Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 7 lata temu

Firespawn - Lucyfer przemówił

#1

Soulless 7 lata temu

Obrazek

Obrazek

Boysband złożony z muzyków Unleashed, Necrophobic, Dark Funeral itp itd... z przemawiającym głosem Lucyfera LG Petrovem. Wiadomo czego się spodziewać po takim składzie, dm bez udawania przesadnego oldschoola, solidne grzańsko jak na profesjonalistów przystało. Właśnie wydali album nr 2.

LG nadal w znakomitej formie.

Skład:
Alex Friberg - Bass (2015-present) Necrophobic, Naglfar (live), ex-Jaggernaut, ex-Trident, ex-Karneywar, ex-Fireborn
Matte Modin - Drums (2015-present) Skineater, The Hidden, Necrophobic (live), ex-Defleshed, ex-Embalmed, ex-Sportlov, Raised Fist, ex-Dark Funeral, ex-Nonexist, ex-Sarcasm, ex-Infernal, ex-Usurpress, ex-Fireborn
Victor Brandt - Guitars (2015-present) Entombed A.D., Dimmu Borgir (live), ex-Dominion, ex-Necrocide, Totalt Jävla Mörker, ex-Aeon, ex-Akani, ex-Entombed, ex-Satyricon (live), ex-Six Feet Under (live), ex-Witchery (live), ex-Fireborn
Fredrik Folkare - Guitars (2015-present) Dead Kosmonaut, Firecracker, Unleashed, ex-Incardine, ex-Scudiero, ex-Necrophobic, ex-Siebenbürgen, ex-Fireborn
L-G Petrov - Vocals (2015-present) Entombed A.D., ex-Morbid, ex-Nihilist, ex-Entombed, ex-Comecon, ex-Allegiance, ex-Black Satan (Swe), ex-Fireborn, ex-Infuriation

Dyskografia:
2015 - Lucifer Has Spoken [single]
2015 - Shadow Realms
2017 - The Reprobate






MA: https://www.metal-archives.com/bands/Fi ... 3540399796
FB: https://www.facebook.com/firespawnofficial
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#2

Vortex 6 lata temu

To fakt, ten nowy albumik ładnie młóci dupsko. Wiadomo, tak jak @Soulless wspomniał, nie ma tu czego oczekiwać, dostajemy death metalową jazdę i na próżno szukać tu jakiś ekstra zagrywek. Jadą sprawdzone schematy, a że mają do tego smykałke slucha się tego wybornie.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6140
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#3

Vexatus 5 lata temu

Młóciłem sobie dzisiaj pełniaki Entombed A.D. i przypomniałem sobie dzięki temu o tym zespole, więc postanowiłem sprawdzić (ze względu na Petrova, którego wokale bardzo lubię) co ciekawego grają. Przesłuchałem obie duże płyty i niestety poza wspomnianymi wokalami i kilkoma fajnymi riffami nie znalazłem na nich niczego interesującego. Niby spoko granie, ale przez cały czas miałem wrażenie, że czegoś tutaj jednak brakuje. Raczej szybko do tych płyt nie wrócę.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#4

Nucleator 5 lata temu

Obrazek


7 czerwca wychodzi nowa płytka zatytułowana krótko Abominate.


Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#5

mork 4 lata temu

Super grupy zawsze spływają po mnie jak woda po kaczce. Poprawne to, momentami chwytliwe, w pełni profesjonalne, ale zawsze czuje woń tego skoku na kasę.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#6

Vortex 4 lata temu

A ja chętnie posłucham, lubię tą supergrupę.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#7

Belzebóbr 4 lata temu

Super grupa...kurwo! Strasznie to już oklepane i nudne, nawet do wanny się nie nadaje, dawałem szanse poprzednim albumom, ale zawsze przysypiałem szybko.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#8

Vortex 4 lata temu

Strasznie przeciętny ten nowy materiał, chyba najgorsze co wypocili, ale można spokojnie się do tego pobujać.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5233
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#9

Hajasz 4 lata temu

Nawet nie zmoczyłem spodni po tej płycie. Straszna chujnia i nuda made in Century Media.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”