Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Labele mniejsze i większe oraz Sklepy z muzyką

#1

Zsamot 7 lata temu

Wątek do swobodnego omawiania rzetelnych distro, wytwórni, dobrych sklepów i okazji, gdzie można korzystnie kupić.

Ode mnie namiar na super promocję w Arachnofobii.

Dziś do północy, z okazji trzech lat działalności, są super okazje.

http://arachnophobia.pl/
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#2

Epoxx 7 lata temu

A co do Arachnophobia to dzisiaj promka jest na ich wydawnictwa także za 22 zł można nabyć kilka cd.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#3

Zsamot 7 lata temu

No właśnie to napisałem. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#4

Epoxx 7 lata temu

Oja ale ja czytam.. sorry a co tego distro to problemów nie było ostatnio zamawiałem Odrazę wszystko w jak najlepszym porządku także polecam.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#5

Zsamot 7 lata temu

Arachno - zawsze świetnie działa.

Z wytwórnią Barta nie miałem tez nigdy problemów- 3-4 dni realizacja. Co prawda wielkich preorderów nie zamawiałem, ot raptem 2-3. Ale też nie wtopiłem nigdy.

Old Temple - też rewelacyjne distro.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#6

Ryszard 7 lata temu

Skleic z kupiłem i się pochwalę(?)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#7

Zsamot 7 lata temu

Ryszard pisze: Skleić z kupiłem i się pochwalę(?)
Ja chciałem reaktywować temat o godnych miejscach zakupu, ale i tych, co trzeba omijać: wytwórnie, allegro itp.

Zostawiłbym osobno. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#8

Ryszard 7 lata temu

Weź zmień tytuł...

A w gruncie rzeczy to interesuje mnie (koniecznie polski) dystrybutor NWN i Dark Descent. Które distro ma ich towar?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#9

Zsamot 7 lata temu

Rychu- na jaki?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 7 lata temu

hellthrasher ma dużo Dark Descent, Ryszardzie

http://hellthrasher.com/shop/manufactur ... facturer=5

NWN! już nie tak wiele
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#11

Blind 7 lata temu

Od siebie śmiało polecam zakupy w Deformeathing. Zamawiałem jakiś czas temu u nich szmatę Grave i wszystko sprawnie poszło. Niedawno pannie też kupowałem tam ostatnią Furię i również bez zarzutów. Nawet dorzucili jakieś dwie płyty od nich gratis, ale nie sprawdzałem tego nawet. Życie jest za krótkie żeby słuchać randomowych bandów :mrgreen:
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#12

Epoxx 7 lata temu

A czy ktoś z forumowiczów robi zakupy przez Discogs?Zamierzam kupić kilka wydawnictw przez tą stronę niedostępnych w naszym kraju , a jestem kompletnie zielony na co zwracać uwagę przy zakupach.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#13

Ryszard 7 lata temu

Sprawdź cenę przesyłki

Jeżeli zamawiasz z Italii, Grecji zawsze proś o "za potwierdzeniem"

Załóż paypal
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#14

yog 7 lata temu

Nie zamawiaj z Rosji, ich poczta nie umie pocztować :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#15

Ryszard 7 lata temu

Taśmy tylko z zachodu. W biednych krajach zdarzają się przypadki wymieniania bebechow na TDKi itp.

Poza tym najlepsze zakupy internetowe, obok bandcamp chyba najprzyjemniejsze doświadczenie w wydawania pieniędzy na muzykę online. Kupujący są także nabywcami więc walenie w chuja nie występuje. Bardzo przydatne narzędzie tworzenia własnej kolekcji, listy poszukiwanych pozycji czy złomu do opylenia. Wszystko dokładnie, zaznaczasz konkretne bicia wydawnictw, przeglądasz listy innych... opcje trade-ingu czyli wymiany.

Winyle crucifier i internecine przyszły z załaczoną widokowką z Koryntu. Pozdrowienia, kilka słów nt starożytnego miasta i prośba o zaglądanie na liste sprzedaży. Discogs ogólnie to ogólnie społeczność ludzików kochających muzykę, wydających pieniądze na swoje hobby.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 7 lata temu

Nie ma zdaje się wątku, a temat pomocny. Jakie są Wasze doświadczenia z internetowymi oraz tradycyjnymi sklepami z muzyką?

