Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

Łomża - lokalna scena metalowa

#1

yog 6 lata temu

W odpowiedzi na temat kolegi @Vexatusa - z Łomży to chyba najbardziej znany jest Redemptor :P Teraz działa w Krakowie, niejaki Daniel jest z ŁMŻ i widocznie znudziło mu się chlanie siaraków po schodkach, z Sceptic się trochę podszkolił i gra jakieś techniczne deathy, nic specjalnego, ale też i nie jakaś siara.

EP-ka i ostatni album:



Udzielił się też wokalnie u kumpli z Summanus, którzy w sumie chyba wiele blacku nigdy nie słuchali, ale nagrali w 2004 roku melo-blackowy demos o nazwie Lost in Eternity.

https://www.metal-archives.com/bands/Summanus/21546

O reszcie albo zapomniałem, albo mi powylatywały nazwy, a o garażowym punk rocku w stylu Black Pussy nie ma sensu pisać ;)

Na koncerty tam nie chodziłem, bo w takich miastach gra albo Hunter albo Acid Drinkers, jakieś Katy czy Vadery od wielkiego dzwona.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6228
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 6 lata temu

Z tego co widzę, to i tak mieliście i macie tam więcej zespołów niż my tutaj, więc masz o czym pisać. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#3

yog 6 lata temu

Obrazek
Koledzy jeszcze dorzucili Ptomaina - oldschool grindcore, w którym wokalnie udzielał się niejaki Jaro przed występami w Dead Infection.

Bodaj jedyne demo zespołu z 1994 roku:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4627
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#4

TITELITURY 6 lata temu

A myślałem, że w Łomży, to tylko chujowe piwo robią.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 6 lata temu

Jak jeszcze z Łomży było to się dało pić jako tako, teraz to już rozlewają tylko u nas. Inna sprawa, że - obok Perły - jest to browar wybitnie nieturystyczny, jak się z nim idzie to zwykle połowa się wyleje, a druga połowa zamieni w pianę.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6087
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#6

Wędrowycz 6 lata temu

Oj tam, ja np. Łomżę i Perłę dalej lubię i z "koncernowych" piwsk, to obok Żubrów są one jedynymi markami które od czasów nastoletnich dotąd piję nieprzerwanie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#7

yog 5 lata temu

Tegoroczna płytka technicznych deathmetalowców z Redemptor:



I wideo:

Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Dyskusje muzyczne”