Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#101

yog 5 lata temu

Marduk666 pisze:
5 lata temu
yog pisze:
5 lata temu
No bo wersja LP60 to w sumie jest taki sam shit, jak ja mam, tylko trochę lepszy, a ta 120 już jakoś logiczniej wygląda ciut, da się przynajmniej wkładkę zmienić :P A też ma przedwzmacniacz, więc nie trzeba miliona złotych na hi-fi wydawać ;p
Yoguś w tym gramofonie są problemy z łożyskami ramienia itp. Ponoć chiński szajs. Kolesie wylutowywują z niego preampa bo chujowy dźwięk. itp. itd.
Ale w którym, w 120?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#102

Marduk666 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Ale w którym, w 120?
Tak. na winyl.net mądre chłopaki odradzają zakup tego gramofonu. Poczytaj może opinie w necie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#103

yog 5 lata temu

Ta i pewnie doradzają alternatywę za 2k i bez przedwzmacniacza :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#104

Marduk666 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Ta i pewnie doradzają alternatywę za 2k i bez przedwzmacniacza :P
Nie. Za 3k i przedwzmacniacz za tysionc :P
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#105

Ryszard 5 lata temu

Ile masz siana?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#106

yog 5 lata temu

Tyle, że za 1k bym się zastanawiał, czy nie pooszczędzać na wymianę, a przy 2k nawet się nie będę zastanawiał i dalej będę szlifował.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#107

deathwhore 5 lata temu

Ja bym się nie pchał w gramofon z przedwzmacniaczem. Jakiś sensowny preamp to chyba można dokupić już w granicach 200 PLN, chociaż ja się nie znam, bo mam wzmacniacz w wejściem phono, więc tę kwestię mam tak jakby trochę gdzieś.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#108

Ryszard 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Ja bym się nie pchał w gramofon z przedwzmacniaczem. Jakiś sensowny preamp to chyba można dokupić już w granicach 200 PLN, chociaż ja się nie znam, bo mam wzmacniacz w wejściem phono, więc tę kwestię mam tak jakby trochę gdzieś.
Proponuje mimo wszystko pre. Ja używam wejścia radiowego i pre, mimo ze mam wejście na TT. Z braku laku phono jak najbardziej ;)

Jogi, za tysiaka powinieneś z palcem w dupie znaleźć gramofon lepszy od twojej kątówki.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#109

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

@yog. Kupujesz gramofon? Gratuluję. Gratulacje.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#110

yog 5 lata temu

Powiedzmy, że póki co - zastanawiam się nad tym coraz częściej :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#111

Ryszard 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Powiedzmy, że póki co - zastanawiam się nad tym coraz częściej :P
Obrazek
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#112

Marduk666 5 lata temu

Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#113

Ryszard 5 lata temu

Druga opcja, sama wkładka pewnie warta z 500. A pierwsza ma bdb dla początkujących. Co do duali:

721: https://www.vinylengine.com/turntable_r ... &model=721
704: https://www.vinylengine.com/turntable_r ... &model=704

BTW: Polecam to forum.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#114

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

https://www.vinylengine.com/ jak najbardziej!!!

Stare Duale są spoko. Jeśli nie są zajechane. Ja szlifuje na ponad czterdziestoletnim. Śmiga jak pojebany.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#115

Ryszard 5 lata temu

Prostokątny pokój o wymiarach 3.3m x 3.8m. Od ponad dwóch lat głośniki stały sobie twarzą w twarz z krótsza ścianą. Wszystko rozplanowane, początkowo zachwyt bo z dobrych ale przypadkowych komponentów, przerzuciłem się na zaplanowany sprzęt.... ALE, dosłownie dwa tygodnie temu zrobiłem przemeblowanie i głośnie powędrowały do ściany dłuższej. Od dwóch tygodni spędzam praktycznie każdą wolna chwile słuchając muzyki i pokochałem swoje niepozorne głośniczki... Głupie przenosiny i poprzykręcanie gdzieniegdzie kabelków czy wyjebanie kurzu czyni cuda - czasami ;) Teraz adapter czeka na myju myju, już odłączony czeka na dzień... może dzisiaj... Mam butelkę różowego wina i wiskacza, bardzo go z zona lubimy... Haig Club. Bloody Kisses tez lubimy a gramofon brudny. Syf i rozpierdol ogólnie i graciarnia się zrobiła ale muzyka gra!!!

