Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Jungle Rot

#1

Vortex 7 lata temu

Obrazek

Obrazek

Amerykańska kapela grająca klasyczny old school death metal. Powstali w 1992 roku w Kenosha w stanie Wisconsin.

Skład:
Dave Matrise - Vocals, Guitars (1993-present) ex-Num Skull, ex-Fatal Violence, ex-Nocturnal
James Genenz - Guitars (2004-2005), Bass (2005-present) Avernus, Dysphoria, God Dementia, Reign Inferno, ex-Dead for Days, ex-Dead of Winter, ex-Fleshgrind
Geoff Bub - Guitars (2005-present)
▼ Byli muzycy
Jim Harte - Drums (1992-1997) Masada, Prisoner
Joe Thomas - Vocals (1992-1994) Prisoner
Joe Carlino - Bass (1993-1994) (R.I.P. 1999) ex-Num Skull
Brian Kuhn - Bass (1994-1995)
Jim Bell - Guitars (1994-2000)
Chris Wisco - Bass (1996-1998, 2000-2004) ex-Malevolence, ex-Novembers Doom, ex-Wrath
Rob Pandola - Drums (1997-1998) ex-Mortdant
Mike Legros - Bass (1998-2000) Cold Bearded Killers, Disinter, Earthen, Eyegouger, Hells' Corpse, Metallian, ex-Nachtmystium, ex-Novembers Doom, ex-These Are They, ex-The Narthex
Jim Garcia - Drums (1999-2002) Cause for Revelation, ex-Cyanosis
Kevin Forsythe - Guitars (2000-2002) Cause for Revelation, Emblazoned, ex-Cyanosis
Jerry Sturino - Bass (2004-2005) ex-Path, Siren of Sorrow
Eric House - Drums (2004-2006, 2008-2010) Morta Skuld
Joey Lohr - Guitars (2004-2005)
Neil Zacharek - Drums (2006-2007)
Jesse Beahler - Drums (2010-2013) Black Crown Initiate, Fraud, Nightfire, Scorched (live), Starkill (live), Thy Art Is Murder (live), ex-Versus the Undead, ex-Her Virgin Womb, Antikythera, ex-Rings of Saturn, ex-Abigail Williams (live), ex-Shadows in the Crypt
Joey Muha - Drums (2015) Threat Signal, Cynicist (live), Optics, ex-Our Lady of Bloodshed, ex-Farewell to Freeway (live)
▼ Muzycy koncertowi
Mike Miczek - Drums (2012-present) Broken Hope, Earthburner, Eat Their Own, The Atlas Moth
Remington Roberts - Drums (2012-present) Genotype, Terrestrial, Theophagy, ex-Necrocide (live), ex-Duilliath, ex-Mountain Grave
Jason Adam Borton - Drums (2016-present) Throne of Awful Splendor, Where Lovers Rot, ex-Beyond the Red Horizon, ex-Seized of Darkness, ex-Velaraas, ex-Zorakarer, ex-Arkaik (live), ex-Mortal Plague (live), ex-Nocturnal Plague, ex-Zero Divide
Parker Yowell - Drums (2016-present) Skin the Lamb, Serpents Whisper
Steven Fernandez - Bass (2018-present) Hey Monea, The Blackwater Band
Spenser Syphers - Drums (2018-present)

