Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Batushka

#351

synu 5 lata temu

Dla mnie ta sprawa ma przede wszystkim wymiar dowodu na to, jak łatwo kierować nastrojami gawiedzi i wodzić za nos ludzi, którzy de facto gówno wiedzą co tak naprawdę dzieje się za kulisami tej sprawy.

Co wiemy:

Drabikowski chciał wyjebać z Babuszki Krysiuka. Krysiuk (i zdaje się reszta składu) chcieli wyjebać Drabikowskiego. Na podstawie deklaracji tego pierwszego i fragmentu wywiadu prasowego zakładamy, że Drabikowski jest autorem konceptu zespołu i jego ojcem założycielem. Z działań Krysiuka wiadomo, że ma on prawa do nazwy i trademarków.

Reszta to domysły i dopowiedzenia, czynione na podstawie tego, że Słyż trzymający stronę Drabikowskiego poopowiadał w ckliwym filmiku historię, którą każdy przyjął na wiarę (Babuszka to w 100% zasługa Derpha, Krysiuk cynicznie go wyruchał i ukradł mu zespół) wzmocnione tym, że Krysiuk ma w środowisku zła prasę przez przewały z WHP.

Gdyby tak pomyśleć na spokojnie, to szybko można dojść do wniosku, że ten Drabik jest albo skończonym dzbanem, albo historia wyglądać musi jednak nieco inaczej.

Nie oszukujmy się, gość wiedział doskonale jakim gagatkiem jest Krysiuk. Jeśli miał kurę znoszącą złote jaja, to po kiego chuja szedł z nią do typa, którego brudy za uszami doskonale znał. Ano dlatego, że ten typ miał wytwórnie, kontakty, hajsy i doświadczenie w biznesie. I to w dużej mierze przesądziło o sukcesie Batushki, bo jak wszyscy tu siedzimy jesteśmy chyba zgodni (no może poza Hajaszem), że muzycznie Batushka to straszliwie przehajpowany średniak. Zrobił jednak zadziwiająco szybką karierę, więc pierdololo, że to wyłącznie zasługa świetnego pomysłu jest imho wierutną bzdurą.

Zresztą jakoś Derphowi dotychczas nie przeszkadzało granie w składzie "ze złodziejem" bo hajsy się z działalności zgadzały, a teraz odgrywa rolę niewinnego okradzionego, którego zły Karramba z Białegostoku wyruchał na miękko.

Sprawa na bank trafi do sądu i nie będę zdziwiony jeśli w toku postępowania wyjdą na jaw fakty, które nieco zabarwią te czarno-białą na dziś historię. I okaże się jeszcze, że Bartolomiejo jak Forge z Ghosta poprzedstawia właściwe umowy i kwity i się wszyscy srogo zdziwią.

A największego łacha drę z tych wszystkich, którzy dotychczas jebali Batushkę, a dziś stawiają się w gronie obrońców krzyża i święcie oburzonych, bo przecież złodziejstwo trzeba tępić. Pewnie, że trzeba, ale od momentu, aż się je dowiedzie, a nie na fali linczu, bo inni napierdalają jak w bęben. Gdyby tym "złym" nie był Krysiuk, to idę o zakład, że nastroje nie byłyby tak jednoznaczne 8)

O - szkoda, żeby takie komentarze ginęły w morzu hejtu (tekst spod filmu Słyża):
Roman Black Nie ogarniam jak, zwłaszcza samemu mając wytwórnię i wiedząc jaki to jest nakład pracy, możesz o Barcie mówić, że tylko położył wokal na płytę. Kurva, koleś wyciągnął Baubuszkę na światło dzienne, gdyby nie on, dalej byłaby w studio. A potem zajął się wszystkim, wyłożył na to chajs i ogarniał cały burdel, promocję, kontakty, koncerty, merch, stroje, sprzęt, kurva wszystko. A teraz idzie w eter, że był tylko wokalistą i pelikany łykają. Oboje bez siebie by nie istnieli.
Dalej jest jeszcze lepiej, choć tę część ciężko zweryfikować:
A skoro jesteś taki mówca, to może opowiedz też o tym jak od jakiegoś roku Derph za palcami planował odsunąć Barta od projektu i drugą płytę nagrać w... Twojej wytwórni. Co, trochę dupka piecze, że nic z tego?

