Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Behemoth

#351

DiabelskiDom 5 lata temu

Wszystko fajnie, tylko cały czas średniej jakości muzyka z tego wychodzi.

A więcej klimatu i atmosfery to akurat na The Satanist było, dzięki czemu płyta wypada naprawdę dobrze.
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#352

EdusPospolitus 5 lata temu

Przesłuchałem w końcu i ja :D szału nie ma, odchodzi ta muzyka od ekstremy bardzo wyraźnie (co innego otoczka ;) ), ale słucha się jej całkiem nieźle. Czy będę to tego wracał? Mimo wszystko raczej nie ;)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#353

Astral 5 lata temu

Kurde, ale to słodkie i bezpieczne granie. Padaka straszna wręcz. Taki bezpieczny black metal z rozcieńczonymi, nijakimi riffami i monotonnymi wokalami pana Adama. Wygląda to tak, jakby zamiast przyjebać jak na płytach ze środkowego okresu, Adam szukał i kombinował, żeby w Noise Magazine o nim pochlebnie napisali, jakie to ma szerokie horyzonty i otwarty umysł. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby tylko to się broniło muzycznie - za takie Bartzabel powinien przez cały dzień czytać Pismo św. w ramach pokuty Taki bezpieczny metal dla słuchaczy Antyradia. Rozczulające jest jednak to, że niektórzy jebią z takiego Baise Ma Hache, że idą w stronę melodii i lukru, za to chwalą za to samo Behemoth. Uważam, że przed Adamem jeszcze długa droga i mógłby jeszcze porządnie przyjebać jak choćby na Zos Kia Cultus zamiast zbierać kasę na emeryturę.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#354

Hajasz 5 lata temu

Astral pisze:
5 lata temu
Rozczulające jest jednak to, że niektórzy jebią z takiego Baise Ma Hache, że idą w stronę melodii i lukru, za to chwalą za to samo Behemoth.
Nie niektórzy tylko ja!!! BMH to całkiem inna kategoria, którzy rozpoczęli rewelacyjnie a zmierzają ku pączkom z różowym lukrem. Behemoth to całkiem inne granie a do tego poważny biznes, który ma przynosić profity. Tak kurwa będą o nich pisać w Mystic i Noise a w empiku będą w czołówce sprzedaży z prostego powodu bo ktoś wydał mnóstwo kasy na promocję, która ma mieć wymierne skutki. I ma.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#355

Wędrowycz 5 lata temu

Podziwiam, że chce Wam się aż tyle dyskutować nad tym albumem, przesłuchałem raz, jest dla mnie cienki jak dupa węża i zapewne minie spory czas zanim postanowię sprawdzić go ponownie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#356

Vortex 5 lata temu

Astral pisze:
5 lata temu
- za takie Bartzabel powinien przez cały dzień czytać Pismo św. w ramach pokuty
Z tym się zgodzę, mnie od razu też uszy zaczęły boleć jak dotarłem do tego wałka....
"Between Shit and Piss we are Born"
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#357

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

Siostra przywiozla jakies trzy tygodnie temu z Pyrlandii ' I Loved You At Your Darkest '.Rzucilem okiem na papierki,smiech na sali,pozniej rzucilem uchem na nutki,smiech na sali.Siostra lazila i pilnowala zebym jej plyty nie wurzucil do smietnika.Zaradna dziewczyna.Kocham siostre i szanuje wiec plyty nie wyrzucilem.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#358

Hajasz 5 lata temu

Się kurwa śmiej, pewnie posłuchałeś, ukręciłeś makowca a teraz to demona grasz, że Behemoth śmieszny jest ale jara niemiłosiernie. Co nie ?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#359

TITELITURY 5 lata temu

Behemoth to (...) poważny biznes, który ma przynosić profity.
Przepraszam bardzo, ale czy to ma być jakiś argument za zajebistością tego wodewilowego zespołu ? Bo wydaje mi się, że tak. :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#360

pit 5 lata temu

To znaczy, że zawsze idą po prąd, a nie czekaj...
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#361

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Cóz, Hajasz jakiś czas temu wywodził, że chłopcy z Dimmuu Borgir pokazali wszystkim fucka nagrywając dokładnie to, czego się wszyscy po nich spodziewali, zatem...
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#362

