Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Re: Decapitated, PL

#51

Nucleator 6 lata temu

Chuj z trasą, choć finansowo i komercyjnie stracą sporo, ale jeśli to wszystko prawda, to mogą mocny wyrok dostać i kariera zespołu stanie w miejscu. O ile to rzecz jasna prawda. Ponoć w USA nawet dożywocie mogą wlepić.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#52

Vexatus 6 lata temu

Z tego krótkiego artykułu można naprawdę sporo wywnioskować (jeśli podaje potwierdzone fakty) i nie wygląda to dobrze. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wkrótce Vogg musiał po raz kolejny odbudowywać skład od podstaw.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#53

Ryszard 6 lata temu

Trzeba czekać na oficjalne info. Najlepiej od władz amerykanskich... Reszta to spekulacje i pierdolenie.

Gdybym miał wymyślać to raczej chodzi o $$$$$$$$ ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#54

yog 6 lata temu

Proponuję sobie odpuścić wszelkie spekulacje w tym temacie, gdyż ani one śmieszne, ani nikomu potrzebne, a oszczędzi to mojego wysiłku przy uprzątaniu. Eksperckie analizy i przejawy detektywistycznej intuicji będą usuwane.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#55

Hajasz 6 lata temu

Skończcie pierdolić tylko włączcie na full Organic Hallucinosis a świat stanie się piękniejszy.
GRINDCORE FOR LIFE
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#56

Endymion 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
Skończcie pierdolić tylko włączcie na full Organic Hallucinosis a świat stanie się piękniejszy.
Albo Winds of Creation
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#57

Zsamot 6 lata temu

Jakby odpuścić porównania do pierwszych płyt, to ostatniego albumu też się dobrze słucha. ;)

Nawet jeśli jest to nieco inna muzyka. Problem jest tylko z tym, ze strasznie szybko potem ulatuje z głowy. Ale to już inna sprawa.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
KörgullExterminator
Posty: 62
Rejestracja: 6 lata temu

#58

KörgullExterminator 6 lata temu

'Anticult' wymaga kilku przesluchan. Nie nalezy negatywnie nastawiac sie do tej plyty i tego co robi na (co najmniej) trzech ostatnich longach Wacław i spolka. Mnie zrazilo poczatkowo nagminne, wrecz nachalne zzynanie z Meshuggah, tych psychodelicznych gitar i melodyjek Thordendala. Tego ciezaru i ustawiania efektow gitarowych na model Szwedow, myslalem ze Decapow stac na wiecej oryginalnosci. Niestety lub stety dla Decapitated taka formula byc moze byla najlepsza - mogli po cichu opuscic rejony w ktorych rozpoczeli grzebanie w metalowym swiecie death i przetransformowac sie w bio-mechaniczny, techniczny, smiercionosny szwadron. Bycie kopia lat 90-tych, Morbid Angel i Vader w koncu wyszlo z mody (tak jak kurtka z fredzlami i jojo), a taki techniczny death metal jaki uprawiali od zlobka w sam raz pasuje do psychodeli i biocybernetycznej rzezni rodem z horrow i filmow o robotach. Gdyby odrzucic calkowicie wspomniane wplywy djent i oceniac zespol za kompozycje i prace jako metalowy team, to: robia to na szostke. Profesjonalne, dobrze przemyslane utwory, wybija sie techniczna, bardzo precyzyjna gra palkera i swietnie zaaranzowane gitary - co by nie mowic, Wacek to mistrz w swoim fachu. Wokale rowniez nie zawodza, chociaz czasem zachodze w glowe jak oni w ogole wymawiaja angielszczyzne spiewajac, skoro w wywiadach ich angielski to poziom szkolniaka i wrecz zenada. Nie wazne. Robia dobrze wykorzystujac schede takich wielkich gwiazd jak Meshuggah i przeksztalcajac ich wyroby na swoja modle, bardziej brutalna, osadzona w death metalu jak grali w poczatkach. Minus za kiczowata i banalna okladke, szkoda ze jeszcze Chrystusa z pamietnej plyty Samael nie domalowali.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#59

Hajasz 6 lata temu

KörgullExterminator pisze:
6 lata temu

Robia dobrze wykorzystujac schede takich wielkich gwiazd jak Meshuggah i przeksztalcajac ich wyroby na swoja modle, bardziej brutalna, osadzona w death metalu jak grali w poczatkach.
Ta bycie kopią Morbid Angel czy Vader to beee ale bycie kopią Meshuggah to klawo.