I może opowiedz o tym jak Derph bez mydła wyruchał perkusistę, który mu nagrał płytę, a potem został przed samą trasą wyjebany bez powodu z zespołu. I nie dostał za pracę na płycie grosza, mimo praw do wszystkiego. Albo o tym jak Derph żydził na wszystko i ze swojej doli nie dokładał na nic. O tym jak gnoił muzyków grających w projekcie i traktował ich jak parobków, a siebie uważał za pana i władcę, to nie opowiesz, bo z tego akurat Derph pewnie Ci się nie zwierzył. Jak zmieniał skład, po cichu się dogadywał z innymi muzykami, a potem przed wyjazdem: Ty nie jedziesz. Jak Barta traktował jak gówno i swojego podwładnego. Także, Panowie, pamiętajcie, że kij zawsze ma dwa końce.

Tagi:
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#352

Lis 5 lata temu

Obrazek

To jest ten co tego całego ambarasu narobił?
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#353

ptrknknc 5 lata temu

PanLisek pisze:
5 lata temu
Obrazek
Jak to było? Nie każdy chłop z widłami to Posejdon? Takie skojarzenie.

Przy okazji batushkagate odpaliłem sobie liturgiję, dawno nie słuchałem. Nie wywołała u mnie jakichkolwiek emocji. Za to afera przyniesie, mam nadzieję, wiele dobrych komentarzy i memesów. Idę kupić zapas popkornu.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#354

Vexatus 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Wypierdalać słuchać Marduk albo inne gówno.
Nie wiem, jak Wy, panowie, ale ja wypierdalam! ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#355

Hajasz 5 lata temu

synu pisze:
5 lata temu
Co wiemy:
@synu tak się rozpisałeś, że aż mi herbata wystygła a wystarczyło tylko napisać NIC NIE WIEMY.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#356

yog 5 lata temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#357

KorgullExterminator 5 lata temu

Sztucznie probuja wzbudzic zainteresowanie fanow, nawet nie chce mi sie szukac genezy tej mialkiej afery. Jakies skonczone ofermy. Ten zespol nagral tylko jeden album,moze brakuje pomyslow na kolejny, wiec takie tlumaczenie. A ze co drugi metaluch to Polak, to i zespol odpowiednio wypromowany.

Jak to sie ma do klasyki - wymien mi jeden utwor Black Sabbath, Metalliki, Sepultury, Marduka, Behemotha, Deicide - to wie kazdy metaluch. A takiej Batuszki? Nazwe albumu pewnie tylko znaja co poniektorzy, bo jeden tylko jest.
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#358

ptrknknc 5 lata temu

KorgullExterminator pisze:
5 lata temu
Sztucznie probuja wzbudzic zainteresowanie fanow, nawet nie chce mi sie szukac genezy tej mialkiej afery. Jakies skonczone ofermy. Ten zespol nagral tylko jeden album,moze brakuje pomyslow na kolejny, wiec takie tlumaczenie. A ze co drugi metaluch to Polak, to i zespol odpowiednio wypromowany.

Jak to sie ma do klasyki - wymien mi jeden utwor Black Sabbath, Metalliki, Sepultury, Marduka, Behemotha, Deicide - to wie kazdy metaluch. A takiej Batuszki? Nazwe albumu pewnie tylko znaja co poniektorzy bo jeden tylko.
Każdy wymieni wszystkie, bo nazywają się tak samo. To tak jak z Mgłą, hehe.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#359

KorgullExterminator 5 lata temu

Spojrzalem, nieprawda, kazdy inaczej.

Fajna muzyka dla chrzescijan i fanow 'Krzyzakow' oraz black metalu.
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#360

ptrknknc 5 lata temu

KorgullExterminator pisze:
5 lata temu
Spojrzalem, nieprawda, kazdy inaczej.

