Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Implore

#1

Hajasz 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Niemiecki Implore to świadectwo, że i za zachodnią granicą pojawiają się w obecnych czasach wartościowe ekipy napierdalające grindcore wymiksowany z crust i przyczernionym deciorem. Implore rozpoczął swój najazd w 2012 roku wydając debiutancką EP'kę, a następnie po dwóch latach przypomniał się kolejną. Pierwszą petardę odpalili w 2015 roku wypuszczając zajebisty debiutancki long i mega optymistycznym tytule Depopulation.

Chłopaki przypieprzyli w dwa kwadranse 14 petard, które zawierają to co najbardziej lubię w tej muzie, czyli umiejętne przechodzenie z ciężaru do nawałnicy, a następnie do moshowego feelingu.

Jak widać, a raczej słychać na umiejętnościach Implore poznali się skurwiele z Century Media, którzy tydzień temu wydali drugi pełniak Subjugate.

Panowie ciągle w formie, nic nie przyhamowali i to się ceni. Pewnie w Century długo nie pobędą, bo u Sorychty nagrywać nie będą, a nawet jak ich wytwórnia zostawi gdzieś samych w północnych częściach Niemiec, to oni powrócą z kolejną petardą i workiem pessos.

Brać i słuchać bo świetnie grają bez ambitnych ciągotek, to jest kurwa grindcore, a nie jakaś pierdolona filharmonia.

Skład:
Guido Montanarini - Drums ex-Rhyme
Markus - Guitars, Vocals (backing)
Gabriel "Gabbo" Dubko - Vocals, Bass (2012-present) Hiss from the Moat, ex-Stained Blood, ex-Horns of Resistance
Petro - Guitars (2015-present)
▼ Byli muzycy
Wero Edge - Guitars (2012)
Daniel Notthoff - Guitars (2013-2015)
Lukas Fritsch - Drums (2014) Tulzscha
Kevin Talley - Drums (2014) 13 Dead, Busted Guts, Embrace the Dawn, Feared, Grot, Martyred, Nothnegal, Sylencer, The Art of Hate, Dååth, ex-Horror of Horrors, ex-Castrofate, ex-Consumned, ex-Decrepit Birth, ex-Dying Fetus, ex-Misery Index, ex-Six Feet Under, ex-Snipers of Babel, ex-Suffocation, ex-Them, ex-WretchedPain, ex-Absence of the Sacred (live), ex-Battlecross (live), ex-Cattle Decapitation (live), ex-DevilDriver (live), ex-Hate Eternal (live), ex-M.O.D. (live), ex-The Black Dahlia Murder (live), ex-The Red Chord (live), ex-Chimaira, ex-Worlds Divide, ex-All the Way to the Bank, ex-Knuckle Deep
Michael Pfeffer - Drums (2014-?) Territion, ex-Blackwater
Simone Cestari - Drums (2015) Berith's Legion
▼ Muzycy koncertowi
Arnau Montfort - Drums (2015-present) Hyde Abbey, ex-Silent

Simone Cestari - Drums (2015) Berith's Legion
Guido Montanarini - Drums (2015) ex-Rhyme
Dyskografia:
2012 - Phos Zoe [EP]
2014 - Black Knell [EP]
2015 - Depopulation
2016 - European Tour 2016 [split]
2016 - Thanatos [EP]
2017 - Subjugate
2017 - Blessed Stubborn [single]
2019 - Alienated Despair



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Implore/3540377657
BC: https://implore.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#2

pp3088 6 lata temu

W 2015 roku na nieodżałowanym(albo już odżałowanym) Brutal Landzie 2.0 był temat o tym zespole. Sprawdziłem Depopulation i siadło mi to bardzo przyjemnie. Grindcore najwyższej klasy polany crustem i poczerniałym sosem. Dość popularny ostatnio styl grania grindu, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Na plus oprawa artystyczna, okładki są fajne i dobre kolorystycznie.

Płyty z 2017 niestety jeszcze nie znam, ale zapoznam się w najbliższym czasie. Century Media? O kurna, to nie może się udać. Chociaż w Niemców wierzę. Jestem więcej niż zaciekawiony.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Pioniere 6 lata temu

Dla mnie chyba najlepszą jednak wydaje sie EP-ka "Black Knell", za której sprawą ich poznałem i założyłem temat na poprzedniej wersji forum.

Na nowej płycie i ich muzie coś mi nie do końca pasuje. Owszem ogólnie podoba mi się nawet bardzo taki DM silnie podszywany Crustem, lecz czegoś w tym brakuje. Być może to ta nowoczesna forma brzmieniowa, pozbawiona pierwiastka OS, który wcześniej dodatkowo napędzał mój pociąg do tej formacji. Z nowości jeszcze, to w niektórych utworach pojawiły się nawet metalcore-owe wstawki w stylu Converge.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Pioniere 5 lata temu

Do zespołu dołączył basista Carol Lieb i od razu na jesień szykuje się nam nowa płyta. Więcej szczegółów niebawem ;)
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Pioniere 4 lata temu

Nowy album ukaże się pt. Alienated Despair 27 września nakładem Century Media Records. Poniżej okładka, track-lista oraz w linku YT promocyjne lyric video do utworu "All Consuming Filth"

Obrazek

track-list:
1. Faculties of Time 03:08
2. Abandoned Desires 02:17
3. Parallax 03:54
4. All Is Not Lost Is Long Forgotten 02:31
5. The Constant Dissonance 02:33
6. Never Again 02:55
7. All Consuming Filth 03:43
8. Let the Pleasure Destroy Me 01:51
9. In Apathetic Isolation 02:10
10. The Venom Comes in Droves 02:34
11. Despondency 03:24

Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Pioniere 4 lata temu

Kolejny utwór promocyjny "All Is Not Lost Is Long Forgotten"

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#7

Vexatus 4 lata temu

Całkiem niezła muza, ale chyba jednak najlepiej wychodzą im krótkie EPki.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#8

Hajasz 4 lata temu

To już trzeci album i kurde najsłabszy co nie znaczy, że chujowy. Piętno Century Media zdaje się odciskać co raz bardziej na każdym kolejnym wydawnictwie. Nowy album to taki bardziej mocarny hardcore, który przeważa nad grindowym podmuchem. Nie jest źle ale kiedy wjeżdżają te motywy tak znane z Utopia Banished to świat nie ma już znaczenia, mało tego bo w paru kawałkach ekipa Implore nie boi się wjechać motywami z genialnego Diatribes.

Ten album jeszcze posłuchałem wiele razy ale jeżeli na kolejnym przewaga hardcore będzie jeszcze wieksza to już nie będzie dla mnie.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#9

deathwhore 4 lata temu



Implore zagra w tym fajniejszym warszawskim skłocie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”