P.S. Żeby nie było offtopa: Panowie, jeżeli planujecie nowe większe-mniejsze głośniczki to Cambridege Audio Aero 2 to (przynajmniej dwa lata temu ;) wykurwista opcja. Driver 6.5 cala bodajże, odpowiedzialny tylko za tony niskie. W swojej klasie cenowej, jeden z szybszych i czulszych(?). Twitter tez z innej bajki bo jest plaski ale pracuje horyzontalnie i wertykalnie na całej powierzchni. Produkuje średnie i wysokie, w efekcie ładne pokrywa częstotliwości, bez dziur. W całym ich zakresie moc detali, midrange jest cieplejszy w brzmieniu, wysokie po części tez ale odpowiednio zimne i wyraziste, nie rozpryskują się ale szmyrają po karku zimnym wiaterkiem haha... Do skali tłucze przepięknie, odczuwalnie "na izie" wyrabiając się za jakakolwiek seria artylereryjską, analogicznie do wysokich, pozostawiając odpowiednia ilość zanieszyszczeń pozwalających cieszyć się takim np Massive Attack czy Portal... Bezproblemowo śledzisz rzeźbiący muzyczna skale bass, blastbeaty nie maja nic wspólnego z nawałnicą z subwoofera... Można liczyć uderzenia i bpm... Wszystkie detale które wychodzą na słuchawkach tutaj tez obecne. Nic więcej nie potrzebuje, dziękuję.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#116

yog 5 lata temu

O, może Rysiek zacznie metalu znów słuchać znowu po tym audiofilskim uniesieniu :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#117

HUMAN 5 lata temu

tez wracam do gry w temacie sprzętu, jakie plany zakupowe Panowie na przeszły rok

u mnie jednak nowe głośniki bo wypasy po 2-latach wracają niestety do właściciela
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#118

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

HUMAN pisze:
5 lata temu
tez wracam do gry w temacie sprzętu, jakie plany zakupowe Panowie na przeszły rok

u mnie jednak nowe głośniki bo wypasy po 2-latach wracają niestety do właściciela
Chyba se myjkę do placków kupię.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#119

HUMAN 5 lata temu

Portal kupiłeś na winylu może, rzeczywiście brzmienie taka kosa w porównaniu do cd
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#120

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

HUMAN pisze:
5 lata temu
Portal kupiłeś na winylu może, rzeczywiście brzmienie taka kosa w porównaniu do cd
Który?
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#121

HUMAN 5 lata temu

ION, te wcześniejsze pewnie ogień, ja mam tylko na cd wszystko i kurcze masa radochy
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#122

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

Nie kupiłem ale mam placka chwilowo w domu. Wersji CD brak więc nie wiem czy jest przepaść czy nie.

Kupiłeś se gramofon czy yogurt będzie szybszy? :D
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#123

HUMAN 5 lata temu

up. Yog pewnie szybciej..............

Znajomy maniak z dawnych czasów się odezwał, dzieciaki odchował i teraz szaleje ze sprzętem i muza. Fajna sprawa posłuchać na dobrym sprzęcie znanych płyt, pomieszczenie 40m2 dobra akustyka no i dobre whisky
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#124

Nebiros 5 lata temu

To teraz ja się coś zapytam, może ktoś coś podpowie.

Audiofil za mnie żaden, na temat składania i obrabiania muzy może jakieś tam podstawowe fakty kojarzę, ale o sprzęciorze do odtwarzania itd nie wiem nic. Będę się niedługo rozglądał za czymś, na czym mógłbym se z przyjemnością i komfortem słuchać tłuczenia, głównie Metyle, ale nie tylko.

Jak dotąd korzystałem zawsze z wieży (zwykły odtwarzacz CD + 2 kolumny) podłączony kablem 2xRCA do interfejsa USB, który natomiast zwykłym kablem usb podłączony jest do kompa. Przy takim rig'u mogę swobodnie odsłuchiwać muzę z kompa przez kolumny, a w dowolnym momencie wjebać kablem mikrofon w interfejsa (posiada od przodu 2 wejścia, XLR i jack, właśnie w tym celu), żeby se coś tam nagrać. Taki patent się sprawdzał idealnie i chciałbym przy nim zostać.

Czy ktoś mógłby tak od serca polecić jakiś zestawik w dobrej cenie do takiego domowego słuchania? Nie żadne wyjebane kolumny do postawienia w narożnikach pokoju, tylko kolumienki/mocniejsze głośniki raczej na biurko.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#125

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

Nebiros pisze:
5 lata temu
To teraz ja się coś zapytam, może ktoś coś podpowie.

Audiofil za mnie żaden, na temat składania i obrabiania muzy może jakieś tam podstawowe fakty kojarzę, ale o sprzęciorze do odtwarzania itd nie wiem nic. Będę się niedługo rozglądał za czymś, na czym mógłbym se z przyjemnością i komfortem słuchać tłuczenia, głównie Metyle, ale nie tylko.