Fajna muzyka dla chrzescijan i fanow 'Krzyzakow' oraz black metalu.
Zwracam honor, numer porządkowy każdy może odczytać inaczej.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#361

KorgullExterminator 5 lata temu

Honor to byl taki patriotyczny POLSKI zespol kiedys. Tak dobry jak Konkwista 88 i Screwdriver.

Batushkowce duzo nie musza myslec:

- black metal jak stare Setheriale, demowki Emperor

-brodate dziady w chorach

-ktos pomacha kadzidlem

recepta na dwojke jak ulal!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#362

TITELITURY 5 lata temu

Moja recepta na dwójkę, to mleko i ogórek kiszony.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#363

pro 5 lata temu

Pierwsze co przychodzi do głowy to marketing. Batushka to twór, który od początku stawiał na próby wymyślenia czegoś czego w polskim metalu nie było albo było, tylko nikt tego nie potrafił odpowiednio wyeksponować. Ta cała anonimowość, cerkwie i inne sraty pierdaty. Ale to podziałało na masy. W połowie roku słyszeliśmy, że Batushka ma zagrać ostatnie trzy koncerty, a następnie zawiesić działalność lub wrócić z nowym projektem. Podsycanie - stacja pierwsza. Następnie info o nowej płycie. Podsycanie - stacja druga. No i teraz gównoburza socialmediowa, czyli podsycanie - stacja trzecia. Wiadomo w jakich czasach żyjemy, człowiek połyka każdy ejakulat jaki mu skapnie z wielkiego prącia zwanego internetem. A może panowie znakomicie się bawią manipulowaniem opinią publiczną. Przecież te pyskówki w sieci, te filmiki robią świetne publicity zespołowi. W momencie kiedy panowie już przestali być anonimowi, należało wymyślić coś nowego, coś co znowu postawiłoby Batushkę na najwyższym stopniu podium kontrowersji (od miłości do nienawiści). Jeśli faktycznie to jest wykreowana szopka medialna, która jak widać przynosi efekt, to Batushka jest miszczem marketingu w polskiej muzyce metalowej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#364

pit 5 lata temu

Kiedy już będą dwie Batushki to za którą pójdziecie?

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#365

Vexatus 5 lata temu

Za tą trzecią...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#366

yog 5 lata temu

Wywiadzik z bartem:

http://soundrive.pl/article/1331/krysiu ... -Zd_rJkMcM

I przy okazji się okazuje, że jest popularną postacią nie tylko wśród popów, ale i na rynku obrotu długami ;)

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#367

KorgullExterminator 5 lata temu

Koniec koncow w wywiadzie jawi sie typowa polska rzeczywistosc. Kolega chce wydymac kolege. Bart sie zali ze taki z niego kurwiarz nieogarniety, trojka dzieci, rodzina, a mu odpierdala. Ze ma problemy psychiczne (kto ich nie ma obecnie i jest zdrowy na umysle), ze znika po koncertach w egzotycznych krajach i nie odbiera telefonu (jak narobil trojke, to pewnie lubi rozne zabawy lozkowe- w takim Chile o latwa dziurke wiewiorke po koncercie pewnie nie trudno).
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#368

Zsamot 5 lata temu

Nie rozumiem, po co masa ludzi, co nie lubi tej kapeli tyle jej uwagi poświęca... To jakby kupić Channel no. 5 a wąchać gówna...
Cały czas uważam debiut za świetną płytę. Mam głęboko gdzieś motywy jej nagrania, kto to zrobił, w czym i za kogo pieniądze. A już na kim się wzorowali też mnie wali dokumentnie.

Idąc na Slayer też mógłbym rzec, ze grają dla kasy. A taki podziemny band, że gra za kratę browarów. Inny tylko poziom kurwienia się. ;)
Koncert Batushki widziałem, był klimatyczny. Same pozytywne emocje. ;)

A że machina pt. Batushka się rozwaliła? W tym kraju to normalne, że najbardziej ludzi kłóci sukces. Jak i drażni innych szczęście. Mgła- odnieśli sukces- źle, Behemoth, Vader- wiadomo. Tu tak samo.
Niby metal- muzyka wolności, a wkoło takie smutne chuje, co wszystko oceniają i biorą na elementy pierwsze... Idę posłuchać Wędrującego Wiatru, choć ci pewnie też chuje, bo jadą na modzie na polski język i w ogóle taki sprytny zamysł, że niby wiatr, to i wilki...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#369

yog 5 lata temu

O, oświadczenie tego całego Kristofora też zniknęło z jutuba :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#370