Andy Vehnekamp - Drums (1999) ex-Apollyn, ex-Evil Incarnate, ex-Masada, ex-Morbid Corpses
Shawn Johnson - Drums (1999) Bloodstream Parade
Tony Ochoa - Drums (2010) Speed Kill Hate, ex-Sindrome, Godless Lies
Scott Fuller - Drums (2013) Annihilated, Errorgeist, Morbid Angel, Incinerated Divinity, Plaguereaper, ex-Abysmal Dawn, ex-Havok, ex-Sentinel Beast, ex-Skitzo, ex-Acridious
Chase Becker - Guitars (2017) Exmortus, Warbringer, ex-Desecrate
Dyskografia:
1995 - Rip Off Your Face [demo]
1995 - Skin the Living [demo]
1997 - Slaughter the Weak [Pulverizer Records]
1997 - Promo '97 [demo]
1998 - Darkness Foretold [EP]
2001 - Dead and Buried [Olympic/Century Media]
2004 - Fueled by Hate [Olympic/Century Media]
2006 - War Zone [Crash Music Inc.]
2006 - Live in Germany [video]
2009 - What Horrors Await [Napalm Records]
2011 - Rise Up and Revolt [single]
2011 - Kill on Command Victory Records]
2013 - Terror Regime [Victory Records]
2015 - Order Shall Prevail [Victory Records]
2015 - Speed Freak [single]
2018 - Jungle Rot [Victory Records]

MA: http://www.metal-archives.com/bands/Jungle_Rot/1094
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 6 lata temu

Jungle Rot to jeden z moich ulubionych zespołów DM. W większości kawałki są bardzo proste, żeby nie powiedzieć, że wręcz prostackie, ale co z tego, skoro bania sama przy tym chodzi. :) Bardzo lubię takie granie. Poza tym jest to jeden z niewielu zespołów, który istnieje tak długo i nagrywa coraz lepsze płyty. :)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Blind 6 lata temu

@Vexatus - info jakieś może masz czy coś tam się w ich obozie nowego szykuje? Ktoś, coś? ;)

Ostatnie dwie znam i łykam taki death metal jak młody pelikan. Umieją w prosty, skoczny, przebojowy death metal. Z chęcią bym coś nowego od nich posłuchał, a może w między czasie jakiś starszy materiał też nadrobię :p
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 6 lata temu

Kiedyś się zmierzyłem z jakąś ich płytą z czołgiem, co pewnie nie jest wielką podpowiedzią, bo zakładam, że to kapela z tych, co to na połowie okładek mają czołgi. W każdym razie odbiłem się uznając, że to neandertalski death i łupanina na poziomie Six Feet Under. Czy miałem rację? Nie mam pojęcia. Odniosłem jednak wrażenie sporego niedbalstwa. Ale może się czepiam, bo okładki nie najwyższych lotów?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Blind 6 lata temu

Znając dwa ostatnie albumy mogę śmiało zaprzeczyć, bo Jungle Rot to owszem, prosty death metal, ale niedbalstwa nie odnotowałem. Wręcz przeciwnie, kawałki są tak dopieszczone, że jak się tego słucha, to wiadomo, że trochę nad materiałem posiedzieli i składane to było z głową, a nie na odpierdol.



Ogromny plus za to, że kolesie są wyluzowani i nie muszą spinać czterech liter, żeby potężnie zabrzmieć. Death metal wyssali z mlekiem matki. Ekstraklasa to nie jest oczywiście, ale nadal wolę taki death metal niż ruchanie gryfu we wszystkich możliwych skalach.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#6

Vexatus 6 lata temu

Blind pisze:
6 lata temu
@Vexatus - info jakieś może masz czy coś tam się w ich obozie nowego szykuje? Ktoś, coś? ;)
Nic nie wiem na temat nowego materiału. Szkoda...

Oficjalna strona: http://www.jungle-rot.com/
yog pisze:
6 lata temu
W każdym razie odbiłem się uznając, że to neandertalski death i łupanina na poziomie Six Feet Under. Czy miałem rację?
Może i prosta łupanina, ale nie tak siermiężna jak SFU. :) Prosta, ciężka i dość przebojowa muza. Jungle Rot to jeden z moich ulubionych zespołów i nie jestem obiektywny. :)
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#7