A tak poza to gdzie Ty tam słyszysz death metal co?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
KörgullExterminator
Posty: 62
Rejestracja: 6 lata temu

#60

KörgullExterminator 6 lata temu

rzygam juz takim szufladkowaniem. nagrali lepsza plyte niz ostanie Meshuggah, Morbid Angel i Vader, uczen zatem przerosl mistrza.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#61

Ryszard 6 lata temu

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#62

Nucleator 6 lata temu

Coś się ruszyło w ich sprawie, są nowe zeznania:

http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czy ... okane.html

Nie wygląda to chyba tak beznadziejnie dla zespołu, jak to na początku wyglądało.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#63

synu 6 lata temu

Podchodzę do tego artykułu tak samo ostrożnie jak do poprzednich doniesień prasowych. Wtedy spora część gawiedzi wieszała na zespole psy, teraz będzie dominowało przeświadczenie o niewinności Decap. Oczywiście trzymam kciuki i liczę na pozytywne dla zespołu zakończenie tej sprawy, ale wciąż niestety nie ma podstaw by obwieszczać happy end.

Szczególnie, ze ten proces może ciągnąć się miesiącami.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#64

yog 6 lata temu

Doniesienia prasowe o tym, co tam rzekomo świadek powiedział, to równie dobrze i ja mogę wymyślać sobie i napisać, a - jak rozumiem - o to chodzi. prosiłbym o darowanie sobie relacji z procesu przedstawianego w mediach, które się nudzą i starają się każdą brednię i komentarz z twittera obrócić w wielki twist w całej sprawie.
Mamy świadków, którzy mogą zeznać (...)
Czyli nawet nikt tego nie powiedział, także - spoko... Niezły news.

Liczę na dalszą cierpliwość przy oczekiwaniu na wyjaśnienie sytuacji.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#65

Epoxx 6 lata temu

Ja mam to w dupie i nie śledzę tej sprawy. Mam nadzieję, że zespół wkrótce wyjdzie i cała sprawa się wyjaśni, a chłopacy są niewinni.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#66

Ryszard 6 lata temu

Mały, absolutnie nie plotkarski nius a raczej jego fragment.

...As part of their release conditions, the musicians were ordered to stay in Washington and were required to turn in their passports. In the event that they do return to Poland, they were ordered to sign waivers of extradition, meaning they were agreeing to be extradited to the U.S.

The DECAPITATED members were released on their own recognizance and did not have to post a bond.

Their trial will begin on January 16.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#67

TITELITURY 6 lata temu

Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#68

Belzebóbr 6 lata temu

No proszę, nawet na bagnie znajdzie się jakiś kwiatek :D
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#69

dj zakrystian 6 lata temu

Tylko dziwne, że żaden nowoczesny poseł czy inny tzw liberał nie pomógł, tylko przedstawiciel Ciemnogrodu...
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#70

Czit 6 lata temu

Ta a oni to tak strasznie tej "praworządności" bronią :D
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#71

Belzebóbr 6 lata temu

No, ale nie podniecajcie się, taki podrzędny poseł PZPR jak ten to tyle sobie może co się Ziobro nie orientuje w temacie, bo ten kulfon co Polańskiego chciał oddać jakiejś prywatnej kancelarii w USA wbrew wszelkiemu prawu polskiemu i europejskiemu jakby wiedział co to te Decapitated to by od razu ogłosił, że są winni, bo USA ma tak wspaniałe sądownictwo, że na pewno są winni skoro są winni.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#72

