Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#51

yog 5 lata temu

pit pisze:
5 lata temu
yog pisze:
5 lata temu
O ja jebię jaki frustrat ten filmik musiał składać ahahah żal mi typa, musi mieć przejebane życie.
Jesteś niesprawiedliwy. Koleś jest na wojnie o czystość, czy tam brudność black metalu. Szanuję. A poza tym przegląd kiecek naprawdę wyglądał zabawnie.
Dla mnie wyglądał na żenującą próbę ośmieszenia pracy typiary za pomocą niedojebanego montażu i pewnie przy wyjęciu wypowiedzi z jakiegokolwiek kontekstu. Jeszcze na koniec heheszki z płaskiej dupy. No, na poziomie krytyka, nie ma co. Liczę na więcej takiego solidnego contentu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5427
Rejestracja: 6 lata temu

#52

pit 5 lata temu

To przecież dzień jak co dzień na zabawno-opiniotwórczej stronie youtube.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#53

yog 5 lata temu

Dlatego staram się być bardziej wybredny podczas wybierania oglądanych kanałów :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#54

Hajasz 5 lata temu

Ale trzeba przyznać, że Relapse nie szczędzi kasy bo ilość tych teledysków od Myrkur jest spora.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#55

DiabelskiDom 5 lata temu

Pierwsza EPka była jak najbardziej blackmetalowa (w atmosferycznym takim wydaniu), potem już się to zaczęło rozmemływać i rozwadniać jeśli o ten black metal chodzi. Chociaż ja tam wielkiego bólu dupy o ten projekt nie mam, teraz po prostu nie nazwałbym tego blackiem. Chociaż i tak koledzy się ze mnie śmieją, że mi się ta pierwsza EPka nawet podobała swego czasu, nawet jeśli żadnego późniejszego matexu nie słyszałem w całości ;)

PS. Nie, przepraszam. O cover Króla mam ból dupy :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#56

yog 5 lata temu

Nie pamiętam za bardzo co tam ta ep-ka oferowała, ale moim zdaniem to drugi album dużo lepszy od debiutu, nie ma tam blacku tylko bardziej granie jak jakieś Lany, Lykke czy inne Fever Raye ze szczyptą folku i tak się to lepiej sprawdza :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#57

Vexatus 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Dla mnie wyglądał na żenującą próbę ośmieszenia pracy typiary za pomocą niedojebanego montażu i pewnie przy wyjęciu wypowiedzi z jakiegokolwiek kontekstu. Jeszcze na koniec heheszki z płaskiej dupy. No, na poziomie krytyka, nie ma co. Liczę na więcej takiego solidnego contentu.
Dzisiaj mamy niestety takie czasy, że rządzą internety i każdy może zgrywać się na znawcę tematu i recenzenta, a jak nie ma się do czego przyczepić to zawsze można przyczepić się do kształtu dupy. Bo wiadomo, że nic tak nie definiuje odbioru artysty i wartości jego twórczości jak jego dupa. No brawo...
Awatar użytkownika
ourchildrendie
Posty: 35
Rejestracja: 6 lata temu

#58

ourchildrendie 5 lata temu

Byłem na koncercie, jak grała razem z Solstafir i wrażenia super. W sumie chyba występ Myrkur podobał mi się bardziej, niż Islandczyków, na których przyszedłem docelowo.
Журавлі ніколи не повернуться сюди
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5427
Rejestracja: 6 lata temu

#59

pit 5 lata temu

Poleciał debiut. Ta próba zinfiltrowania sceny nie jest taka głupia. Mogłaby być kontynuowana.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#60

Nucleator 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Na święta rzekomo EP-ka Juniper ma się ukazać w Relapse. Żeby być bardziej szczegółowym - premiera będzie 7 grudnia 2018 roku.