Nucleator 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Kiedyś się zmierzyłem z jakąś ich płytą z czołgiem, co pewnie nie jest wielką podpowiedzią, bo zakładam, że to kapela z tych, co to na połowie okładek mają czołgi. W każdym razie odbiłem się uznając, że to neandertalski death i łupanina na poziomie Six Feet Under. Czy miałem rację? Nie mam pojęcia. Odniosłem jednak wrażenie sporego niedbalstwa. Ale może się czepiam, bo okładki nie najwyższych lotów?
Zdecydowanie się czepiasz :D Kurwa, taki Jungle Rot miażdży praktycznie każde płyciwo SFU. To w tej kapeli mnie pociaga właśnie, bo niby wszystko to już przewałkowane, wtórne, prostackie i ograne do porzygu - a tu wyskakują oni i w dupie to mają, robiąc przy tym świetny do tańca oldksulowy death metal. Terror Regime, What Horrors Await, Fueled by Hate i Dead and Buried to moje ulubione dokonania tej grupy. Ale każdego ich albumu idzie z przyjemnością posłuchać.

Nie martw się @Blind, wrzucali na FB zdjęcię, że piszą nowe utwory.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Blind 6 lata temu

Nucleator pisze:
6 lata temu
Nie martw się @Blind, wrzucali na FB zdjęcię, że piszą nowe utwory.
Czekam zatem, dzięki za info! 8-)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#9

Vexatus 6 lata temu

Dobra wiadomość! :)
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#10

Czit 6 lata temu

SFU to Jungle Rot jednym pierdem zmiata. Żadna fenomenalna kapela, ale każdą płytę z ciekawości sprawdzam tak jak i chętnie posłucham jakiejś nowej.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#11

Nucleator 5 lata temu

Będzie dobrze!



Obrazek

20 lipca. Czekam.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#12

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Ano, świetny kawałek i okładka.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#13

Vexatus 5 lata temu



Kilka dni temu na Brooklynie... :)
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#14

Vortex 5 lata temu

Zarzuciłem sobie "Kill on Command", album który spokojnie potwierdza niezłą klasę tej kapeli.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#15

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Tak sobie myślę, że takie kapelę gwarantują słuchaczowi coś fajnego, a mianowicie soildny łomot i brak rozczarowań. No bo tak: od kapel z wyższej półki człowiek oczekuje wiele, siłą rzeczy nastawia się na coś ekstra, sprawdza... i czasem, niestety, się zawodzi. Tymczasem zespoły takie jak Jungle Rot za zasady dostarczają muze na określonym poziomie, sięgając po ich nagrania nikt raczej nie nastawia się na nie wiadmo co, a jak czasem wyjdzie im lepszy kawałek czy szczególnie udana cała płyta, to zaskoczenie jest bardzo miłe.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#16

Vortex 5 lata temu

No bo tak właśnie jest, a takie kapele na rynku są bardzo potrzebne.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#17

yog 5 lata temu

Nowy track, A Burning Cinder się zwący:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#18

Endymion 5 lata temu

Oj, czuję, że będzie świetna płyta.

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#19

Vexatus 5 lata temu

Endymion pisze:
5 lata temu
Oj, czuję, że będzie świetna płyta.
Nowa płyta jest bardzo dobra. Album trzyma poziom trzech poprzednich wydawnictw, ale można też odnieść wrażenie, że muzyka Jungle Rot nieco złagodniała. Na "Junngle Rot" znalazło się też więcej wpływów Thrash i Core. Tak czy inaczej dobra płyta. :)

Pomysł na teledysk bardzo fajny, ale już samo wykonanie momentami tragiczne - po tym jak zobaczyłem scenę ucieczki przed śmigłowcem śmiałem się dobry kwadrans... :)
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#20

porwanie w satanistanie 5 lata temu

No, bardziej thrashowa płyta. Po pierwszym numerze myślałem, że został tak specjalnie pod ugoszczenie Schmiera skrojony, ale drugi miał podobny charakter.