Zsamot 5 lata temu

I bardzo dobrze, bo to takie kalekie bredzenie obu stron, że opinia o facetach, że są gorsi od bab w plotach znajduje w pełni potwierdzenie. Za starych czasów daliby sobie po ryju, ew. ktoś by skończył jako wisiorki. a ci kurwa pudelkowe szoł uprawiają z tanią psychoterapią. Co mnie - za przeproszeniem kurwa - interesuje ich wewnętrzny problem, kto jest w kapeli. Mogą nawet Luczyka zatrudnić, byleby była dobra płyta.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#371

yog 5 lata temu

Z fejsika:

Obrazek
The time for silence is now at an end.

No one has ever denied the contributions of Mr Drabikowski - morally or legally. Drabikowski is recognised in a publishing and recording setting for writing and partially performing the music on the Litourgiya album. However, no individual makes Batushka and our identities were hidden for that reason. For a man who claims to love his work – he conducted himself for himself, invoicing and never investing. The Batushka you now love would have been crushed by such a man’s greed.

We have, in our hands, the masters to a piece of work which shall speak for itself - the original band is together and have entrusted their signatures as a part of our exciting, worldwide record deal with Metal Blade Records...with exception only to one.

Those who have supported Drabikowski’s cause, please follow him…but know, he does not represent Batushka. Batushka lives here.
Po polskiemu już pewnie nie umieją, jak są w Metal Blade.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#372

Ryszard 5 lata temu

Bartushka dobrze wie ze juz blsko blisko do peletonu z Vader, Decapitated czy Behemoth.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17505
Rejestracja: 7 lata temu

#373

yog 5 lata temu

Bardzo blisko, jak Behemoth na takim Wacken drugi rząd na plakacie, tak Batuszka - po ledwie debiucie - pewnie trzeci.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#374

Ryszard 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Bardzo blisko, jak Behemoth na takim Wacken drugi rząd na plakacie, tak Batuszka - po ledwie debiucie - pewnie trzeci.
Na Hellfescie w 2013 Behemoth gral na glownej pomiedzy Emperor i Slayer. A to kurwa 6 lat temu bylo!!!!
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#375

mork 5 lata temu

Zobaczymy jak ta druga płyta wyjdzie. Jeśli będzie takim strzałem w dziesiątkę jak pierwsza (chociaż nie sądzę bo nie będzie już tak świeża pod względem tematyki) to szybko przegoni Vader i Behemoth. Bo umówmy się: Vader kojarzą głównie ludzie w klimacie, Behemoth większość kojarzy z racji co Adaś za cyrki odstawia, a Batushka już po pierwszej płycie i braku informacji o personaliach kojarzyli wszyscy w klimacie i spora grupa nie zainteresowana mocno tematyką metalową. I to bez żadnych kontrowersji i skandali (spięcia o hajs w kapeli zdarzają się wszędzie i nie robią na mnie wrażenia więc ostatnie wydarzenia nie są dla mnie żadną aferą). Mgła potrzebowała kilku płyt żeby wypracować markę a i tak są daleko w tyle za Batushka. Jak nie zepsują drugiej płyty to będzie eksplozja.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#376

Ryszard 5 lata temu

Za granica drogi kolego nikt nic nie słyszy o jego pudelkach. A jeżeli już, to tylko o problemach z katolikami. Ludziom po prostu podoba sie muza nergala. kropka. Kogo kurwa w Ameryce Doda obchodzi albo broda i obcisłe dżiny?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#377

deathwhore 5 lata temu

mork pisze:
5 lata temu
I to bez żadnych kontrowersji i skandali
Nie, pierdolenie na lewo i prawo "jesteśmy tacy anonimowi, ale wszyscy bardzo znani", wobec tego kto tam gra/ grał, to jednak dość kontrowersyjna postawa.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#378