Vortex 6 lata temu

Tarczyński poleciał tam niby za swoje pieniądze, hmmmm na pewno kiedy Decapitated okażą się niewinni i dostaną spore odszkodowania nic z tego nie weźmie, kasa i nic więcej w takim wypadku też bym wierzył w niewinność podejrzanych. Sprawa nagłośniona, więc warto podpiąć pod to swoje nazwisko, media zrobią resztę......
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#73

yog 6 lata temu

Oddalono wszelkie zarzuty pod adresem członków Decapitated w sprawie rzekomego porwania i gwałtu, co pozwoli im wkrótce wrócić do domów.

edit: ale podobno nie jest wykluczone, że w przyszłości oskarżenie zostanie ponowione/wznowione, czy coś w tym stylu
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#74

Vexatus 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Oddalono wszelkie zarzuty pod adresem członków Decapitated w sprawie rzekomego porwania i gwałtu
No i bardzo dobrze, co nie zmienia faktu, że niestety smród się będzie teraz i tak za nimi ciągnąć przez tą sprawę i całe zamieszanie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#75

yog 6 lata temu

Z drugiej strony rozgłos ogromny, jaki by smród przy tym nie był. No zobaczymy, ewidentnie kapela celowała w tamtejszy rynek swoją muzą, a tu jednak kosmiczna plama na image zostanie na długi czas, niekoniecznie będą ich ludzie chcieli do klubów wpuszczać itp.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#76

Ryszard 6 lata temu

Strona po prostu wycofała zarzuty. Swoją drogą myslałem że obecne klimaty z gwałcicielami i molestowaniem np. w Hollywood oraz związana z mini presja ze strony mediów itp, wpłyną na sprawe. Na szczeście Trump w USA to nie PiS i Ziobro...

Wczoraj wyczytałem coś że laska "obrażenia" wyniosła z kłótni z chlopakiem.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#77

Belzebóbr 6 lata temu

Grają teraz jakiś nju metal to i patola się pałęta na ich koncerty :>
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#78

synu 6 lata temu

edit: ale podobno nie jest wykluczone, że w przyszłości oskarżenie zostanie ponowione/wznowione, czy coś w tym stylu
"dismissal without prejudice" oznacza tyle, że ze strony prawnej nic nie stoi na przeszkodzie, by ta sprawa wróciła na wokandę (w przeciwieństwie to "dismissal with prejudice", gdzie zarzuty oddala się bezpowrotnie). Nie sądzę jednak, by rzeczywiście ktoś się jeszcze tą sprawą zajmował - w końcu jeśli laska sama wycofała zarzuty, w sytuacji ich ponownego wniesienia miałaby zerową wiarygodność.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#79

mork 5 lata temu

Przedwczoraj na koncercie w Warszawie przed Meshuggah ładnie chłopaki dali do pieca. Mi tam ich aktualne granie się podoba. Nie słuchałem za dużo wcześniejszych płyt ale dwie najnowsze świetnie mi podchodzą.

W tej sprawie gwałtu najbardziej szokujące dla mnie jest, że typiara powiedziała tylko słowo i 4 chłopa zamykają do paki i dopiero robią dochodzenie. WTF?!
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#80

Zsamot 5 lata temu

Witakj w świecie, gdzie czterech białych to potencjalne zło, ale zamieszki kolorowych to słuszne wzburzenie społeczne...