Nie narzekam, świetnie to się sprawdziło, konkretny album.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#21

Nucleator 5 lata temu

Również muszę się przyłączyć do wygłoszonych wyżej pozytywnych opinii, bo Jungle Rot nadal ma wszystko w dupie i łoi w swoim stylu. Podoba mi się zarówno ich mielenie w średnich tempach (Triggered, Stay Dead), jak i w tych nieco żwawszych (Send Forth Oblivion). Cover Kreatora też im całkiem nieźle wyszedł, no ale w końcu gdzieś mniej więcej od Order Shall Prevail Amerykanie zaczęli nieco dobitniej zaznaczać w swoich kawałkach thrashową motorykę, toteż zaskoczony rezultatem nie jestem. Podoba mi się stanowisko zespołu - wychodzą, robią swoje, nie patrząc się na nic i na nikogo.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#22

Vexatus 5 lata temu

Nucleator pisze:
5 lata temu
Cover Kreatora też im całkiem nieźle wyszedł, no ale w końcu gdzieś mniej więcej od Order Shall Prevail Amerykanie zaczęli nieco dobitniej zaznaczać w swoich kawałkach thrashową motorykę, toteż zaskoczony rezultatem nie jestem.
Już na "Kill on Command" skręt w nieco bardziej thrashowe rejony był bardzo wyczuwalny, a może nawet jeszcze wcześniej. No i właściwie od zawsze w ich muzyce można było wyczuć wpływy Core'owe. Pamiętam nawet taki okres w ich twórczości, kiedy wyglądali jak jakiś zespół grający Hardcore.

Obrazek
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#23

Vortex 5 lata temu

Nowy album jak pewnie wszyscy się tutaj spodziewali, tyłka nie urywa. Kolejna płyta z gatunku tych średniaków, no ale jak już wyżej podkreślaliśmy, niektórym z nas się to akurat w przypadku tej kapeli podoba. Nie ma spiny, leci ten prymitywny metal i mi z tym dobrze.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#24

Czit 5 lata temu

Zaś jak dla mnie to najlepiej wchodzący album Jungle Rot od od wielu lat. Może to z powodu posuchy dobrego Death Metalu w tym roku? Nie wiem, ale wchodzi nadzwyczajnie dobrze - a jak zajebiście się przy tym zapierdala w nocy!.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#25

Vortex 5 lata temu

Mnie bardziej poprzedniczka wchodziła, no ale to chyba faktycznie zależy od "dyspozycji dnia", bo przecież niczym wielkim się te dwa krążki nie różnią ;)
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#26

Astral 5 lata temu

Również muszę się dołączyć do pozytywnych opinii, bo niby Jungle Rot gra cały czas to samo, ale jednak Send Forth Oblivion wchodzi o piekło lepiej niż nieco nudna poprzedniczka. Jest moc, jest wygar, thrashowa motoryka, alles gut!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#27

Vexatus 5 lata temu

Astral pisze:
5 lata temu
Send Forth Oblivion wchodzi o piekło lepiej niż nieco nudna poprzedniczka.
1. Nie ma takiej płyty. :)
2. Poprzednia wcale nie była nudna. :)
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#28

Astral 5 lata temu

Cóż, najwidoczniej przedawkowałem singiel z tej płyty :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#29

yog 4 lata temu

Fanów z pewnością zelektryzuje informacja, że Jungle Rot zagra 21 lipca 2019 w warszawskim Pogłosie koncert.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#30

Vexatus 2 lata temu

Dzisiaj z rana postanowiłem sobie odświeżyć dwie najlepsze moim zdaniem płyty Jungle Rot i dotarło do mnie, że panowie od 2018 roku nie wypuścili żadnego materiału. Coś się opieprzają ostatnio. :)
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#31

HUMAN 2 lata temu

up. niestety
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#32

Szajtan 2 lata temu

Jedenasta płyta o tytule A Call to Arms ukaże się 13. maja Unique Leader Records.
Obrazek
Tracklist:
1. A Call to Arms
2. Beyond the Grave
3. Genocidal Imperium
4. Asymmetric Warfare
5. Vengeance & Bloodlust
6. Maggot Infested
7. Death Squad
8. Haunting Future
9. Total Extinction
10.Population Suicide
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#33