Ostatnie zakupy u mnie:

Agonia - winyl zamówiony o 5 rano był koło 12 następnego dnia, ekspresowo i wzorowo

Old Temple - okazało się, że brakuje na stanie winyla Christ Agony - Moonlight, toteż zaoferowano mi zwrot kasy albo zamiankę (zamawiałem w piątek wieczorem, kontakt we wtorek, ale biorę poprawkę na Metalmanię w weekend)

Wielkaplyta.pl - Bogdan zawsze przemiły, ceny może nie okazyjne, ale atmosfera jego sklepo-mieszkania to wynagradza, gorąco polecam tego typa
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#17

Wędrowycz 7 lata temu

Na przestrzeni lat sporo tego było, oprócz wspomnianych przez Ciebie yog to m.in. zamawiałem z Under The Sign Of Garazel, Witching Hour, Malignant Voices, paru mniejszych distr, których nazw już nie pamiętam i sporo z allegro od zaufanych "death dealerów" ;) W zasadzie nieprzyjemności praktycznie nie miałem. Najdłużej na przesyłkę nieco ponad 2 tygodnie czekałem i wtedy jakieś bonusy wpadały zazwyczaj (a takie akcje to tylko z Agonią miałem).

Edit: był też kiedyś (nie wiem czy dalej jest) taki komis na stacji Śródmieście w Wawie, gdzie parę cudeniek za psie pieniądze zdobyłem m.in. debiut 1349 i film na DVD "Dog Soldiers".
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#18

deathwhore 7 lata temu

ja z przyzwyczajenia dość regularnie odwiedzam Hey Joe na Złotej, jeżeli chodzi o standardowe sklepy. To też komis, metalu nie ma dużo, sporo gówna, ale jakby kto na przykład chciał sobie zakupić jakieś Gravelandy to ostatnio widziałem kilka sztuk, różne tytuły. Jakie to nie wiem, bo mam w dupie Graveland.

O netowych pisać mi się nie chce, bo to każdy może sobie w każdym sklepie z netowymi sklepami taki sklep kupić.

Najbardziej do dziś boli upadek Dziupli. Darkness który istniał przez chwilę kilka lat temu był organizowany przez jakiegoś kołka któremu Tomek z Redrum 666 wciskał swoje rzeczy i kazał stać za ladą, może próbując też w ten sposób legalizować pewne środki finansowe, ale to nigdy nic nie wiadomo, a ja nikogo oskarżać nie chcę.

A, miało być coś takiego jak Rockus na Batorego, ale tam można iść chyba tylko po to, żeby się z nich pośmiać.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#19

Wędrowycz 7 lata temu

deathwhore pisze:
7 lata temu
Najbardziej do dziś boli upadek Dziupli. Darkness który istniał przez chwilę kilka lat temu był organizowany przez jakiegoś kołka któremu Tomek z Redrum 666 wciskał swoje rzeczy i kazał stać za ladą, może próbując też w ten sposób legalizować pewne środki finansowe, ale to nigdy nic nie wiadomo, a ja nikogo oskarżać nie chcę.
No włacha, o Dziuplach zapomniałem. Były dwie, jedna ta główna na Ząbkowskiej na Pradze i druga przy Placu Konstytucji ;) Byłem stosunkowo częstym bywalcem obu. Trochę dobrych rzeczy się tam wyłowiło, zarówno płyt, kaset jak i koszulek.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#20

deathwhore 7 lata temu

Na Marszałkowską nigdy nie pojechałem, mimo że miałem dużo bliżej. Na Ząbkowskiej spędzałem dla odmiany długie godziny, które powinny zostać poświęcone na naukę szkolną.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#21

Epoxx 7 lata temu

U mnie w Bydgoszczy sprawa wygląda przykro bo nie ma sklepów z płytami, poza Empikami, Satrunami, Media itp.. chociaż kiedyś był sklep był sklep ze stuffem dla metali i płyty mieli. Swoją drogą muszę kiedyś sprawdzić czy sklep dalej działa.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#22

DiabelskiDom 7 lata temu

U mnie ostatnio dominowały okazje na Discogs, bo tam ostatnimi czasy kieruję w pierwszej kolejności swe kroki ale jeśli o distra chodzi to ostatnio Malignant Voices, Arachnophobia i Hellthrasher - perfekcja w każdym calu. Dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka, zero problemów. Jak się zdarzy pomyłka, obsuwa, zapomnienie - rekompensata jest od razu i o nic nie trzeba się prosić.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#23

yog 7 lata temu

Hellthrashera też mogę pochwalić, na discogs kupowałem niewiele (ze 2 razy pewnie), bo mnie nieco koszt przesyłki odstrasza zwykle, poza tym bardzo pozytywnie
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#24

DiabelskiDom 7 lata temu

Dlatego ja zawsze wybieram europejskich sprzedających, gdzie więcej niż 3-4 euro raczej nie zabulisz za transport. Z ostatnich przykładów to np pierwsze wydanie "Valonielu" za 11 euro (w tym przesyłka) czy przedostatnie Wilki-W-Sali-Tronowej za 10.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#25

yog 7 lata temu

ok, pochwalam i spróbuję kiedyś poklikać
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#26