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Się kurwa śmiej, pewnie posłuchałeś, ukręciłeś makowca a teraz to demona grasz, że Behemoth śmieszny jest ale jara niemiłosiernie. Co nie ?
Nie rozumiem znaczenia slow: ''ukręciłeś makowca''.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#363

TITELITURY 5 lata temu

Laska po zjedzeniu makowca robi ci loda, a potem masz mak na fiucie, bo wcześniej lizała odbyt faceta, który jadł makowiec. Tak mniej więcej wygląda dystrybucja płyt Nergala i stąd zapewne porównanie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#364

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Laska po zjedzeniu makowca robi ci loda, a potem masz mak na fiucie, bo wcześniej lizała odbyt faceta, który jadł makowiec. Tak mniej więcej wygląda dystrybucja płyt Nergala i stąd zapewne porównanie.
Interesujace.

Ciekawe co @Halas mial na mysli.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#365

porwanie w satanistanie 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Laska po zjedzeniu makowca robi ci loda, a potem masz mak na fiucie, bo wcześniej lizała odbyt faceta, który jadł makowiec. Tak mniej więcej wygląda dystrybucja płyt Nergala

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


no dobra, to mi zrobiło wieczór.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#366

Vexatus 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Skoro jest się w labelu razem z gwiazdami Dimmu Borgir to jak najbardziej wskazane jest czerpanie wszystkiego co przynosi zysk. Pierdolę czy pan Adam wypuszcza jedzonko dla psa czy prezentuje nową kolekcję majtek marki Belzebóbr o sorry Bartzabel. To wszystko jest tylko pośrednią formą biznesu bo i tak najważniejsza jest muzyka a ta ciągle stoi na wysokim poziomie.
No właśnie nie wiem o co tyle krzyku... Behemoth już od bardzo dawna jest po prostu przedsięwzięciem czysto biznesowym, które ma przede wszystkim przynosić kasę - muzykom oraz stajni. Ja z tym problemu nie mam. Nowy album przesłuchałem ileś tam razy i jakoś szczególnie mną nie wstrząsnął, ale też nie uważam, że to kiepska płyta, a wręcz przeciwnie - nawet mi się podoba.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#367

Astral 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Astral pisze:
5 lata temu
Rozczulające jest jednak to, że niektórzy jebią z takiego Baise Ma Hache, że idą w stronę melodii i lukru, za to chwalą za to samo Behemoth.
Nie niektórzy tylko ja!!! BMH to całkiem inna kategoria, którzy rozpoczęli rewelacyjnie a zmierzają ku pączkom z różowym lukrem. Behemoth to całkiem inne granie a do tego poważny biznes, który ma przynosić profity. Tak kurwa będą o nich pisać w Mystic i Noise a w empiku będą w czołówce sprzedaży z prostego powodu bo ktoś wydał mnóstwo kasy na promocję, która ma mieć wymierne skutki. I ma.
Ale to, że Behemoth to maszyna komercyjna, nie może usprawiedliwiać mizerii muzycznej, jaką ekipa Nergala proponuje od dobrych kilku lat. A szkoda, bo gdyby Adamowi chciało się przysiąść nad kompozycjami, to naprawdę uważam, że wielu malkontentów takich jak ja by umilkło. A tak to wygląda po prostu, jakby strona komercyjna przeważała nad wartością muzyczną grupy.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#368

Czit 5 lata temu

Ale on tam kiedyś pierdział, że ten metal ekstremalny to dla niego chujnia muzyczna. Nie lubi tego i mu się to nie opłaca... albo na odwrót, nie opłaca mu się więc tego nie lubi i wychodzi co wychodzi, ale hajsy się zgadzają.

Ja na prawdę lubię Behemotha od Satanici po Evangelion, nawet Satanistę miejscami, ale to teraz to taka miałkość, że szkoda gadać.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#369

Hajasz 5 lata temu

Słuchajcie kmioty głosu mego jedynego prawdziwego. Otóż Behemoth obecnie odbywa trasę po USA i wszystkie koncerty wyprzedane.

Pewnie zapytacie o co chodzi ? No chodzi o to, że najlepsi grają na całym świecie, że nie martwią się o sprzedaż biletów.