Jak dotąd korzystałem zawsze z wieży (zwykły odtwarzacz CD + 2 kolumny) podłączony kablem 2xRCA do interfejsa USB, który natomiast zwykłym kablem usb podłączony jest do kompa. Przy takim rig'u mogę swobodnie odsłuchiwać muzę z kompa przez kolumny, a w dowolnym momencie wjebać kablem mikrofon w interfejsa (posiada od przodu 2 wejścia, XLR i jack, właśnie w tym celu), żeby se coś tam nagrać. Taki patent się sprawdzał idealnie i chciałbym przy nim zostać.

Czy ktoś mógłby tak od serca polecić jakiś zestawik w dobrej cenie do takiego domowego słuchania? Nie żadne wyjebane kolumny do postawienia w narożnikach pokoju, tylko kolumienki/mocniejsze głośniki raczej na biurko.
Może monitory aktywne?
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#126

Nebiros 5 lata temu

Z wielką chęcią, ale nie teraz ;) Potrzebuję czegoś o wiele tańszego i mniejszego gabarytowo.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#127

Nebiros 5 lata temu

Poszukane, poszperane - w sumie to jednak nie jest głupia opcja z tymi monitorami, tym bardziej, że nie potrzebuję nagłośnienia jak w Hertz studio, więc nawet i podstawowy model z półki cenowej 800-1000zł za parę by mi styknął. Z resztą z tego co widzę, używki można dorwać sporo taniej.

Biorąc pod uwagę, że mój interfejs ma wyjścia lewy/prawy RCA, a same monitory zazwyczaj mają wejścia typu XLR albo TRS, 2 takie kable by mi załatwiły sprawę?

https://www.megascena.pl/omnitronic/omn ... BMQAvD_BwE
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#128

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

Pierdolnąłem sobie do sypialni taka zabawkę:

https://www.jbl.com/bluetooth-speakers/ ... E+III.html

Nie jest to sprzęt HI FI ale narzekać nie mogę.

Ogólnie służy mi to do szybkiego sprawdzenia BC czy innych pierdolników, film jakiś....
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#129

yog 5 lata temu

Nie wnikam, czemu akurat waterproof...
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#130

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Nie wnikam, czemu akurat waterproof...
W Ajriszowie czesto pada.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#131

yog 5 lata temu

Złotem pewnie!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#132

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Złotem pewnie!
A w łazience zamiast wody golden szałer dla ochłody.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#133

deathwhore 5 lata temu

Golden shower to raczej nie dla ochłody. Chyba, że lubisz takim odleżałym.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#134

Pan Efilnikufesin 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Golden shower to raczej nie dla ochłody. Chyba, że lubisz takim odleżałym.
Poczytaj mi mamo: https://www.tekstowo.pl/piosenka,apteka ... czyny.html
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#135

deathwhore 5 lata temu

Myślałem, że znasz temat, a zwykły pozer jesteś.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#136

yog 5 lata temu

Takie ustrojstwo kupiłem:

ObrazekObrazek

Poprawiona wersja bestsellerowej Audio Techniki AT-LP120 USB, która dopiero w nadchodzącym tygodniu trafia do sklepu ;) W zestawie wkładka za 250 ;) Rzekomo - nowy silnik, poprawiony anty-skating, ciut niższy, 8kg zamiast 10 wagi, pre-amp da się odłączyć (i jest lepszy niż w oryginalnym modelu). W nazwie dodano literkę X, jest 100 zł drożej, ale w starym modelu była o 100 pln tańsza wkładka. 1300.

https://www.tophifi.pl/gramofony/gramof ... zarny.html

Do tej pory miałem takiego wariacika:

Obrazek

Gdyby ktoś był chętny, z ochotą odsprzedam ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#137

Marduk666 5 lata temu

Ledwo kupił i już ramię wykrzywił :P ;)

Gratulacje, gratuluję! :D
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#138

Marduk666 4 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Takie ustrojstwo kupiłem:
No i jak ten sprzęt Twój gra? Nic, a nic się nie chwalisz, zdjęcia byś wrzucił jak to wygląda na półce, filmik jak kręci, cokolwiek!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#139

yog 4 lata temu

Masz na szybko filmik jak kręci krzywe Nokturnal Mortum :D

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#140

Marduk666 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Masz na szybko filmik jak kręci krzywe Nokturnal Mortum :D
Weź tę płytę jakoś wyprostuj, skoro wykrzywiają się od leżenia pod kątem to i pewnie wyprostować też się da. Ja bym to przydusił stosem książek na ten przykład i zostawił na tydzień, może pomoże. Tak w ogóle co za chuj wcisnął Ci takiego krzywusa??

Stroboskop - fajna rzecz, ja się muszę pierdolić z jakimiś kółkami i lampką. Ładny masz gramofon :) Zadowolonyś?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#141

yog 4 lata temu

Nie da się wyprostować tego, ona tak wyszła z tłoczni. Czekam na nową kopię, o ile o mnie nie zapomnieli przez majówki ;)

Bardzo zadowolonym, wielce mi ułatwiła ta wymiana słuchanie płyt, jak i oszczędziła nerwów (poza momentem, jak zobaczyłem, jak igła lata na tym NM). I wygląda ślicznie, jak się światła pogasi w pokoju.