Ja mam wyjebane, że grają inaczej niż wcześniej. Uwielbiam wcześniejsze oblicze. Bo to potęga, taki Organic... Szkoda, że dennie wypromowany tak naprawdę. Ale obecne płytki świetnie się słucha, na koncertach są świetni.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#81

yog 5 lata temu

Jak dla kogoś posuwanie najebanej nieznajomej laski w kilku jest normalne, to powinien się jebnąć w dekiel.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#82

Ryszard 5 lata temu

A co niby nienormalnego w Gangbang? Co najwyżej ze nie po bożemu! W tym konkretnym przypadku nienormalne to były konsekwencje.
Zsamot pisze: Witakj w świecie, gdzie czterech białych to potencjalne zło, ale zamieszki kolorowych to słuszne wzburzenie społeczne...
????? LOL, Zsamot. Po tobie takiej demagogii to bym się nie spodziewał. Gdzie to w Polsce kolorowi organizują zamieszki? Masz na myśli tęczowych? Wsadzali ci ręce w gacie ze się czepiasz?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#83

yog 5 lata temu

Ryszard pisze:
5 lata temu
A co niby nienormalnego w Gangbang?
Z najebaną, nieznajomą laską nazywać "normalny gangbang" to chyba wyobraźni musi braknąć.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#84

Ryszard 5 lata temu

A niby jaki jest "normalny"? Z żoną, trzema sąsiadami i butelką nałęczowianki?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#85

yog 5 lata temu

No uważam, że normalniejsze, bo to to sytuacja mało chwały godna, niezależnie od decyzji sądu. Infernus niby też uniewinniony został, a na solidne butowanie chłopiec zasługuje. Jak dla mnie, to jeśli takie akcje są ok, a już posiadanie jakichś tam fot na dysku, jak to było w przypadku Dagona - ble, to coś jest nie tak z ludźmi.

Btw nie wiem, czy wiecie, że Vitek straszny fan white powerowej nuty był, na co się reszta zespołu niezmiernie wkurwiała :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#86

Ryszard 5 lata temu

Skoro gangbang porównujesz do wykorzystywania dzieci..... to dopiero coś nienormalnego. Co tam się dzieje w tej Wawce. Rewolucja Kurtulalna?

Analogicznie do kolejnej części twoich wypowiedzi, atmosferyczne threesome albo pokrycie zwyczajne winno być również po kielichu zakazane? A co z masturbacją i zalecanym przez redakcję BRAVO petingiem? :

Wg przysłowia: na kaca najlepsza praca czyli dzień po, sex też jest be? A co z narkotykami? Nie można już zgrzać się z Niemką na feście, zaprzyjaźnić się i zaproponować pięknego rąbania?

Co mnie Dagon Yogi? Trzepiesz do dzieci jesteś i będziesz dzieciojebcą. VS Chętnie kochasz chętne dorosłe kobiety w autobusie - dla mnie jesteś ZDROWY. Gangbang - ..I OBDARZONY WYOBRAŹNIĄ

Jak tak w 2002 piliśmy z Witkiem to wspominał o kasetach Honor i Graveland... opowiadał o ojczyźnie i orzełka miał w klapie. Jak pastowaliśmy glany nad rzeką to pytałem go o sznurowadla ale zmienił temat bo Ewelina z Marzeną wino wylały... na jego białą koszulę. Dziewczyny szybko ją mu zdjęły, ja wyjąłem kamerę...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#87

yog 5 lata temu

Ściągnięcie fot to wykorzystywanie? No spoko, logika w chuj. Pomijam już założenie, że trzepał do tych fot, co mnie się zdaje być dość mocnym absurdem.

Sorry, ale jak ktoś rucha najebane nieznajome to strasznie kiepsko świadczy o jego umiejętnościach uwodzicielskich i jak dla mnie, to nie ma się czym chwalić. Nie różni się to niczym od tzw. "kurwienia". No, ale podwójne standardy dla obu płci nie od dziś.

Przed 2002 lubił, więc może prawdę piszesz :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#88

Ryszard 5 lata temu

Wykorzystywanie? Nie. Ale po co w ogóle ściągać gołe dzieci i trzymać na nomen omen twardzielu?

A gdybym napierdolony przeleciał trzeźwą panienkę? :D

Ja się nie rozwodzę nad umiejętnościami uwodzicielskimi a gdybym miał to czytaj poniżej...