Dla tych, co lubią popatrzeć - teledyszczek:


Podoba mi się kawałek, zresztą pani Bruun do tej pory mnie nie zawiodła, więc na każdy kolejny jej materiał czekam jak Terlikowski na mszę św.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#61

pp3088 5 lata temu

Wracam sobie z koncertu Myrkur z mojego ulubionego 013 z miasta Tilburg. Amelie i reszta muzyków dali radę. Bardzo fajny koncert. Pierwsza część to same folkowe piosenki - ze Szwecji, Norwegii, Danii, Szkocji, i chyba z Islandii.

Potem stwierdziła, że nie miała w planach go grać, ale utwór z polskiej gry video Wiedźmin(Chodziło o Lullaby of Woe) ją oczarował i od czasu jego usłyszenia gra już go na każdym koncercie. Nawet tutaj Wiedźmin przynosi Polakom chlubę. Poland Strąk.

Obrazek

Potem chwilę czekania i zagrano największe szlagiery - The Serpent, Ulvinde, Dybt i skoven, Onde born, Skøgen skulle dø no i oczywiście Måneblôt który rozjebał. W Måneblôt Amelie najwięcej się nawrzeszczała i muszę przyznać, że w tym aspekcie sporo się poprawiła od czasów poprzednich nagraniań(tych z jutuba z 2017). Black metalowe momenty brzmiały jak rzeczywisty black metal i momentami były również kanonady blastów. Mam astest jakichś true metalowców obok. Koszulki Urfaust, Belphegor i DsO mówią wszystko. Machali banią jak opętani z wyraźnym zadowoleniem. Skąd o tym wiem? Szmula w koszulce Belphegor nawet fajna, ale koszulka odstrasza.

Amelie pograła sobie na gitarze(tutaj też się poprawiła, ale to nie jest instrument dla niej), na tym bębenku z fotografii wyżej i na czyms co zwą Nyckelharpa. W dodatku fajnie śpiewała. Mi starcza.
yog pisze:
5 lata temu
O ja jebię jaki frustrat ten filmik musiał składać ahahah żal mi typa, musi mieć przejebane życie.
Reakcja na ten filmik: U WOOT MATE?

Obrazek

Bardzo fajny kanał. Materiał o Ghost Bath świetny. Prawie się popłakałem.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#62

yog 5 lata temu

Myrkur zaczęła nagrywać trzeci, folkowy album.
► Pokaż
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#63

pp3088 5 lata temu

Z Heilung, google nie kłamio. Jakby co to nie znam Heilung, więc nie wiem. Wyglądają całkiem spoko.

Obrazek
Obrazek

To, że będzie to czysto folkowy album to było do przewidzenia.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#64

yog 5 lata temu

Też mi się wydawało, że to Heilung, ale się nie znam i nie chciałem pisać :p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#65

deathwhore 5 lata temu

pp3088 pisze:
5 lata temu
To, że będzie to czysto folkowy album to było do przewidzenia.
Ja, na przykład, nie przewidziałem!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#66

yog 5 lata temu

Komentatorzy i znawcy przewidzieli jednogłośnie, jaki powinien być kierunek projektu ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#67

pp3088 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
pp3088 pisze:
5 lata temu
To, że będzie to czysto folkowy album to było do przewidzenia.
Ja, na przykład, nie przewidziałem!
Zwidy po alkoholu to jeszcze nie przewidzenia więc wybaczam słońce.

Odpierdol się od niego!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#68

deathwhore 5 lata temu

Ponad trzy lata nie mam zwidów po alkoholu, wypraszam sobie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#69

Zsamot 5 lata temu

Ja byłem w Poznaniu na koncercie Myrkur. Hiper przypadkiem, bo kupiłem za bezcen bilet. Wrażenia bardzo pozytywne. Support super. Rzeczywiście lepiej dobranego nie mogli sobie dobrać.

Sam koncert w dwóch odsłonach, żadnego ściemniania, wszystko klimatycznie.

