Jak oceniasz "The Empire"?

10
2
5%
9
2
5%
8
5
12%
7
7
17%
6
8
20%
5
7
17%
4
2
5%
3
1
2%
2
1
2%
1
6
15%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
BMbabcia
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu

Re: Vader

#101

BMbabcia 5 lata temu

Jeśli brać pod uwagę sentymenty, to ja mam szczególną słabość do The Ultimate Incantation (przez wzgląd na sentyment właśnie). Jeszcze gdzieś powinnam mieć kasetę VHS z klipem Dark Age upolowanym z MTV w '93 . I choć w tym przypadku czuć już upływ czasu, to na koncertach Vadera nadal dobrze się słucha.
"...przeszliśmy przez Ścieżkę Wieczności, na niej pozostały już tylko krzaki, na których rosną jagody..."

Za górami, za lasami mieszka sobie Babcia. Pewnego ranka otwiera okno, rozgląda się wokół- "Kurwa, jak ja daleko mieszkam!"

Tagi:
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#102

dj zakrystian 5 lata temu

BMbabcia pisze:
5 lata temu
Jeśli brać pod uwagę sentymenty, to ja mam szczególną słabość do The Ultimate Incantation (przez wzgląd na sentyment właśnie). Jeszcze gdzieś powinnam mieć kasetę VHS z klipem Dark Age upolowanym z MTV w '93 . I choć w tym przypadku czuć już upływ czasu, to na koncertach Varandera nadal dobrze się słucha.
Tez mialem to wideo nagrane z mtv. Jeszcze viva cwaj dawala jakies koncertowe kawalki Vader po wydaniu Black to the Blind. To byly czasy czekalo sie do polnocy by upolowac cos. Internety popsuly te magie starania sie o cos.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
BMbabcia
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu

#103

BMbabcia 5 lata temu

Tak, porządną muzę dawali wieczorami. A potem człowiek przegrywał to z jednego wideo na drugie dla znajomych. Oj, czasy bez internetów to jakaś inna epoka była, era dinozaurów. Wszystko trzeba było upolować albo skopiować, muzę, książki.... Ale jak smakowało!
"...przeszliśmy przez Ścieżkę Wieczności, na niej pozostały już tylko krzaki, na których rosną jagody..."

Za górami, za lasami mieszka sobie Babcia. Pewnego ranka otwiera okno, rozgląda się wokół- "Kurwa, jak ja daleko mieszkam!"
Awatar użytkownika
gervantusarz
Posty: 43
Rejestracja: 7 lata temu

#104

gervantusarz 5 lata temu

Atomic Tv - "Bunkier", "Reaktor"....pl
Awatar użytkownika
BMbabcia
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu

#105

BMbabcia 5 lata temu

Dobre kawałki można było trafić na Headbangers Ball. Pamiętacie zjawiskową Vanessę?


Obrazek
"...przeszliśmy przez Ścieżkę Wieczności, na niej pozostały już tylko krzaki, na których rosną jagody..."

Za górami, za lasami mieszka sobie Babcia. Pewnego ranka otwiera okno, rozgląda się wokół- "Kurwa, jak ja daleko mieszkam!"
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#106

HUMAN 5 lata temu

oglądało się
u mnie nawet w regionalnej Litza miał swój program , oczywiście przed nawróceniem czy jak to zwal , poniżej Sepultury dawnej z m nie schodził
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#107

ptrknknc 5 lata temu

BMbabcia pisze:
5 lata temu
Dobre kawałki można było trafić na Headbangers Ball. Pamiętacie zjawiskową Vanessę?


Obrazek
Bardzo lubię obejrzeć sobie raz na jakiś czas wywiad Vanessy z Vaderem sprzed ćwierćwiecza i przypomnieć sobie, że większość emigrantów z Polski wciąż mówi po angielsku gorzej niż Peter wówczas.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#108

pro 5 lata temu

I Vanessa sprzed roku

Awatar użytkownika
BMbabcia
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu

#109

BMbabcia 5 lata temu

O kurde, ludziska się starzeją... Tylko my wciąż piękni i młodzi.
"...przeszliśmy przez Ścieżkę Wieczności, na niej pozostały już tylko krzaki, na których rosną jagody..."

