się z "Litourgiya" po raz pierwszy podczas wykonania na Brutal Assault, wcześniej jak zazwyczaj z Black Metalem nie miałem okazji. Po koncercie się zainteresowałem bo łoili całkiem fajnie jak mi się wydawało.- no i koncert jako przedstawienie był zajebistym zwieńczeniem pierwszego dnia festiwalu.
Odsłuch w wersji studyjnej wzmocnił moje pozytywne wrażenia i tak zassałem, że przez bite 2 tygodnie słuchałem dzień w dzień. Na prawdę. W chuj mi się to granie podoba - a to jaki za tym marketing idzie, co sprzedają i kogo ruchają nie ma znaczenia. Muza w chuj dobra.

Najlepszy numer na płycie:

yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#129

yog 6 lata temu

To pewnie przez te 2 tygodnie poczułeś trochę, dlaczego niektórzy słuchają głównie blacku, takich wrażeń właśnie szukając ;P Takiego uduchowionego, wznoszącego umocnienia, jakie Batusia oferuje :) Mi się od piątki podoba bardziej podoba kilka innych kawałków chyba, ale bym musiał całość przekatować ze 2 razy, żeby się określić. Nie wiem, czy nie pierwszy kawałek z tym walcowanym wejściem mi najbardziej pasuje ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2683
Rejestracja: 7 lata temu

#130

dj zakrystian 6 lata temu

Zaskoczenie w chuj, że właśnie @czit docenił Batuszkę. Mnie się również podoba, jest nietypowy sound, ciężki jak na BM i do tego mnóstwo klimatu. Na płycie w zasadzie nie ma wypełniaczy, każdy numer jest dobry. Ciekawe czy będzie kontynuacja i jaka?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#131

Czit 6 lata temu

dj zakrystian pisze:
6 lata temu
Zaskoczenie w chuj, że właśnie @czit docenił Batuszkę. Mnie się również podoba, jest nietypowy sound, ciężki jak na BM i do tego mnóstwo klimatu. Na płycie w zasadzie nie ma wypełniaczy, każdy numer jest dobry. Ciekawe czy będzie kontynuacja i jaka?
No ja też byłem zaskoczony bardzo. Właśnie chyba ten ciężar trochę nietypowy dla Blacku mnie przyciągnął. Stąd też wybór takiego, a nie innego kawałka jako ulubiony, który ma taki charakterystyczny walcowaty ciężki riff.

Na feście kumple chcieli iść, a ja krzyczałem "Batushka jakaś?? pojebało??!! ja nie idę na takie blackowe gówno! Chodźmy się lepiej napierdolić!!" a tu później zdziwienie.
yog pisze:
6 lata temu
To pewnie przez te 2 tygodnie poczułeś trochę, dlaczego niektórzy słuchają głównie blacku, takich wrażeń właśnie szukając ;P Takiego uduchowionego, wznoszącego umocnienia, jakie Batusia oferuje :)
Nieno tu to Cię poniosło. Aż tak to nie :lol:
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#132

yog 6 lata temu

wydaje ci się!

no i bez przesady z tym ciężarem batuszki ;p porównywalnym dysponuje co drugi nowoczesny blaczur, które to z zasady mniej kąsają niż te stare

a batuszka to akurat do Czitów kierowana właśnie, chłopak riffy Ulcerate lubi to i batuszka się spodoba
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#133

deathwhore 6 lata temu

Sprawdź koniecznie jeszcze Hermh, też masz chujki, czy chórki czy chuj wie jak to się nazywa. Tylko ten naciągacz się nie przebiera.



gardzę jak to black metalem z melodyjkami.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#134

yog 6 lata temu

nie no, defhor, hermh to jednak sporo gorszy od batuszki jest, moim skromnym zdaniem, sporo większa cepeliada brzmieniowa :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#135

deathwhore 6 lata temu

posłuchałem liturgyja pięć, potem wpisałem losowo hermh i usłyszałem to samo nudne, melodyjne gówno. gardzę tą matrioszką nie dlatego, że robią sobie koszuleczki, dildosy, kubeczki i ornaciki, tylko dlatego, że w gruncie rzeczy ciekawy temat upchnęli w totalnie odpustowy black metal.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#136

yog 6 lata temu

Gdyby lecieli na takich orkiestracjo-symfonizacjach, jak Hermh leciał, to dopiero by był odpustowy ten ich black metal ;P Zresztą, Cerkiew w Polsce i odpusty to chyba dość nierozerwalnie współistnieją od lat :v

btw ja się czapeczkom nie dziwię, skoro się sprzedają fanty. też bym drukował koszulki z logiem brutallandu ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#137

deathwhore 6 lata temu

Dywagacje między poziomem matrioszki o charchu to jak dyskusja na temat różnicy w smaku gówna psiego i świńskiego. Sorry, taka prawda.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5285
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#138

Hajasz 6 lata temu

Janusz Laskowski kiedyś śpiewał że "Świat nie wierzy łzą bo za dużo jest na tym świecie łez".