Tylko CD mieli w kosmicznych cenach.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#70

pp3088 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Ponad trzy lata nie mam zwidów po alkoholu, wypraszam sobie.
Trzy lata na kacu bez zwidów. Szanuję, winszuję i sznuruję. Stop zwolnieniom z WF-u.
Zsamot pisze: Sam koncert w dwóch odsłonach, żadnego ściemniania, wszystko klimatycznie.

Tylko CD mieli w kosmicznych cenach.
Też się zdziwiłem, bo przecież w momencie premiery dałem niecałe 13 eurosków za ostatniego pełniaka.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#71

yog 4 lata temu

20 marca pod banderą Relapse wyjdzie trzeci album Amalie Bruun, znanej szerzej pod pseudonimem Myrkur. Zwać się on będzie Folkesange i ma chyba zawierać takie właśnie tradycyjne ludowe pioseneczki, jak ta poniżej.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5427
Rejestracja: 6 lata temu

#72

pit 4 lata temu

Jej własny Kveldssanger?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#73

yog 4 lata temu

Czemu nie, mi się lepiej raczej niemetalowej Myrkur słucha. Jest też teledysk:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5427
Rejestracja: 6 lata temu

#74

pit 4 lata temu

Pozostaje czekać na je wariację na temat Themes.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#75

Zsamot 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Czemu nie, mi się lepiej raczej niemetalowej Myrkur słucha. Jest też teledysk:

Ja lubię, a po koncercie to jeszcze lepiej się tego słucha... bo po prostu umieli to "sprzedać" na żywo. Jestem ciekaw nowej płyty.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#76

Elementw 4 lata temu

Białe, aż sine dziewczę, volk to volk tamto, europejski krajobraz , toż to faszyzm.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#77

Hajasz 4 lata temu

Jak widać szefostwo Relapse dobrze przeliczyło zarobki Wardruna bo to brzmi dokładnie jak Wardruna z żeńskim wokalem i to ta Wardruna z Ragnarok, gdzie niby miał być rozpierdol a jest smęcenie. Potomkowie Ragnara w kraju nad Wisłą i poza a także zabujani w patriotycznym Wiedźminie zapewne ukręcą niejednego makowca w oczekiwaniu na ten album ale ja już w tym momencie wysiadam z tego autobusu i wolę sobie puścić Secret Garden, który takie rzeczy robił dobre 20 lat temu albo i lepiej.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#78

Zsamot 4 lata temu

Walić to, czy ktoś tam przeliczył pieniądze. Istotne, czy będę miał z tego frajdę. Ale mam obawy, że będzie to takie bezpieczniejszy kierunek. A ja lubiłem te skrajności w Myrkur.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#79

Hajasz 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Ale mam obawy, że będzie to takie bezpieczniejszy kierunek.
Czyli jednak nie
Zsamot pisze: Walić to, czy ktoś tam przeliczył pieniądze.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#80

pp3088 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Walić to, czy ktoś tam przeliczył pieniądze. Istotne, czy będę miał z tego frajdę. Ale mam obawy, że będzie to takie bezpieczniejszy kierunek. A ja lubiłem te skrajności w Myrkur.
Jak rzadko zgadzam się z Tobą w 100%. To właśnie było najciekawsze w całym projekcie bo takiego grania z dobrymi, różnorodnymi wokalami jest raczej mało. Ale jesteś też chyba 1 osobą która ma właśnie takie odczucia. Większość chciała czysto folkowego albumu i teraz taki dostaje. A ja zachodzę w głowę czemu tak jest, bo przecież folkowych rzeczy na poziomie jest od cholery. No cóż szkoda, może albumik będzie fajny.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#81