Ktoś chce sprawdzić to na YT jest tego sporo.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#370

yog 5 lata temu

A to jest jakiś wyznacznik zajebistości muzy, wyprzedane trasy po USA? :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#371

Hajasz 5 lata temu

A jak myślisz ?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#372

yog 5 lata temu

Oczywiście, że nie.

Tak w ogóle to w sumie taka ciekawa kwestia, się okazuje - tego boxa o dziwacznej nazwie The Metal Mind Years to wydaje angielska wytwórnia Dissonance Productions (kontrolowana przez Plastic Head Distribution), a nie Metal Mind :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#373

Hajasz 5 lata temu

No i widzisz znowu popełniasz błąd.
GRINDCORE FOR LIFE
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#374

Lis 5 lata temu

Pink też ma teraz trasę i wszystkie bilety wyprzedane, czyli robi zajebistą muzykę?

A tak na poważnie, nowy album mi się podoba, nie będę tutaj wyrocznią, bo w tym przypadku to jednak kwestia gustu, ale bawię się dobrze przy nowej płycie. Zdecydowanie wolę te nowe oblicze niż powielanie w kółko Thelemy.6. Praktycznie każdy numer dobrze buja. Do czego mogę się przyczepić to za dużo chyba tych chórków, orkiestracji. No i jednak wydanie The Satanist, te liryki stylizowane na AO Spare,a były fajniejsze niż te obrazy.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#375

dj zakrystian 5 lata temu

Bartzabel to najciekawszy track z tej plyty. sam nergal tak nawijal w jednym interwiu. Reszta brzmi jak podrasowane odrzuty z satanist i evangelion.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#376

pit 5 lata temu

PanLisek pisze:
5 lata temu
liryki stylizowane na AO Spare,a były fajniejsze niż te obrazy.
Ciekawostka. Podobno ten rodzaj staroangielskiego (z ov, thou itd.) używany często w książkach Austina, za czasów jego młodości żył już tylko w katalogach meblowych. ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#377

yog 5 lata temu

Bez przesady, thou w Biblii chyba co drugie zdanie pada na zmianę z thy :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#378

Lis 5 lata temu

pit pisze:
5 lata temu
Ciekawostka. Podobno ten rodzaj staroangielskiego (z ov, thou itd.) używany często w książkach Austina, za czasów jego młodości żył już tylko w katalogach meblowych. ;)
Chodziło mi bardziej o przedstawienie we wkładce niż o treść.

Co do takich archaizmów w anglojęzycznych tekstach zespołów metalowym, to masa takowych była w lirykach Cradle Of Filth, sięgających nawet do anglosaskiego np. Lo! Fajna sprawa :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#379

yog 5 lata temu

Lo! chujowe trochę jest, Cultes des Ghoules na koszulce z Coven ma jakiś tekst z tym i to wygląda jak LOL :<
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#380

pit 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Bez przesady, thou w Biblii chyba co drugie zdanie pada na zmianę z thy :P
Może "thou" nie jest najlepszym przykładem. Mimo to jestem praktycznie pewien, że Austin naprawdę brał to z rozmaitych broszur, zawsze był fanem zbieractwa, religii niekoniecznie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#381

yog 5 lata temu

Adaś kolejny raz robi z siebie kretyna:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#382

Vexatus 5 lata temu

O co znowu tyle krzyku? :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#383

yog 5 lata temu

o:

a) hipokryzję
b) buractwo

:)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#384

Lis 5 lata temu

Nie chcę go bronić za wszelką cenę, ale czy ja wiem czy kretyna, nie zna strony, piszą głupoty, to zareagował, jak ktoś przede mną udaje idiote to w pierwszym kontakcie nie wiem czy faktycznie jest idiota czy udaje.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#385

Vexatus 5 lata temu

O co z tym zdjęciem z koncertu chodzi? Mam chyba dzisiaj pomroczność jasną, bo nie za bardzo czaję o jakie gesty chodzi.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#386

yog 5 lata temu

No i w tym właśnie poście wygarnia, jak to Democrasy pozwala lowlifom "to voice their opinions without even investigating" :D :D

A tak ogólnie to beka ostra, że po angielsku to pisze.