TITELITURY 7 lata temu

Kiedyś w Agonii zamówiłem płytę i szlag trafił ją na poczcie. Filip bez szemrania wysłał kolejną za darmo. Narzekają ludziska na tę Agonię, ale ja złego słowa o niej nie powiem. Nie zdażyło mi się nic chujowego ze strony sklepów lub wytwórni. Nawet płyty zza granicy dochodzą, choć - tu ciekawostka - z Portugalii do Londynu zajmuje im to niecały tydzień, a z krainy kartofla do Polski trzy tygodnie. Od Barta z heltraszera, gdzie zakupy robię z racji gustu najczęściej, płyty docierają w ciągu dwóch dni.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#27

DiabelskiDom 7 lata temu

Ja też akurat nigdy z nimi problemów nie miałem, raz tylko jak mi Kobajta chciała prezent zamówić to narzekała, że czekała ponad 3 tygodnie. Ale koniec końców doszło bezproblemowo. Ze dwa razy zamawiałem też u Leszka Woj-Siano na allegro i chociaż na jakiekolwiek pytania czy podziękowania odpowiedzieć nie raczył, to jak zamówiłem w poniedziałek o 10.30 rano to we wtorek o 9:30 zapukał do mnie listonosz z paczką. Do tej pory jestem pod wrażeniem :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#28

Wędrowycz 7 lata temu

Też nie miałem problemów z paczkami od Filipa JEWsiona, a tyle narzekań czytałem. Nieco pejsate ceny miewał, nie wiem jak teraz, ale ogółem spoko.

Bart Hellthrasher też bardzo wporzo typ i godny polecenia. Najlepiej mi się układały zakupy z Sovą z Malignant Voices o czym nie raz mu wspominałem przy składaniu zamówień :)
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#29

deathwhore 7 lata temu

DiabelskiDom pisze:
7 lata temu
Ja też akurat nigdy z nimi problemów nie miałem, raz tylko jak mi Kobajta chciała prezent zamówić to narzekała, że czekała ponad 3 tygodnie. Ale koniec końców doszło bezproblemowo. Ze dwa razy zamawiałem też u Leszka Woj-Siano na allegro i chociaż na jakiekolwiek pytania czy podziękowania odpowiedzieć nie raczył, to jak zamówiłem w poniedziałek o 10.30 rano to we wtorek o 9:30 zapukał do mnie listonosz z paczką. Do tej pory jestem pod wrażeniem :D
Kumpel u Lecha płytę wydawał, jak opowiadał cyrki jakie były z nim jako wydawcą to głowa mała :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#30

yog 7 lata temu

można się domyślić, biorąc pod uwagę sukces Holy Death :p ale pisemko fajowe wydaje ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#31

Epoxx 7 lata temu

Hellthrasher i Maligant zawsze spoko zapakowane i szybko wysłane . WichingHour kiedyś spoko teraz nie wiem, bo długo nie zamawiałem. Teraz czekam na zamówienie z FAN.pl i Werwolf, ale w Werwolf to kontakt był szybki więc z paczką też mam nadzieję nie będzie problemów. Generalnie to już zrezygnowałem z opcji odbierania paczek z paczkomatów, bo tam takie buce to rozwożą, że krew zalewa, raz miałem paczkę normalnie butem potraktowaną z pięknym odciskiem , a kilka razy pudełka szły do wymiany. Póki co poczta mnie jeszcze nie zawiodła. Ogólnie to sie przymierzam do robienia zakupów na discogs, ale trzeba zebrać trochę kasy, bo jak tam wejdę to na tydzień mnie nie ma.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#32

Marduk666 6 lata temu

Werewolf promotion - błyskawica, na drugi dzień tuliłem kasety. Za niedługo też będę musiał ogarnąć discogs bo w różnych naszych distrach brakuje tego co chcę mieć, a na Allegro jest mnóstwo biznesmanów, a takim chuj do dupy (masajski najlepiej).
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#33

yog 6 lata temu

z czystej ciekawości, bo raczej nic interesującego dla mnie w ofercie nie ma - kupował ktoś winyle w Biedrze? Jak to wygląda? koperta+płyta tylko w środku?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#34

Marduk666 6 lata temu

Gdyby kogoś to interesowało Werewolf ponownie ruszy od 20 czerwca.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#35

deathwhore 6 lata temu

W ogóle to sklepy na otwarte.24 znowu śmigają, jakby kogo to interesowało.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#36

Marduk666 6 lata temu

deathwhore pisze:
6 lata temu
W ogóle to sklepy na otwarte.24 znowu śmigają, jakby kogo to interesowało.
Bad to the Bone ma normalny sklep, LSS także, Garazel od lipca będzie miał, Hellfire już dawno pojebał sklep na otwarte24. Chyba nie są zadowoleni z tej platformy....Black death production jeszcze na tym śmiga.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#37

yog 6 lata temu

no bo przecież to żenada jest i klikanie przez to wszystko po 10 płyt na stronie jest ostro upierdliwe i mocno zniechęca do zakupów ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#38