Za górami, za lasami mieszka sobie Babcia. Pewnego ranka otwiera okno, rozgląda się wokół- "Kurwa, jak ja daleko mieszkam!"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#110

dj zakrystian 5 lata temu

Chyba wole ja pamietac z lat 90-tych. To troche jak z Vaderem. Wtedy rzeczywiscie mieli to COS. Obecnie to sprawni rzemieslnicy
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
BMbabcia
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu

#111

BMbabcia 5 lata temu

dj zakrystian pisze:
5 lata temu
Chyba wole ja pamietac z lat 90-tych. To troche jak z Vaderem. Wtedy rzeczywiscie mieli to COS. Obecnie to sprawni rzemieslnicy
Hehe, śmieszne, że zawsze rozmowa skręci na tory tego "czegoś", co kiedyś było, a teraz tego nie ma. Ja to doskonale rozumiem. W latach 90-tych było to "coś", pytanie - czy "to" jest możliwe teraz? Może trzeba by założyć wątek pt. "It" ;)
"...przeszliśmy przez Ścieżkę Wieczności, na niej pozostały już tylko krzaki, na których rosną jagody..."

Za górami, za lasami mieszka sobie Babcia. Pewnego ranka otwiera okno, rozgląda się wokół- "Kurwa, jak ja daleko mieszkam!"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#112

Wędrowycz 5 lata temu

COŚ jest tylko jedno i choć "It" jest bardzo spoko, to dla mnie odnosi się do "The Thing" Carpentera, jeden z najlepszych horrorów ever.
Odium Humani Generis
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#113

Ania86 5 lata temu

Nie chodziłam jeszcze na koncerty Vadera w latach 90 w ogóle na żadne inne metalowe, a teraz tak i wy też jak chcecie-mój pozytyw dnia.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#114

dj zakrystian 5 lata temu

BMbabcia pisze:
5 lata temu
dj zakrystian pisze:
5 lata temu
Chyba wole ja pamietac z lat 90-tych. To troche jak z Vaderem. Wtedy rzeczywiscie mieli to COS. Obecnie to sprawni rzemieslnicy
Hehe, śmieszne, że zawsze rozmowa skręci na tory tego "czegoś", co kiedyś było, a teraz tego nie ma. Ja to doskonale rozumiem. W latach 90-tych było to "coś", pytanie - czy "to" jest możliwe teraz? Może trzeba by założyć wątek pt. "It" ;)
No ale serio to czy tylko tym podstarzalym metaluchom sie tak wydaje, czy rzeczywiscie TAMTE plyty mialy to mistyczne cos? Bo ja sluchajac takiego WttMR mam calkiem sporo frajdy, to jest dobra profesjonalna robota... ale tylko robota. Przy takim DeProfundis nadal sa ciary. Ile w tym sentymentu i tesknot za czasami mlodosci a ile prawdy obiektywnej? Najlepszy Vader to ten do Revelations. No jeszcze Impression in Blood daje rade. Reszta to dobra robota ale od sztuki, a muzyka poniekad nia jest, oczekuje sie wiekszych doznan niz takich z linii produkcyjnej. Nie wiem jak Babciu to widzisz? ;)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#115

Ania86 5 lata temu

Będe monotematyczna z tym Vaderem, De profunis jest takie piękne, że jak słucham to aż łezki mi lecą ze wzruszenia, i moje dzieci też to lubią-wiecie jakie to fajne dla matki.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#116

Molotow 666 5 lata temu

No to Aniu jestem pod wrażeniem... Album mega klasyk... W polskim DEATH METALU....
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#117

CzłowiekMłot 5 lata temu

No ja do dziś mam dylemat czy dobrze zrobiłem zamieniając dwie nowe płytki za używkę "De Profundis". Coyote mógłby mi ją oddać za jakieś plny...
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#118

ptrknknc 5 lata temu

BMbabcia pisze:
5 lata temu
dj zakrystian pisze:
5 lata temu
Chyba wole ja pamietac z lat 90-tych. To troche jak z Vaderem. Wtedy rzeczywiscie mieli to COS. Obecnie to sprawni rzemieslnicy
Hehe, śmieszne, że zawsze rozmowa skręci na tory tego "czegoś", co kiedyś było, a teraz tego nie ma. Ja to doskonale rozumiem. W latach 90-tych było to "coś", pytanie - czy "to" jest możliwe teraz? Może trzeba by założyć wątek pt. "It" ;)
Jest wątek "IT", o naprawianiu komputerków.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#119

Vortex 5 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
5 lata temu
No ja do dziś mam dylemat czy dobrze zrobiłem zamieniając dwie nowe płytki za używkę "De Profundis". Coyote mógłby mi ją oddać za jakieś plny...
Oryginalna kaseta z podpisami cały czas na półeczce :D

:( przegrałem życie
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#120

CzłowiekMłot 5 lata temu

Vortex pisze:
5 lata temu
CzłowiekMłot pisze:
5 lata temu
No ja do dziś mam dylemat czy dobrze zrobiłem zamieniając dwie nowe płytki za używkę "De Profundis". Coyote mógłby mi ją oddać za jakieś plny...
Oryginalna kaseta z podpisami cały czas na półeczce :D
:( przegrałem życie