Jakieś tam podejrzenia, że niby ustawka, ale mi się nie wydaje, nawet jeśli by Weltrowski tego peja prowadził rzeczywiście, co uważam za mocno niewykluczone (fotka rozbitej szyby w aucie z trójmiasta się tam pojawiła jako "atak na nich"). Wątpię jednak, bo ostry przypał, choć może już aż tak ma wyjebane Adaś?

Ogólnie to krzyku chyba rzeczywiście sporo, bo jakieś tam lajki rozdałem w komentarzach i mi to fejsa zawiesiło niemalże, tyle komentarzy chyba ma fejs do przeliczenia, że aż się gubi i mi nic na głównej stronie nie wyświetla, bo algorytmy nie wyrabiają (totalna konfabulacja z mojej strony, że ten post jest tego powodem, ale zbieżność czasowa niesamowita).

@Vexatus to jest bekowa stronka, która sobie robi jaja z polskiej muzyki i generalnie fanów, postując rzeczy w stylu "nie chcemy Toola w Polsce itp.", robi wywiady z Luczykiem i tak dalej. Większość uważa, że oni serio o polską kulturę walczą radykalizmem i jest to kurde czasami w chuj śmieszne, co tam ludzie wypisują :) A gest to zapewne miało być albo że niby heil hitler, albo i szatanistyczne pozdrowienie, bo tam Behemot jest na czarnej liście artystów za promowanie zepsutych antypolskich wartości ;p (o tych Problemach polskiego rynku muzycznego mówię)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#387

Vexatus 5 lata temu

yog pisze: @Vexatus to jest bekowa stronka, która sobie robi jaja z polskiej muzyki i generalnie fanów
Wiem co to za stronka. :) Pytałem o to zdjęcie, bo mam dzisiaj znowu problemy z oczami. Nie takie jak jakiś czas temu, kiedy, nie zaczaiłem po zdjęciu z MA, że w Sacrificulus bębni kobieta, ale mogę szczerze napisać, że ja na tym zdjęciu nic szczególnego nie widzę... bo ogólnie niewiele teraz widzę...

Pan Adam Democrasy Darski znowu się wygłupił...
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#388

karp 5 lata temu

A i jaki szczerzy się zrobił pod tym postem!

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#389

yog 5 lata temu

Też bym pani Loli szczerze odpowiedział, bo to bardzo urocza persona ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#390

Epoxx 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
No i w tym właśnie poście wygarnia, jak to Democrasy pozwala lowlifom "to voice their opinions without even investigating" :D :D

A tak ogólnie to beka ostra, że po angielsku to pisze.

Jakieś tam podejrzenia, że niby ustawka, ale mi się nie wydaje, nawet jeśli by Weltrowski tego peja prowadził rzeczywiście, co uważam za mocno niewykluczone (fotka rozbitej szyby w aucie z trójmiasta się tam pojawiła jako "atak na nich"). Wątpię jednak, bo ostry przypał, choć może już aż tak ma wyjebane Adaś?

Ogólnie to krzyku chyba rzeczywiście sporo, bo jakieś tam lajki rozdałem w komentarzach i mi to fejsa zawiesiło niemalże, tyle komentarzy chyba ma fejs do przeliczenia, że aż się gubi i mi nic na głównej stronie nie wyświetla, bo algorytmy nie wyrabiają (totalna konfabulacja z mojej strony, że ten post jest tego powodem, ale zbieżność czasowa niesamowita).

@Vexatus to jest bekowa stronka, która sobie robi jaja z polskiej muzyki i generalnie fanów, postując rzeczy w stylu "nie chcemy Toola w Polsce itp.", robi wywiady z Luczykiem i tak dalej. Większość uważa, że oni serio o polską kulturę walczą radykalizmem i jest to kurde czasami w chuj śmieszne, co tam ludzie wypisują :) A gest to zapewne miało być albo że niby heil hitler, albo i szatanistyczne pozdrowienie, bo tam Behemot jest na czarnej liście artystów za promowanie zepsutych antypolskich wartości ;p (o tych Problemach polskiego rynku muzycznego mówię)

Ja to i tak mam ciągle bekę, że ludzie tam nie kumają, że idzie troll za trollem i się nagażują grubo w posty.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#391

Ryszard 5 lata temu

Sram wlasnie czyli trace czas.... telefon w reku i przewijam brutala.... o nowe posty w watku behemoth..... eeee no nie, tak raz na jakiś czas to rozumiem, ale aktywnie sledzic poczynania nergala tylko po to by codziennie napisac jaki to on..... to nawet ja tak nie mam. Nudy.