Hajasz 4 lata temu

pp3088 pisze:
4 lata temu
Większość chciała czysto folkowego albumu i teraz taki dostaje. A ja zachodzę w głowę czemu tak jest, bo przecież folkowych rzeczy na poziomie jest od cholery. No cóż szkoda, może albumik będzie fajny.
To podrap się po głowie i pomyśl, że większość to więcej niż jeden a co za tym idzie ktoś kto potrafi liczyć zyski (tak Relapse) potrafi wie jaki produkt chce sprzedać. Popularność Wardruna i tych Heilung czy jak im tam też nie jest obojętna, że nie wspomnę o serialu, tym serialu.
Tak albumik będzie fajny idealny dla pryszczatych chłopców co to lubią się czasem przebrać czy tam ustylizować na wikinga i pobiegać po lesie z plastikowym mieczem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#82

Zsamot 4 lata temu

Niestety @Hajasz jest w tym sporo racji.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#83

mork 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Czemu nie, mi się lepiej raczej niemetalowej Myrkur słucha. Jest też teledysk:

Gdzie ta Myrkur co mówiła, że dzięki niej black metal zawojuje świat? Słodziutki folk, piękne widoczki, winko, kocyk potem Netflix.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#84

Vexatus 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Tak albumik będzie fajny idealny dla pryszczatych chłopców co to lubią się czasem przebrać czy tam ustylizować na wikinga i pobiegać po lesie z plastikowym mieczem.
Ja biegam z kartonowym, bo plastikowy jest dla mnie za ciężki... ;)

Nie za bardzo czaję o co tyle szumu, bo taki kierunek to w obecnej sytuacji dla Myrkur oczywista oczywistość. :)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#85

TITELITURY 4 lata temu

Wczoraj wpadłem w internecie na zespół Soapgirls, którego "muzyczki" występują w samych gaciach. Czekam, aż Myrkur pójdzie w te stronę i wtedy zostanę wielkim fanem.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#86

yog 4 lata temu

Drugi teledysk z plumkankiem dla miłośników Enyi, Leaves of Yggdrasil:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5427
Rejestracja: 6 lata temu

#87

pit 4 lata temu

Skrajne retro. Obecnie wypuszcza się tony rozmaitego folku, nie wiem czy akurat to ma szansę chwycić.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#88

pp3088 4 lata temu

Bardzo ładne to to i mogłoby dobrze umiejscowić się właśnie na jakiejś Enyi. Z tym, że Enya w latach swojej świetności/sławy była dość unikalna, dziś co drugi black metalowiec ma swój zespół folkowy, zespołów folkowych pełno, a tych o wikingach i Skandynawii jeszcze więcej. To już ten pierwszy utwór miał więcej dark folkowego charakteru, o taki konkretnie mroczny dark folk mógłby się udać, ale widzę że będzie retro.

Z chęcią posłucham, ale pewnie pójdzie w zapomnienie. Szkoda.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#89

Hajasz 4 lata temu

Skurwiele w Dimmu Borgir to wam neony przeszkadzały ale jak laseczka śpiewa smutki a neonki się kręcą to już źle nie jest.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#90

Pioniere 4 lata temu

Ja tam pewnie będę wracał jedynie czasem do poprzednich płyt, gdzie był jeszcze BM. Nową przesłucham z ciekawości i o ile będzie taka, jak te prezentowane single, to pójdzie za burtę po pierwszym przebiegu.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5427
Rejestracja: 6 lata temu

#91

pit 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Skurwiele w Dimmu Borgir to wam neony przeszkadzały ale jak laseczka śpiewa smutki a neonki się kręcą to już źle nie jest.
Ja bym wolał nawiązania do Panny Marple, niż do Neon Demon, ale nie narzekam.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#92

mork 4 lata temu

Przyjemny kawałek który pasowałby jako podkład do Hobbita czy np. Wiedźmina. Pierwsze dwie płyty były fajne, miały folkowe wstawki ale klimat mimo wszystko był w kierunku ciemnego lasu a nie zielonych łąk. Może jednak na najnowszej przewinie się numer-dwa wart uwagi.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#93

yog 4 lata temu

Jeszcze trochę mrocznej Enyi w Gudernes Vilje.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#94

Hajasz 4 lata temu

Miałem tę nieprzyjemność już posłuchać całej płyty. Bezapelacyjnie jedno z największych gówien tego roku. Potężna skaza na wizerunku Releapse.