Z sprawy jasno wynika że pijana klientka je posiadała i próbowała WYKORZYSTAĆ przeciwko zespołowi. Jasno z tego wynika że to właśnie rozwinięta umiejętność uwodzenia jest perfidną bronią zboczeńców i patrząc pod tym kątem ta dupa dopuściła się zbiorowego gwałtu na członkach zespołu.

Przy okazji odróżniłem dobre i zdrowe (gangbang) od złego i wynaturzonego (seryjny gwałt) - Doktor

No kurwa. Ave Hitler!
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#89

yog 5 lata temu

Wiesz, nie jestem zwolennikiem, ale mówimy o blackowej kapeli, które to są inspirowane wszelkimi zwyrodnialstwami. Trochę na zasadzie gdzie granica - foty z masowego mordu są ok, foty dzieci - nie? Z tym przechowywaniem, nie znam konkretów, ale mógł nawet i w plikach tymczasowych przeglądarki to "trzymać".

Tej sprawy Decapitated od deski do deski nie znam, bo dla mnie to zachowali się jak debile jednak - gwałt ze strony klientki to to - nie oszukujmy się - nie był. Na wielkie manipulacje to chyba też czasu nie miała, co najwyżej po fakcie. Ale jak po fakcie, to - powtarzam - zachowali się jak debile. No chyba, że hipnotyzerka jaka.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#90

Ryszard 5 lata temu

No chyba że...

Sprawa rozwikłana. Nikt w to nie ingeruję raczej ironizuję. Można zapomnieć

Rozmowa tyczy się twojej świadomości sexualnej. Niechęć do kontaktów seksualnych z płcią przeciwną i pruderja poprzez promowanie celibatu.
Pamiętaj synu że bzykanko to nie od razu kurwienie się.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#91

yog 5 lata temu

Nie promuję celibatu, tylko seks pełen satysfakcji, a nie zaspokajanie prostych instynktów ;) Szczera namiętność to lepszy afrodyzjak, niż alkohol, Rysiu :) Z alkoholem okrutnie łatwo pomacać, tylko czucie nie to.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#92

DiabelskiDom 5 lata temu

Ja wtrącę tylko, że z mojego punktu widzenia jak ktoś mówi, że tłuczenie kobiet młotkiem po paszczy jest hehespoko a blackmetalowe hejlusy już go oburzają to ma gruby problem z poczuciem wartości oraz empatią.

Również - jeśli ktoś po pierwszym wycieku nasrałby postów na fejsiku o tym, jak to nienawidzi już Dagona, bo ten rucha małe dzieci ale np skatowany przez jakąś kurwę pies czy kot to dla niego "tylko pies" lub "tylko kot" to taki ktoś zasługuje przynajmniej na buta na mordę.

To tak odnośnie podwójnych standardów wobec czyjegoś bólu ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#93

Ryszard 5 lata temu

A jak ktoś jest nieśmiały i potrzebuje walnąć kielicha zanim zdejmie majty? I z tej niemożliwości czy frustracji "nadepnie" psu na ogon bo sex po kielichu to niby przecie gorszy od pójścia do kościoła? Co wtedy? Poczucie winy, kobieta niezadowolona, zwierzęta cierpią, człowiek sfrustrowany, pro-rodzinne wartości zdradzone. Potem idzie taki na ulice i hajluje hejtuje wini uchodźców czy murzynów... Ja to myślę ze ten co rucha, nawet po pijaku, wyjebane ma na blackmetalowe hejlusy. Idzie uśmiechnięty z dziarsko zadarta głową, klata do przodu, oddycha pełną piersią i kocha przyrodę.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#94