Moze w koncu nowej plyty poslucham zamiast jechac po nim sam nie wiem po co.... czasami mysle ze gdyby nergal byl pedofilem zamiast gwiazda rocka mialby w polsce latwiej..

Przyznam sie szczerze ze chlop mi imponuje bo wkurwiajac wszystkich pokazuje jakim zjebanym narodem w sumie jestesmy. Nie, nie zjebanym. Przezartym komuna i ormo agentura, zaprogramowana i niestety na zawsze z nami. Czas podetrzec dupe, czas konczyc...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#392

yog 5 lata temu

Straszny masz Rysiu ból dupy, że ludzie mogą się śmiać z człowieka światowego sukcesu :)

Przecież on nawet o to zabiega, wszyscy trzymamy się za rączki w pokojowym uścisku miłości.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#393

Ryszard 5 lata temu

Zal, Nie? Moze tylko spodziewam sie wiecej niz dostaje :) - To mowie ja #1 troll :)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#394

Wędrowycz 5 lata temu

@Epoxx trafił w sedno, tam kolejna wymiana zdań przez trolli, nie wiem czym tu się ekscytować. Nergal to trochę tak jakby odkrył internety w tym roku, a może go takie rzeczy odmładzają? chuj wie, napewno robi z siebie idiotę publicznie. Mnie osobiście to nie interesuje, nowy Behemocz dalej dla mnie parująca kupa.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#395

yog 5 lata temu

Czym tu się ekscytować, behemot mnie nie interesuje, ale posta strzelę :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#396

Wędrowycz 5 lata temu

No bo bawi mnie ta ciągła dyskusja w stylu bab z pudelka w tym temacie. Zamiast pogadać coś o muzyce, to pierdolenie ciągle o nowych idiotyzmach ze strony Adasia itp. i stąd mój post.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#397

yog 5 lata temu

Bo o czym tu innym gadać :D A Adam skrupulatnie dba o to, aby o nim choć raz w tygodniu przy kawce w pracy podyskutowano ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#398

HUMAN 5 lata temu

o jakiej muzyce w tym temacie , pozbawionej duszy .............nastawionej na jebany zysk...........to tak genialny kurwa album
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#399

Ryszard 5 lata temu

Zoska mi wchodzi bo pewnie tak jej blisko do deicide i morbidow. Natomiast reszta dyskografii... od demowek to juz nie moja bajka. Nie lubie behemociej atmosfery i brzmienia. Poza tym albumy zlewaja sie mi ta ich charakterystyka dzwiekowa w jedno. Moc i sila jest ale w moim przypadku tylko poteguje efekt zmeczenia. ogolnie to b.duzo polskich bandow brzmi dla mnie nieciekawie.

Dzialalnosc celebrycka mnie nie interesuje ale ja lubie trollke i pierdolenie glupot. Po za tym Nergal jest zajebisty i chuja mu kto moze zrobic. eheheh
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#400

KorgullExterminator 5 lata temu

Deicide Morbid Angel land. Czas zatrzymal sie tutaj jak na polskiej wsi. Tecze sponiewieraja niebo. Ciekawy poranek przy gorzkim alkoholu. Nie lubie kawy. Nie wiem. Nie wiem czemu. Lubie mame. Jest taka stereotypowa. Taka konwencjonalnie prosta, a zarazem wie wiele o zyciu. Taka konserwatywna. Nie wiem czemu, boje sie jej wnetrza. Kocham ludzi. Ojca. Dziecko. Nie kocham Adama. Poslucham. Popatrze. To nie jest moj bohater. Jak Mike Patton. Smoki japonskie i chinskie sa super. Na tatuazach. Yeee. Kiedy kowboj wystrzeli 15 naboi i zabije. Wtedy spie spokojnie. W USA bron jest legalna. Waz musi czasem zrzucic skore. To nie boli. Bo glowa kocha byc wolna. Tylko raz. I do konca. W brzydkim.. Brzydkim usmiechu.

Wróć do „Black Metal”