Tylko niestety kabel krótki, więc z braku wzmacniacza stoi na biurku, żeby sięgnąć do subwoofera, a na tym biurku to tak z 1/3 szerokości zajmuje :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#142

Belzebóbr 4 lata temu

Polecić chciałbym wzmacniacz słuchawkowy za niewielkie pieniądze a najprawdopodobniej lepszy od tego co jest na polskim rynku drożej, 2 razy i więcej. Topping NX5, obecnie w promocji na ebayu z Hong Kongu, super sprzedawca pakuje w małą paczuchę jako dokumenty i nic VATu ani cła nie zapłaciłem.

Idealny do telefonu albo odtwarzacza, świetnie zastępuje tamtejsze wzmacniacze, wyraźnie większa dynamika i równiejsze brzmienie, scena też trochę większa, i słychać to już nawet na słuchawkach dokanałowych za ~200 zł. Mocy ma sporo na wysokim gainie napędzi wszystkie nauszne poza starszymi modelami z wysoką impedancją >=300 Ohmów. Nawet podbicie basów, które zwykle jest beznadziejne w takim sprzęcie bo zamula dźwięk za bardzo i midbas rozlewa się na średnicę, tutaj działa zaskakująco dobrze. Najbliższy konkurent FiiO A5 za 550 zł wypada gorzej w testach i recenzjach porównawczych.

https://www.ebay.com/itm/TOPPING-NX5-Po ... EphVmTh2Fg
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#143

Marduk666 4 lata temu

Padł mi magnetofon, kurwa jego jebana. Musze coś kupić bo mnie rozedrze. Poproszę o propozycje, coś w sensownych pieniądzach, najlepiej kanciaste znaczy się vintage ;) Czy autoreversy w takich sprzętach można wyłączyć wpizdu czy to działa "auto" i chuj? Ratujta!
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#144

Andrzej Oktawa 4 lata temu

Marduk666 pisze:
4 lata temu
Padł mi magnetofon, kurwa jego jebana. Musze coś kupić bo mnie rozedrze. Poproszę o propozycje, coś w sensownych pieniądzach, najlepiej kanciaste znaczy się vintage ;) Czy autoreversy w takich sprzętach można wyłączyć wpizdu czy to działa "auto" i chuj? Ratujta!
U mnie chyba nie ma wcale autorewersu, a by się przydał czasem... Technics RS-B605
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#145

Nathas 4 lata temu

Nie spotkałem się, żeby autorevers był włączony na stałe 'i chuj', zawsze można włączyć/wyłączyć. W swoim mam trzy możliwości - tylko jedna strona (czyli wyłączony), dwie strony i stop albo w kółko do usranej śmierci.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#146

Marduk666 4 lata temu

Andrzej Oktawa pisze:
4 lata temu
U mnie chyba nie ma wcale autorewersu, a by się przydał czasem... Technics RS-B605
Jędruś dzięki :* Już obczajam co to jest ;)
Nathas pisze: Nie spotkałem się, żeby autorevers był włączony na stałe 'i chuj', zawsze można włączyć/wyłączyć. W swoim mam trzy możliwości - tylko jedna strona (czyli wyłączony), dwie strony i stop albo w kółko do usranej śmierci.
Pytałem, bo na allegro jest jakiś całkiem fajny Pionieer właśnie z autoreversem, a ja nie wiem co to jest nawet ;) Rysiek coś kiedyś gadał, że to kasety rozpierdala chyba, ze coś znowu popierdoliłem i z kontekstu wyjąłem ;)
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#147

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

Marduk666 pisze:
4 lata temu
Musze coś kupić bo mnie rozedrze. Poproszę o propozycje, coś w sensownych pieniądzach, najlepiej kanciaste znaczy się vintage ;)
Moze byc?W Germanii jest,mozesz podjechac i odebrac.

https://www.ebay.ie/itm/NAKAMICHI-1000- ... SwdQFdlMgN
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#148

Marduk666 4 lata temu

Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#149

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

Dlatego tanie to gówno.

Co Ci jebnęło w decku?

Odtwarzasz tylko czy nagrywasz?
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#150

deathwhore 4 lata temu

https://allegro.pl/listing?string=techn ... e-1-1-1002

Ja mam Technics RS-TR474, dość regularnie muszę czyścić głowicę, ale ogólnie jest... przyzwoity. Słyszałem lepiej brzmiące magnetofony, dodatkowo ten ma sporo elektroniki, a wiadomo, że im więcej elektronicznych bajerów, tym więcej rzeczy może się zjebać.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Dyskusje muzyczne”