Płytka dla zniewieściałych młodzieńców, dla których Tokyo Hotel już za słabe ale Him wciąż za brutalne.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#95

mork 4 lata temu

3 single które do tej pory wyszły są tak nędzne, że nie idzie ich słuchać jeden po drugim. Klepane na jedną modłę, nijakie, mdłe niczym przerywniki między właściwymi numerami.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#96

Pogan696 4 lata temu

Bardzo szanuję za kobiecy wkład w black, folk i "kobiece" podejście. Naprawdę czekam na Folkesange. Świetna okładka i wspaniały singiel zwiastuje coś pięknego.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#97

Zsamot 4 lata temu

Poczekam na całość. Nie ukrywam, że chętnie bym poszedł na koncert ponownie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#98

Hajasz 4 lata temu

Sprawa pierwsza. Definitywnie wypierdolić to dziadostwo z tego działu. Sprawa druga nowy album to muzyczka dla młodych siurków, którzy czasem drapią się rano po głowie dlaczego obudzili się z mokrymi majtami. Sprawa trzecia gang Olsena już nie żyje i bardzo dobrze bo gdyby to usłyszeli to sami by poszli do nieba. Przeokrutnie prostacki, kwadratowy folk, którego nawet by nie użyto jako ścieżki dźwiękowej do dwójki Gladiatora ze studia Asylum albo w reżyserii pana Uwe. Pani jest bardzo ładna, bardzo ładnie śpiewa bo potrafi śpiewać tylko kurwa na miłość Lucyfera kto ją kieruje do samounicestwienia.

Są ścieżki dźwiękowe do Conana, Gladiatora a moda na folk z panią na wokalu padł kiedy Garm pokazał włodarzom Century Media srogiego fuck'a za sprawą wilczego albumu. Tak więc jeżeli twoje oczekiwania są w stylu usiąść sobie i odbyć stosunek seksualny jak to zrobił Stallone i Sandra Bullock w słynnym Demolition Man to trafiłeś idealnie. Dla lepszego efektu proponuję jeszcze obkleić ścianę foto tapetą z jakimś klimatycznym widoczkiem rodem ze skandynawii, luźne wdzianko, hełm z rogami na głowę, miękki ręcznik i ciepła woda. Kurwa jaki syf i to się ukazało z logo Relapse, kurwa to chyba nawet dobrze, że następuje przesiew ludzkości bo za takie albumy to należy się karny jeżyk przy dźwiękach Pure Fucking Armageddon.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#99

yog 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Sprawa pierwsza. Definitywnie wypierdolić to dziadostwo z tego działu.
Popieram, przeniosłem gdzie należy.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#100

pp3088 4 lata temu

Przeokrutnie prostacki, kwadratowy folk, którego nawet by nie użyto jako ścieżki dźwiękowej do dwójki Gladiatora ze studia Asylum albo w reżyserii pana Uwe.
Rozjebanie z rana jak dobra śmietana!

Całkowicie się zgadzam, ktoś tej Pani krzywdę zrobił, ale pewnie swoje zarobi. Wokal wyjątkowo dobry ma, szkoda by się marnowała na kwadratowy folk(jedynie Leaves of Ygdrassil mi sie mocno podobał).

Album jest po prostu przeciętny, a szkoda.
Dla lepszego efektu proponuję jeszcze obkleić ścianę foto tapetą z jakimś klimatycznym widoczkiem rodem ze skandynawii, luźne wdzianko, hełm z rogami na głowę, miękki ręcznik i ciepła woda.
Ostatnimi latami widzę straszną fascynację wikingami i skandynawią. Nie mam nic przeciwko, ale osiąga to niebotyczne rozmiary i jest śmieszne.

Aż sobie z debiutu odpaliłem utwór, w którym nawet hołdy do Bathory można odnaleźć :P

Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"

Wróć do „Folk / Pagan / Viking”