dj zakrystian 5 lata temu

Ja Babuszke szanuje bo nie wyklepali plyty w midi. Potrafia to zagrac :D
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#379

mork 5 lata temu

Ryszard pisze:
5 lata temu
Za granica drogi kolego nikt nic nie słyszy o jego pudelkach. A jeżeli już, to tylko o problemach z katolikami. Ludziom po prostu podoba sie muza nergala. kropka. Kogo kurwa w Ameryce Doda obchodzi albo broda i obcisłe dżiny?
Nie jasno się wyraziłem - chodziło mi o to, że jak ktoś kojarzy Behemoth a nie słucha metalu to na 99% przez jego komedie "Szkalujo mnie biednego. wredne katole". Reasumując jeśli Batushka nie skasztani drugiej płyty i z kolejnymi nie będzie tragedii to szybko Behemoth będzie grał support Batushki a nie odwrót.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#380

Marduk666 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
mork pisze:
5 lata temu
I to bez żadnych kontrowersji i skandali
Nie, pierdolenie na lewo i prawo "jesteśmy tacy anonimowi, ale wszyscy bardzo znani", wobec tego kto tam gra/ grał, to jednak dość kontrowersyjna postawa.
Takie pierdolenie to raczej zwykły trik marketingowy i do kontrowersji tego bym nie zaliczył bardziej do śmiechu i pokiwania główką z politowania.

Po drugiej płycie nie spodziewam się wiele. Oczywiście sprawdzę bo Liturgii nadal mi się dobrze słucha, choć nie robi już takiego wrażenia.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#381

Vexatus 5 lata temu

Marduk666 pisze:
5 lata temu
Takie pierdolenie to raczej zwykły trik marketingowy i do kontrowersji tego bym nie zaliczył bardziej do śmiechu i pokiwania główką z politowania.
Może i zwykły "chłyt materkingowy", ale do tej pory działał. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#382

deathwhore 5 lata temu

No, to sobie Batuszka (dlaczego wszędzie używa się angielskiej transliteracji?) teraz nie pogra. Sąd zabronił.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#383

Vexatus 5 lata temu

Ciąg dalszy telenoweli? Co się stało tym razem? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#384

deathwhore 5 lata temu

Obrazek
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#385

Vexatus 5 lata temu

No to będą grać koncerty pod nazwą Bartushka. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#386

deathwhore 5 lata temu

To może tak nie działać.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#387

mork 5 lata temu

No szkoda, że jebło ale może zespół, niezależnie pod którą banderą, wyjdzie z tego cało i będzie druga płyta.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#388

deathwhore 5 lata temu

Krysiuk reaktywuje Hermh i dołoży do niego prawosławną szopkę, tak myślę, tak ja bym zrobił.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#389

Ryszard 5 lata temu

Obrazek
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#390

TITELITURY 5 lata temu

Na chuj to komu? Ten Hermh jest jeszcze gorszy od Cweluszki.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#391

Nucleator 5 lata temu

Cultes de Batushka? Batushka A.D.? Batushka & Bart Krysiuk? Przebieram nogami w oczekiwaniu na dalsze newsy...
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#392

Hajasz 5 lata temu

Co by nie gadać to takie akcje robi się kiedy spora kasa jest do wzięcia. Założę się, że zespół od wydania debiutu z koncertu na koncert ciągnął co raz lepsze sumy aż zrobiła się z tego maszyna do robienia pieniędzy z jednym albumem na koncie. Pewnie mogliby tak jeszcze koncertować z parę lat bo popyt ogromny był i jest.