No nic może jeszcze uda sie gdzieś to capnąć.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#121

yog 5 lata temu

Na fejsie ktoś właśnie za 200 sprzedawał Metal Minda ;) Ale zgaduję, że pewnie już poszło, bo to De Profundis ;d (no chyba, że nie)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#122

Molotow 666 5 lata temu

@yog taśma VADER od Metal Mind? Za 200 złotychhhh? To kurwa maja ludzie fantazje...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#123

yog 5 lata temu

Nie, CD :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#124

pro 5 lata temu

Vortex pisze:
5 lata temu
CzłowiekMłot pisze:
5 lata temu
No ja do dziś mam dylemat czy dobrze zrobiłem zamieniając dwie nowe płytki za używkę "De Profundis". Coyote mógłby mi ją oddać za jakieś plny...
Oryginalna kaseta z podpisami cały czas na półeczce :D

:( przegrałem życie
Mam i ja - z Croon Records, tyle że bez podpisów :)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#125

Zsamot 5 lata temu

Ania86 pisze:
5 lata temu
Będe monotematyczna z tym Vaderem, De profunis jest takie piękne, że jak słucham to aż łezki mi lecą ze wzruszenia, i moje dzieci też to lubią-wiecie jakie to fajne dla matki.
Co to za fejkowe konto?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#126

yog 5 lata temu

Sam jesteś fejk, Zsamot :) Mi też lecą łezki wzruszenia, jak mi mówi matka, żebym jej Ballady Kata zostawił włączone jak wychodzę :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#127

Ania86 5 lata temu

Nie fejkowe, ale luz postaram się więcej nie pisać. Łatwo się wzruszam, a przy muzyce to już w ogóle i muszę z tym żyć. A o dzieciach napisałam w kontekście, że choć urodziły się w tym wieku to też słuchają starych płyt i im się podobają.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#128

yog 5 lata temu

Nie przejmuj się Zsamotem, to jeden z forumowych zgryźliwych tetryków ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#129

Ryszard 5 lata temu

Dzień dobry
yog pisze:
5 lata temu
Sam jesteś fejk, Zsamot :) Mi też lecą łezki wzruszenia, jak mi mówi matka, żebym jej Ballady Kata zostawił włączone jak wychodzę :)
Przecież sam mieszkasz! Może Ania rozwodniczka a Yogi próbuje się wpasować w sytuacje..?

Anka. Masz chopa?

Pan Ryszard.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#130

Ania86 5 lata temu

Rozbawiłeś mnie, mam męża, nie szukam faceta. Gdybym szukała, pisałabym inaczej, uwierz mi. Kiedy koncert Vadera, bo na razie znalazłam w Środzie Śląskiej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#131

TITELITURY 5 lata temu

Anka. Masz chopa?
A co? Chcesz odbić?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#132

Ryszard 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Anka. Masz chopa?
A co? Chcesz odbić?
Nie , ja gustuje w dziewczynach takich jak ty ;) :*
Ania86 pisze:
5 lata temu
Rozbawiłeś mnie,
Ciesze się i pozdrawiam.
Rikardo.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#133

CzłowiekMłot 5 lata temu

Ania86 pisze:
5 lata temu
Rozbawiłeś mnie, mam męża, nie szukam faceta. Gdybym szukała, pisałabym inaczej, uwierz mi. Kiedy koncert Vadera, bo na razie znalazłam w Środzie Śląskiej.
Pewnie jakoś w czerwcu po wydaniu epki na jakimś fescie, a na jesieni, tradycyjnie trasa po Polszy. W związku z "Thy Messenger" liczę na kolejny dobry cover Judasów.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#134

yog 4 lata temu

Nowy Wejderek

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#135

EdusPospolitus 4 lata temu

Wieje nudą coś ten kawałek...
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#136

yog 4 lata temu

No, nic się tam za bardzo nie dzieję niestety :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Snaggletooth
Posty: 50
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#137

Snaggletooth 4 lata temu

Faktycznie, coś mało konkretnie i niezbyt ciekawie. Ale nie jest to złe, można puścić sobie w tle i tym czasie np. posprzątać pokój albo się wysrać (żeby czynności dokonywać szybciej, efektywniej i przyjemniej). ;)
♠♠♠♠♠♠ Born To Lose/Live To Win ♠♠♠♠♠♠
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#138

Czit 4 lata temu

EdusPospolitus pisze:
4 lata temu
Wieje nudą coś ten kawałek...
A czego slę po nowym utworze Vader spodziewałeś??