Marduk666 6 lata temu

No mocno przestarzale, brak paska dostępności np. i nie wiadomo czy można się jeszcze wstrzymać z zakupami czy lepiej brać bo "zara nie bedzi" :D W sumie to ja na tym przeglądam ofertę, a zamówienie składam mailowo, i tak tam zdaje się najpierw trzeba pytać o dostępność towaru, chyba, że coś popierdoliłem ;D
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#39

Epoxx 6 lata temu

No ja się zawiodłem na fan.pl mój void meditation kult się poszedł jebać, ale co jak co kasę zwrócili ,więc albo tego nie mogli ściągnąć ,albo wystawili płyty których i tak nie mają. BTW gdzie można tą płytkę nabyć ktoś wie coś:D ?
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#40

Marduk666 6 lata temu

Epoxx pisze:
6 lata temu
No ja się zawiodłem na fan.pl mój void meditation kult się poszedł jebać, ale co jak co kasę zwrócili ,więc albo tego nie mogli ściągnąć ,albo wystawili płyty których i tak nie mają. BTW gdzie można tą płytkę nabyć ktoś wie coś:D ?
Jeśli poczekasz do lipca to damy radę. Będę brał kilka pozycji z Hellsheadbangers to wziąłbym CI przy okazji tę płytkę.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#41

Epoxx 6 lata temu

O poczekam, poczekam.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#42

Marduk666 6 lata temu

Epoxx pisze:
6 lata temu
O poczekam, poczekam.
Tylko przypomnij się w granicach 9-10 lipca bo pamięć bywa zawodna.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#43

Epoxx 6 lata temu

Marduk666 pisze:
6 lata temu
Epoxx pisze:
6 lata temu
O poczekam, poczekam.
Tylko przypomnij się w granicach 9-10 lipca bo pamięć bywa zawodna.
Dobra to ja się odezwę przed 9tym :) i się już tam dogadamy :)
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#44

yog 6 lata temu

Epoxx pisze:
6 lata temu
No ja się zawiodłem na fan.pl mój void meditation kult się poszedł jebać, ale co jak co kasę zwrócili ,więc albo tego nie mogli ściągnąć ,albo wystawili płyty których i tak nie mają. BTW gdzie można tą płytkę nabyć ktoś wie coś:D ?
Fan.pl znam od nie wiem, 15 lat? i tam zawsze nie mieli tego, co jest w sklepie. Nie wiem czy oni w ogóle jakiś magazyn mają, czy zawsze odgrywają rolę pośrednika tylko ;p Mi się ten sklep kojarzy z tym, że jak już coś do ciebie dojdzie to uważasz to za sukces, a przecież kurwa wysyłasz im hajs, oni nim obracają i potem się okazuje, że nie udało im się czegoś dostać, po 2 miesiącach np. Nie wiem jak teraz, bo ostatni raz tam 10 lat temu kupowałem i nie zamierzam nigdy, o ile nie zobaczę na własne oczy wnętrza ich magazynu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#45

deathwhore 6 lata temu

To stacjonarny sklep do którego nie możesz wejść żeby obejrzeć płyty. Powiesz tytuł, a najlepiej zanówisz wcześniej, to właściciel da do łapy. Te z krótkim czasem realizacji mają na stanie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#46

yog 6 lata temu

A, spoko - chyba kiedyś tam były rzeczy, które mnie interesowały i żaden inny internetowy sklep nie miał (nawet jakiegoś Bathory był problem) i się okazywało, że oni też nie mają, więc srogi zawód. Na wiosce zero sklepów z takową muzą (jak już era kaset minęła, bo były tak metale dostępne "nawet w Łomźy", cytując Kazika).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#47

Marduk666 6 lata temu

Pani Natalia z Garazela to Złota Kobieta jest - mam zaklepane winyle CDG :D
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#48

Epoxx 6 lata temu

Bo Garazel to dobre disro jest
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#49

Nucleator 6 lata temu

Kupował ktoś z Was na emp-shop? Wypatrzyłem tam kilka płyt, których mi brakuje, ale nigdy tam nie kupowałem. Warty zaufania?
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#50

Nathas 6 lata temu

@Nucleator, kupowałem parę razy w EMP i mogę polecić. Głównie brałem ciuchy, ale parę płyt też - zero problemów. Wysyłka z Niemiec, ale cena za kuriera normalna, paczka po 4-5 dniach roboczych. Często dają jakieś obniżki, vouchery, darmowa wysyłka itp. praktycznie co kilka dni coś.

Wróć do „Labele”