pp3088 5 lata temu

Najbardziej nienormalne w całej tej sytuacji jest fakt, że przygłupy decydują się na grupowe ganbangi z naprutymi fankami. I to nie w jakimś zadupiu tylko w USA. Pewnie kilka nieletnich tez już przelecieli. W dodatku goście mają rodziny, więc tym bardziej siara. Po tym jak już ustaliśmy, że goście z Decapitated to banda przygłupów na poziomie orangutana możemy przyjrzeć się ich zachowaniu. Odmówili podania materiału genetycznego do badań. No kurwa brawo, bardzo sobie pomogli. Bardzo rozsądnie, ale cóż - niektórzy są predystynowani do bycia imbecylami.
Ja wtrącę tylko, że z mojego punktu widzenia jak ktoś mówi, że tłuczenie kobiet młotkiem po paszczy jest hehespoko a blackmetalowe hejlusy już go oburzają to ma gruby problem z poczuciem wartości oraz empatią.
Zmień na tłuczenie kobiet młotkiem i pasem po paszcy, oraz blackmetalowe hejlusy na metalowcy. I masz definicję połowy posłów PiS.
Również - jeśli ktoś po pierwszym wycieku nasrałby postów na fejsiku o tym, jak to nienawidzi już Dagona, bo ten rucha małe dzieci ale np skatowany przez jakąś kurwę pies czy kot to dla niego "tylko pies" lub "tylko kot" to taki ktoś zasługuje przynajmniej na buta na mordę.
Bo? Z punktu widzenia gatunku/ekonomii/przetrwania dzieci są ważniejsze niż zwierzęta. To jest fakt. Dziś wszystkim odpierdala na punkcie zwierząt. I potem mamy posty: o zabił 20 ludzi, co tam, ale skatowali pieska, kara śmierci dla kurew!*.
Rozmowa tyczy się twojej świadomości sexualnej. Niechęć do kontaktów seksualnych z płcią przeciwną i pruderja poprzez promowanie celibatu.
Hola, hola. Jest róźnica między celibatem a bzykaniem nawalonej laski w kiblu w czwórkę czy ilu ich tam było.
Wiesz, nie jestem zwolennikiem, ale mówimy o blackowej kapeli, które to są inspirowane wszelkimi zwyrodnialstwami. Trochę na zasadzie gdzie granica - foty z masowego mordu są ok, foty dzieci - nie? Z tym przechowywaniem, nie znam konkretów, ale mógł nawet i w plikach tymczasowych przeglądarki to "trzymać".
No to jest dość istotny problem, ale raczej wątpie by były to pliki tymczasowe. W tamtych pięknych latach na LimeWire i Kazie można było dostać niespodziankę. Kilku kumpli ściągnęło jakieś CP i jakoś nikt nie odwiedził. Trzeba by było to w sumie dokładniej przestudiować - zależy co tam takiego trzymał i co usunął - bo różnica jest spora między jakimiś zdjęciami nagich dzieci, a materiałami takimi jak ten od No Limits Fun i Petera Scully. W tym ostatnim przypadku za samo ściągnięcie idziesz do pierdla, nawet jeżeli robiłeś to jako youtuber/reporter czy sprawozdawca.
yog pisze:
5 lata temu
Jak dla kogoś posuwanie najebanej nieznajomej laski w kilku jest normalne, to powinien się jebnąć w dekiel.
Całkowita zgoda.

*- ja jestem za karą śmierci dla wszystkich zwyrodnialców - gwałcicieli, morderców, pedofili itp. Jak ktoś katuje bezbronne zwierze i czerpie z tego radość to z gówna bicza nie ukręcisz. Też bym kierował do utylizacji.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#95

yog 5 lata temu

Można było, to był schyłek czasów, w których na Kazaa zamiast filmu o, dajmy na to, deskorolce, trafiałeś pedofilskie porno.
pp3088 pisze: Najbardziej nienormalne w całej tej sytuacji jest fakt, że przygłupy decydują się na grupowe ganbangi z naprutymi fankami. W dodatku goście mają rodziny, więc tym bardziej siara.
Sedno problemu, widać etos rock&rollowca wciąż żywy.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#96