Ta sama historia co nowe Memoriam, Malevolent itp.
Przy tych kapelach to nawet Cannibal Corpse gra awangardowo 😁
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#139

CzłowiekMłot 4 lata temu

Dość standardowy kawałek, choć i tak lepszy od dowolnego traczka z "Necropolis".
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#140

EdusPospolitus 4 lata temu

Czit pisze:
4 lata temu

A czego slę po nowym utworze Vader spodziewałeś??
Czegoś innego niż grania pod "The Empire".
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#141

dj zakrystian 4 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
4 lata temu
Dość standardowy kawałek, choć i tak lepszy od dowolnego traczka z "Necropolis".
Rise of the Undead wciaga nosem ten nowy Wajder. Ogolnie to Necropolis jest calkiem niezla plyta.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#142

Astral 4 lata temu

EdusPospolitus pisze:
4 lata temu
Wieje nudą coś ten kawałek...
No właśnie, numer niby szybki, ale przy tym mocno jałowy, a brzmienie perkusji straszne. Na plus jednak świetne solówki. Ogólnie numer bez spustów, ale i tak lepsze od barachła z ostatnich płyt.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#143

deathwhore 4 lata temu

Czit pisze:
4 lata temu

Przy tych kapelach to nawet Cannibal Corpse gra awangardowo 😁
Cannibal Corpse gra w dalszym ciągu jakby mieli po 27 lat i taki Red Before Black śmiało może konkurować np. z fenomenalnym Vile. Vader z tym swoim wymuszonym stylem nie ma do nich startu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#144

Czit 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Czit pisze:
4 lata temu

Przy tych kapelach to nawet Cannibal Corpse gra awangardowo 😁
Cannibal Corpse gra w dalszym ciągu jakby mieli po 27 lat i taki Red Before Black śmiało może konkurować np. z fenomenalnym Vile. Vader z tym swoim wymuszonym stylem nie ma do nich startu.
d

Oczywiście, ze nie ma. Porównałem, bo CC to przykład, że można trzymać się swego stylu, sposobu na granie, ale zwyczajnie się przy tym dalej starać by wychodziło to świeżo. Nie tak jak bohaterowie wątku, którze grają jakby musieli, a nie chcieli.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#145

pro 4 lata temu

Nowy kawałek - Vejda jak Vejda.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#146

dj zakrystian 4 lata temu

pro pisze:
4 lata temu
Nowy kawałek - Vejda jak Vejda.
No wlasnie nie jak Wajder. Brzmi to jak bardzo na sile zrobiony numer. Niby szybko, ale bez zadnych emocji. Graja jak Versitale X jakby to wyklepali w guitar pro. Nie ma wkurwu, mocy. Nawet takie Necropolis zawiera jeszcze jakies tego typu emocje czy WttMR. Pjoter chyba sie wypalil, zreszta Pajak ma tam chyba teraz do powiedzenia tyle co general. I lubi sie popisac solowka. Natomiast calosc strasznie mechaniczna, brak tego czegos. Warsztat pelna profeska, emocji zero. Bo nawet death metal to powinna byc jedna wielka emocja, cytujac klasyka.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#147

Molotow 666 4 lata temu

Nowy kawałek VADER jest pusty i zrobiony na już... wymagania kontraktu... Bo płyta musi być w tym roku? Generalnie z automatu odegrany DEATH METAL....
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#148

dj zakrystian 4 lata temu

Molotow 666 pisze:
4 lata temu
Nowy kawałek VADER jest pusty i zrobiony na już... wymagania kontraktu... Bo płyta musi być w tym roku? Generalnie z automatu odegrany DEATH METAL....
Otoz to! Pjoter musi wypelnic kontrakt. To jego praca a bez pracy nie bedzie szekli. Tylko granie muzyki to nie praca na tasmie. Nie da sie wykonac normy by kazda plyta wydawana w regularnym odstepie czasu kipiala od swiezych pomyslow. Wajder wpadl w ten system a sa z Polski i nie moga sobie pozwolic na takie przerwy jak Tool czy Meta, ktorzy mogliby miec dawno wyjebane i nic nie nagrywac a hajsu i tak starczy im na jakies 200 lat.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#149

deathwhore 4 lata temu

Muszą nagrać płytę, żeby był pretekst do pojechania w trasę, żeby sprzedać nowe wzory koszulek :)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#150

dj zakrystian 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Muszą nagrać płytę, żeby był pretekst do pojechania w trasę, żeby sprzedać nowe wzory koszulek :)
To pewno tez. Bo wiecej szekli z koncertow i tzw. Merchu niz z plyt, ktore malo kto juz kupuje. Ale by bujnac w tour to plyta musi byc. Niewazne jaka.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Death Metal”