Świat (nie wlicza się do niego Polska) uwierzył w Batushkę mimo, że takich zespołów jest w chuj i to jest kolejny przykład, że jak robić tzw. karierę to tylko na zachodzie, gdzie cię kurwa zawsze ktoś doceni a nie w tym pierdolonym kraju zawistnych kmiotów, kłótliwych pijaczyn i ogólnie nacji, której nie udało się wymazać z mapy Europy choć próbowano kilka razy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#139

yog 6 lata temu

janusz laskowski legenda polskiej muzyki, nie raz rodzinny dom wspominałem przy jego muzyce i wódce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4440
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#140

deathwhore 6 lata temu

O Amon Amarth pewnie też tak w Szwecji mówią, że na świecie doceniają, tylko nie te jebane zawistne Szwedy, co nie doceniają.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#141

Czit 6 lata temu

deathwhore pisze:
6 lata temu
Sprawdź koniecznie jeszcze Hermh, też masz chujki, czy chórki czy chuj wie jak to się nazywa. Tylko ten naciągacz się nie przebiera.



gardzę jak to black metalem z melodyjkami.
Strasznie to chujowe.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#142

Wędrowycz 6 lata temu

Batushka gówno, Hermh gówno - postanowiłem tropem Hajasza wpisywać taki tekst w przypadku kapel których nie lubię :D po co się rozwodzić
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2683
Rejestracja: 7 lata temu

#143

dj zakrystian 6 lata temu

Gdy wieczorne zgasną zorze,
Zanim głowę do snu złożę,
Modlitwę moją zanoszę
Bogu Ojcu i Synowi:
"Dopierdolcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
Tylko mu dosrajcie proszę."

Kto ja jestem? Polak mały
Mały, zawistny i podły.
Jaki znak mój? Krwawe gały.
Oto wznoszę swoje modły
Do Boga, Marii i Syna:
"Zniszczcie tego skurwysyna
Mego brata, sąsiada,
Tego wroga, tego gada."

czy to nie pasuje idealnie w sakralne klimaty Babuszki?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4171
Rejestracja: 7 lata temu

#144

DiabelskiDom 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
Batushka gówno, Hermh gówno
Idealne podsumowanie twórczości jednych i drugich :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#145

Wędrowycz 6 lata temu

Miło mi :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3760
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#146

Zsamot 6 lata temu

deathwhore pisze:
6 lata temu
O Amon Amarth pewnie też tak w Szwecji mówią, że na świecie doceniają, tylko nie te jebane zawistne Szwedy, co nie doceniają.
Padłem. ;)

A w temacie...

Lubię, nawet bardzo, debiut. Koncert Batushki uważam za świetne szoł, niemniej jestem ciekaw, jak się "sprawdzi" kapela w drugiej odsłonie. Tymczasem wkrótce trasa. Zresztą w fajnym składzie.

ps. Hermh też lubię. Ale ja w ogóle taki kiczowaty gust mam. Pewnie po Bad Boys Blue mi zostało. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
twi
Posty: 34
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Białystok

#147

twi 6 lata temu

Muzycznie to nawet wchodzi, ale jestem ciekaw czy doczekam żeby usłyszeć coś świeżego, czy będzie dojenie starego matexu przez kolejny rok :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#148

yog 6 lata temu

Hahahaha The Chasm supportuje Batuszkę w Stanach. Respekt.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5285
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#149

Hajasz 6 lata temu

A co w tym dziwnego ? Teraz to i Morbid Angel może być supportem dla Batushka. Takie czasy, priorytety się zmieniają, pojawiają się nowe zespoły, które spychają z piedestału emerytowane gwiazdy. Takie życie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#150

yog 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
A co w tym dziwnego ? Teraz to i Morbid Angel może być supportem dla Batushka. Takie czasy, priorytety się zmieniają, pojawiają się nowe zespoły, które spychają z piedestału emerytowane gwiazdy. Takie życie.
No myślę, że Batuszka może elegancki sukces w Stanach odnieść, Wiedźmin trochę spopularyzował słowiańskie klimaty i te ich stroje, świeczki i kadzidła mogą być czymś egzotycznym tam i mogą wzbudzić szersze zainteresowanie. A muzyka - wiadomo, całkiem spoko, łatwo wchodzi i wokal robi robotę.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”