DiabelskiDom 5 lata temu

pp3088 pisze:
5 lata temu
Bo? Z punktu widzenia gatunku/ekonomii/przetrwania dzieci są ważniejsze niż zwierzęta. To jest fakt. Dziś wszystkim odpierdala na punkcie zwierząt. I potem mamy posty: o zabił 20 ludzi, co tam, ale skatowali pieska, kara śmierci dla kurew!*.
pp3088 pisze:
5 lata temu
*- ja jestem za karą śmierci dla wszystkich zwyrodnialców - gwałcicieli, morderców, pedofili itp. Jak ktoś katuje bezbronne zwierze i czerpie z tego radość to z gówna bicza nie ukręcisz. Też bym kierował do utylizacji.
No popatrz, napisałeś od rzeczy ale zaraz się poprawiłeś ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#97

Ryszard 5 lata temu

Najbardziej nienormalne w całej tej sytuacji jest fakt, że przygłupy decydują się na grupowe ganbangi z naprutymi fankami.
A co w tym nienormalnego?
Odmówili podania materiału genetycznego do badań. No kurwa brawo, bardzo sobie pomogli.
Wyszli wolni wiec widocznie pomogło...

I gdzie piszą ze jest ok zabić 50 ludziow ale nie można zabić kotka? Kto tak pisze? Aaa, rzeczywiście podobnie piszą w innych watkach (bić murzynów, arabów i resztę białasów na wschód od PRL - ;) Swoja droga już z 10 lat udzielam się na forum i ta sławna kolumna arabska diabelska horda podbijająca Europe jeszcze do jej granic nie dotarła...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#98

TITELITURY 5 lata temu

To wyjdź z domu, zamiast oglądać BBC.

Czego by o sprawie D. nie mówić, jest takie ludowe porzekadło, mówiące, że pies nie weźmie, póki suka nie da. Częściowo prawdziwe. Gdyby kolesie byli spoko, nie wpuszczaliby żadnych gruppies do autobusu i nie byłoby sprawy w ogóle. A jeśli mieli ochotę zakisić ogóra, to cóż, trzeba liczyć się z konsekwencjami. Jednemu franca, drugiemu więzienie. No, ale może będą mieli nauczkę na przyszłość.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#99

mork 5 lata temu

pp3088 pisze:
5 lata temu
Najbardziej nienormalne w całej tej sytuacji jest fakt, że przygłupy decydują się na grupowe ganbangi z naprutymi fankami. I to nie w jakimś zadupiu tylko w USA. Pewnie kilka nieletnich tez już przelecieli. W dodatku goście mają rodziny, (...)
Jak po wszystkim dziękowali za wsparcie i pisali, że już wszystko dobrze i są z rodzinami to byłem ciekaw co ich faktycznie czekało w domu. Nie wiem jaki model związku mają (może otwarty?), ale wyobrażałem sobie, że najgorsze to chyba jeszcze przed nimi :D
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#100

Ryszard 5 lata temu

UP, UP: Haxan, przestań oglądać TVP!

Gdzieś już czytałem ze dzisiejsza młodzież a nawet panowie pod trzydziestkę to nie za bardzo lubią już zaruchac, do tego kościół i partia wpływowa, miesza w głowach, nawet diabeł musiał skończyć uniwersytet, zostać dziewica maryja by stać się kręgosłupem moralnym narodu.

Gangbang to całkiem interesujące przeżycie. I domyślam się ze na bani pewnie tez. Bledem Dekapitatow był ich pech, ze trafili na podłego człowieka.
Chęci zakiszenia ogóraska w grupie czy konsumpcja alkoholu nie jest przestępstwem, raczej wolnym wyborem.

A może Perun ich pokarał za sprzeczne z kodeksem polaka zamiłowania?

Oj chłopaki chłopaki, na kolonie byście raz pojechali, na jakieś ognisko z gitara i wódka, pokradli jabłka czy czereśnie z działek, w piłkę pokopali to i bzykania przestaniecie się obawiać!!!
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Wróć do „Death Metal”