Vexatus 2 lata temu

No i bardzo dobrze! Poprzednia płyta to jakieś 4 lata temu wyszła i czas najwyższy na nowy strzał... :)
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#34

Szajtan rok temu

Nowy clip do tytułowego utworu.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#35

Vexatus rok temu

Bardzo fajny ten nowy kawałek. 100% Jungle Rot w Jungle Rot! :) Od samego początku słychać kto to gra... Czekam na całą płytę.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#36

Szajtan rok temu

Nigdy nie grali modnie, zawsze zgodnie z młodzieńczymi ideałami. Bardzo sobie uważam ten zespół. Od ponad 20 lat tłuką ten swój Metal Śmierci utrzymany w średnich tempach i mi się to nie chce znudzić.Fajny ten nowy kawałek - również czekam na całość.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#37

Vexatus rok temu

Szajtan pisze:
rok temu
Nigdy nie grali modnie, zawsze zgodnie z młodzieńczymi ideałami. Bardzo sobie uważam ten zespół. Od ponad 20 lat tłuką ten swój Metal Śmierci utrzymany w średnich tempach i mi się to nie chce znudzić.
Mieli w pewnym momencie taki okres, że zapowiadało się, że muzycznie i wizerunkowo odpłyną w inne rejony muzyczne, ale na szczęście szybko im przeszło (poza tym mogę się założyć, że dzisiaj mało kto o tym pamięta). :) No i bardzo dobrze, bo od bardzo długiego czasu to jeden z moich ulubionych zespołów. :)
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#38

Nucleator rok temu

Faktycznie bardzo dobry kawałek, co mnie cieszy, bo dawno ich nie słuchałem, a nowa płyta będzie dobrą okazją do tego, by wrócić do dorobku tego zespołu.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#39

Vortex rok temu

Dobry album, od nich nie oczekuje się wymyślnych riffów, zagmatwanych partii wokalnych, tylko rozluźniającego death metalu. Idealnie im na "A Call to Arms" to wyszło. Takie przyspieszone Six Feet Under z najlepszych lat. Nóżka potupała, głowa się pokiwała jest elegancko.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#40

Vexatus rok temu

A to już płyta nowa wyszła? Przeoczyłem... Będzie słuchane.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#41

Vortex rok temu

Szajtan pisze:
2 lata temu
Jedenasta płyta o tytule A Call to Arms ukaże się 13. maja Unique Leader Records.
;)
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#42

Vexatus rok temu

Trochę mało mam ostatnio czasu, bo absorbują mnie różne dziwne sprawy i po prostu przeoczyłem. Kompletnie mi ich nowa płyta z głowy wyleciała... Wieczorkiem sobie obadam, bo to jeden z moich ulubionych zespołów.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#43

Vexatus rok temu

Odpaliłem "A Call to Arms" i jak na razie to wrażenia jak najbardziej pozytywne. W porównaniu z ostatnimi kilkoma pełniakami chyba brzmienie jest nieco lżejsze i trochę bardziej czysto to wszystko brzmi. Bębny trochę za cicho, szczególnie stopy i werbel. Jak na razie niemal 100% Jungle Rot w Jungle Rot, więc jest OK. :) Za kilka dni mi się materiał osłucha i będzie w sam raz do postawienia obok innych na półce. ;)
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1091
Rejestracja: 5 lata temu

#44

Derelict rok temu

"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#45

Vexatus rok temu

Nowa płyta już mi się wkręciła tak jak poprzednie, ale trochę mnie momentami drażnią te głupawe gitarowe melodyjki w niektórych kawałkach. Potrzebne są tutaj jak druga dziura w dupie...

Wróć do „Death Metal”