Wyrok nie jest prawomocny więc pewnie będzie odwołanie i koło toczy się dalej.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#393

deathwhore 5 lata temu

14 - 15 za sztukę. Problem w tym, że kredyty sporo większe, a Krysiuk jest w rejestrze dłużników.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#394

Lis 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Na chuj to komu? Ten Hermh jest jeszcze gorszy od Cweluszki.
Nie zazdrość polaku
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#395

Hajasz 5 lata temu

Nie trzymam żadnej ze stron bo liczy się tylko muzyka a ta jest zajebista. Znamienne jest tylko to, że w tym całym syfie nikt nie zaprotestował tak jakoś na początku czy kurwa jego mać choćby po roku bo chyba po tym czasie pewne sprawy zaczęły się klarować. Wszystko rozpoczęło się dokładnie na koniec koncertów promujących debiut i zapowiedź nowej płyty.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#396

TITELITURY 5 lata temu

PanLisek pisze:
5 lata temu
TITELITURY pisze:
5 lata temu
Na chuj to komu? Ten Hermh jest jeszcze gorszy od Cweluszki.
Nie zazdrość polaku
Ja piermandolę, nie można powiedzieć, że coś się nie nie podoba, żeby nie narazić się na zarzuty o bycie Polakiem. Co za polactwo.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#397

Lis 5 lata temu

Nie można
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 866
Rejestracja: 6 lata temu

#398

mork 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Nie trzymam żadnej ze stron bo liczy się tylko muzyka a ta jest zajebista. Znamienne jest tylko to, że w tym całym syfie nikt nie zaprotestował tak jakoś na początku czy kurwa jego mać choćby po roku bo chyba po tym czasie pewne sprawy zaczęły się klarować. Wszystko rozpoczęło się dokładnie na koniec koncertów promujących debiut i zapowiedź nowej płyty.
Póki pieniążki wpływały na konto to każdy machał ręką, że jakoś to będzie. Aż nagle okazało się, że jednak nie będzie i awantura. Pewnie żeby ludzie nie zaczęli gadać, że może by tak w końcu coś nowego nagrali a nie w kółko z jedną płytą jeżdżą to dalej jakoś by to było. No i sama trasa to pewnie sztywna realizacja planu - jedziemy tu i tu, gramy za tyle i tyle. A takie nagranie płyty to rozmawiać trzeba, siedzieć ze sobą i nagle okazuje się, że są odmienne zdania, plany, unoszenie honorem.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#399

Hajasz 5 lata temu

Akurat mogli z tą jedną płytą jeszcze spokojnie ze 2 lata koncertować i nic by się nie stało bo popyt na ich koncerty się nie zmniejsza.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#400

deathwhore 5 lata temu

mork pisze:
5 lata temu
Hajasz pisze:
5 lata temu
Nie trzymam żadnej ze stron bo liczy się tylko muzyka a ta jest zajebista. Znamienne jest tylko to, że w tym całym syfie nikt nie zaprotestował tak jakoś na początku czy kurwa jego mać choćby po roku bo chyba po tym czasie pewne sprawy zaczęły się klarować. Wszystko rozpoczęło się dokładnie na koniec koncertów promujących debiut i zapowiedź nowej płyty.
Póki pieniążki wpływały na konto to każdy machał ręką, że jakoś to będzie. Aż nagle okazało się, że jednak nie będzie i awantura. Pewnie żeby ludzie nie zaczęli gadać, że może by tak w końcu coś nowego nagrali a nie w kółko z jedną płytą jeżdżą to dalej jakoś by to było. No i sama trasa to pewnie sztywna realizacja planu - jedziemy tu i tu, gramy za tyle i tyle. A takie nagranie płyty to rozmawiać trzeba, siedzieć ze sobą i nagle okazuje się, że są odmienne zdania, plany, unoszenie honorem.
Generalnie jak na moje to są dwie możliwości. Pierwsza: Drabikowski serio jest pojebany i ciężko się z nim współpracowało, dodatkowo chciał kosić majątek na zespole innym płacąc grosze, regularnie wymieniając muzyków, żeby żaden nie zagrzał za długo miejsca i nie rościł sobie pretensji. Druga opcja - Krysiuk nabrał w chuj kredytów (no bo tak jest, Rejestr Dłużników się kłania) i chciał się odbić jak najszybciej, a Drabikowski jako założyciel zespołu i główny autor muzyki dostawał za dużo (a nie włożył ani grosza "tylko" robiąc muzykę) jak na gust biznesmena, więc postanowił go wyeliminować z zabawy. Zespół i tak najwięcej zarabia na koncertach, stawka 15k, więc bardziej by mu się opłacało zlecić komuś napisanie muzyki i jeb w trasę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Black Metal”